Soul Knight

بازی اندروید Soul Knight v1.7.9 روح شوالیه

بازی Soul Knight با سادگی و جذابیتی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول کند. شاید در بین بازی های سنگین و سخت، جای خالی چنین بازی هایی به شدت حس می شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. با پیشرفت تکنولوژی، طبیعی بود که دنیای بازی ها نیز پیشرفت کند، در قسمت بازی های اندروید نیز دقیقا همین طور بود. بازی ها روز به روز …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 708 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Soul Knight با سادگی و جذابیتی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول کند. شاید در بین بازی های سنگین و سخت، جای خالی چنین بازی هایی به شدت حس می شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

با پیشرفت تکنولوژی، طبیعی بود که دنیای بازی ها نیز پیشرفت کند، در قسمت بازی های اندروید نیز دقیقا همین طور بود. بازی ها روز به روز بهتر، با گرافیک تر و البته سخت تر و سنگین تر می شدند، نا گفته نماند این بازی ها به سختی روی دستگاه های قدیمی نیز اجرا می شد البته طرفداران میلیونی خود را نیز دارند و همه ی ما از دیدن آن ها نیز لذت می بریم.

در میان این بازی ها، نیاز به داشتن بازی های سبک و ساده و البته جذاب نیز به شدت حس می شود. بازی هایی که بتوانند در میان مشغله های سنگین روزمره برای مدتی ما را سرگرم کنند و البته ما هم ناخودآگاه جذب آنان می شویم. بازی Soul Knight نیز دقیقا می تواند یکی از همین بازی ها باشد. این بازی گرافیکی تقریبا پیکسلی دارد ولی آنقدر ساده و در عین حال جذاب می باشد که می تواند به راستی شما را سرگرم خود کند. از دیگر بازی های اینچنینی می تواند به بازی های Tinker Island و Ms. Pac-Man اشاره کرد.

بازی Soul Knight را استودیو بازی سازی ChillyRoom ساخته است. در گذشته نیز شاهد بازی هایی مشابه و ساده از این استودیو بوده ایم و شاید بتوان گفت این استودیو در ساخت بازی های ساده مهارت خاصی دارد. بازی Soul Knight نیز توانسته تاکنون در گوگل پلی نمره ی ۴٫۷ از ۵ را از نظر کاربران ثبت کند که می توان گفت این آمار برای بسیاری از بازی ها یک آرزو می باشد!

 

Soul Knight

ویژگی های بازی Soul Knight

در عصر سلاح های مختلف، یک سنگ، توازن دنیا را برقرار می کند. این سنگ توسط موجودات فضایی و غریبه به سرقت رفته است و شما باید دنیای خود را نجات دهید. این بود قسمتی از داستان بازی Soul Knight . شما می توانید از بین شخصیت هایی که در اختیار دارید که هر کدام قابلیت های خاصی دارند وارد این داستان شوید. شما سلاح های متفاوتی در اختیار دارید که می تواند جذابیت این بازی را چندین برابر بکند.

بازی Soul Knight یک بازی ساده و مهیج می باشد که همه ی ما در طول روز می توانیم خود را با آن مشغول کنیم. شما می توانید بازی Soul Knight را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Soul Knight :

 • گرافیکی پیکسلی و جالب
 • وجود شخصیت های متفاوت و دوست داشتنی با توانایی های مختلف
 • وجود سلاح های گوناگون
 • گیم پلی ساده و روان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Soul Knight :

 • رفع مشکلات اضطراری
 • حالت جدید بازی، همکاری دو نفره
 • بازیکنان می توانند یکدیگر را احیا کنند. اگر هر دو میمیرند، بازی به پایان میرسد.
 • قهرمانان و دستگاه های تلوزیونی به صورت تصادفی در سیاه چال نشان داده می شوند و کمک بازیکن را ارائه می دهند.
 • 15 سلاح جدید (145 سلاح در حال حاضر) اضافه شده است.
 • تعمیرات اساسی برای روسیه
 • اضافه شدن موارد و جوایز جدید
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Soul Knight
بازی اندروید Soul Knight
بازی اندروید Soul Knight
بازی اندروید Soul Knight

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.9 حجم 46 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

 • امیر 0 - پاسخ

  سلام میخواستم بگم که بعضی از کاراکترها باز نمیشوند چطور میتونم اونا رو باز کنم؟