Space Frontier

بازی اندروید Space Frontier v1.2.1 مرز فضایی

در بازی Space Frontier شما در نقش یک مهندس هوا و فضا هستید که وظیفه اصلی شما ساخت و آزمایش انواع موشک ها و فضاپیما های مختلف می‌باشد. در بازی قرار نیست تمامی موشک ها و فضاپیما های شما با موفقیت پرتاب شوند و حتما چند عدد از آن ها با مشکلاتی از قبیل: پرتاب نشدن، انفجار و… رو به رو می‌شوند. که راه حل اصلی برای این مشکلات آزمایش …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ 1533 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Space Frontier شما در نقش یک مهندس هوا و فضا هستید که وظیفه اصلی شما ساخت و آزمایش انواع موشک ها و فضاپیما های مختلف می‌باشد. در بازی قرار نیست تمامی موشک ها و فضاپیما های شما با موفقیت پرتاب شوند و حتما چند عدد از آن ها با مشکلاتی از قبیل: پرتاب نشدن، انفجار و… رو به رو می‌شوند. که راه حل اصلی برای این مشکلات آزمایش های قبل و بعد از پرتاب بر روی تمامی اجزا می‌باشد.

با دانلود بازی Space Frontier شما به عنوان یک مهندس هوا و فضا باید دانش زیادی داشته باشید که بتوانید موشک ها و فضاپیما های خوبی ارائه دهید برای این کار شما باید دستور العمل های بازی را بخوانید و مشاهده کنید و در آخر به تمامی آن ها عمل کنید تا مشکلی برای تجهیزات پیش نیایید. جان فضانوردان در دستان شما می‌باشد که چگونه آن ها را راهی فضا خواهید کرد.

بازی Space Frontier یک گیم در سبک سرگرم کننده و نقش آفرینی با درجه سنی +۳ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اواسط اکتبر توسط شرکت Ketchapp برای نسخه های اندروید منتشر شده است. دانلود بازی Space Frontier در گوگل پلی و یزداپلیکیشن به صورت رایگان در دسترس است. آمار و ارقام دانلود و نصب این گیم و همینطور امتیازات گرفته شده آن توسط کاربران و بازیکنان در گوگل پلی نشان دهنده خوب بودن بازی از نظر بازیکنان می‌باشد. این آمار و ارقام عبارتند از: آمار دانلود ونصب بازی Space Frontier بین ۵ تا ۱۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده از کارران در گوگل پلی  ۴٫۲ از ۵ ‌‌می‌باشد.

 

 Space Frontier

گیم پلی Space Frontier

اگر به مهندس فضایی بودن علاقه دارید و یا می‌خواهید رشته تحصیلی آن را انتخاب کنید بهتر است که با دانلود بازی Space Frontier مرز فضایی دانش خود را از این رشته و مهارت مهندسی تا حدی بالا ببرید. شما در این گیم مسئولیت پذیری را خواهید آموخت به گونه ای که جان کسانی که در فضاپیماها هستند برای شما مهم است و باید بی نقص کار کنید تا آن ها به دلیل اشتباهات شما جانشان را از دست ندهند. در بازی شما قادر به تولید کردن انواع زیادی موشک و فضا پیما هستید که این موشک ها با اهداف متفاوتی تولید می‌شوند. گاه برای ناسا فضاپیما تولید می‌کنید که برای پژوهش پرتاب می‌شود و گاه برای امور نظامی یا اداری مجبور به ساخت و پرتاب موشک هستید.

اگر به سبک بازی Space Frontier علاقه دارید می‌توانید از عنواین دیگری مانند Tap Titans 2 و Toca Life: Hospital نیز استفاده کنید.


ویژگی های کلیدی Space Frontier v1.2.1 :

  • قابلیت ساخت انواع موشک و فضاپیما
  • داشتن منابع خوب برای ساخت و ساز
  • قابلیت دسترسی کامل

تغییرات نسخه جدید Space Frontier v1.2.1 :

  • رفع اشکالات سوخت رسانی
  • رفع مشکلات مریخ
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

Space Frontier v1.2.1
Space Frontier v1.2.1
Space Frontier v1.2.1
Space Frontier v1.2.1

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 35 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده