Space Jump

بازی اندروید Space Jump v1.5 پرش فضایی

با بازی Space Jump سادگی و در عین حال جالب بودن را با هم تجربه کنید. این بازی با ویژگی هایی که دارد می تواند به یک عادت روزمره شما تبدیل شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. در این بازی با غول های بامزه ای رو به رو خواهید شد که شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد. بازی های زیادی در دنیای اندروید وجود دارند که …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ 560 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Space Jump سادگی و در عین حال جالب بودن را با هم تجربه کنید. این بازی با ویژگی هایی که دارد می تواند به یک عادت روزمره شما تبدیل شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. در این بازی با غول های بامزه ای رو به رو خواهید شد که شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

بازی های زیادی در دنیای اندروید وجود دارند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند، حال ممکن است یکی طرفداران زیادی داشته باشد و دیگری طرفداران کمتری داشته باشد. هر کدام از این بازی ها سبک خاص خود را دارند. با پیشرفت تکنولوژی بازی های سنگین تر و با داستان های مهیجی وارد دنیای اندروید شدند. عموما این بازی های سنگین، کنترل های مختلف و متفاوتی در اندروید دارند که در بعضی اوقات بازی کردن را برای بعضی از افراد در بعضی از مواقع سخت می کند.

در این میان، نیاز به وجود بازی های سبک و مفرح که بتواند اوقات فراغت ما را پر کند، واقعاً حس می شود. این گونه بازی ها عموما کنترل ساده ای دارند و از داستان پیچیده و پر رمز و رازی بهره نمی برند. چنین بازی هایی گویا فقط ساخته شده اند تا همراه اوقات فراغت ما باشند و ما از بودن آن ها لذت ببریم. بازی Space Jump یکی از همین بازی ها می باشد. بازی Pyro Jump نیز از لحاظ شیوه ی بازی شباهت زیادی به این بازی دارد.

بازی Space Jump را استودیو بازی سازی Freetale Media Games ساخته است. این استودیو یکی از استودیو های پر کار بازی سازی اندروید می باشد. بنابراین تجربه ی زیادی در ساخت بازی دارد. این تجربه باعث شده تا بازی Space Jump موفقیت قابل توجهی کسب کند و در گوگل پلی از طرف کاربران نمره ی ۴٫۹ از ۵ را تا به حال برای خود ثبت کند که یک نمره ی منحصر به فرد می باشد.

Space Jump

شیوه ی بازی Space Jump

در این بازی، شما باید غول های با مزه را با ضربه ی به موقع روی صفحه روی سیاره ی چرخان بعدی قرار بدهید. با ضربه ی شما، غول از جای خود می پرد و به طرف سیاره ی بعدی حرکت می کند. این بازی انتهایی ندارد و تا موقعی که شما نبازید، ادامه پیدا می کند. محیط بازی آنقدر زیبا هست که باعث خستگی شما نشود. همچنین وجود غول های با مزه متفاوت، زیبایی بازی را چندین برابر کرده است.

بازی Space Jump یک بازی زیبا و در عین حال ساده می باشد که می تواند به یک عادت برای شما تبدیل شود. شما می توانید بازی Space Jump را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Space Jump :

  • وجود محیطی رنگارنگ و زیبا
  • وجود غول های متفاوت و دوست داشتنی
  • گیم پلی ساده و روان
  • بازی بی پایان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Space Jump :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Space Jump
بازی اندروید Space Jump
بازی اندروید Space Jump
بازی اندروید Space Jump

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5 حجم 21 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده