Solomon’s Keep

بازی اندروید Solomon’s Keep Premium v1.71 نقش آفرینی نگه داشتن سلیمان

Solomon’s Keep Premium یک عنوان نقش آفرینی و اکشن بوده که توسط استودیو Raptisoft توسعه یافته و منتشر شد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و برخلاف عناوین پولی نیازی نیست برای دریافت آن هزینه ای کنید تا بتوانید به تجربه گیم پلی جالب توجه آن بپردازید. در این بازی شخصیت سلیمان یکی از جادوگران جوانی که توانایی ها مختلفی داشته و در برابر دشمنان متعددی قرار …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۰ 711 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Solomon’s Keep Premium یک عنوان نقش آفرینی و اکشن بوده که توسط استودیو Raptisoft توسعه یافته و منتشر شد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و برخلاف عناوین پولی نیازی نیست برای دریافت آن هزینه ای کنید تا بتوانید به تجربه گیم پلی جالب توجه آن بپردازید.

در این بازی شخصیت سلیمان یکی از جادوگران جوانی که توانایی ها مختلفی داشته و در برابر دشمنان متعددی قرار می گیرد که باید به نابودی آنها بپردازد، قرار می گیرد. البته این جادوگر جوان حین بازی به ماجراجویی هایی می پردازد و از این رو با موجودات عجیب رو به رو شده که باید از طریق توانایی های بزرگ خود آنها را از میان بردارد. گیم پلی Solomon’s Keep Premium دشوار نیست و با کمی انجام آن می توانید تجربه خوبی داشته و از به انجام رساندن بازی لذت ببرید. ماموریت های چالش برانگیزی که در برابر شما قرار می گیرد، همگی موانعی را پیش رو سلیمان قرار می دهند تا نتواند به هدف خود دست پیدا کند.

 

 Solomon's Keep

بازی نقش آفرینی Solomon’s Keep

Solomon’s Keep Premium دارای داستان جالب توجهی بوده که موجب می شود بازیکنان برای آگاهی از نتیجه بازی تا پایان سلیمان را همراهی کنند و با روند داستان آشنایی پیدا نمایند. شما با گذر از هر مرحله نه تنها آیتم هایی با نیروی جادویی مخصوص کسب می کنید بلکه در نهایت باید به گنجینه اصلی برسید و این عنوان را به اتما برسانید.

اگر در میان عناوین موبایلی به دنبال بازی هستید که بتواند رضایت شما را جلب کند و ساعت ها موجب سرگرمی شما شود قطعا Solomon’s Keep Premium همان بازی موردنظر است. با کسب امتیاز ۴/۵ استودیو Raptisoft توانسته بازی مهیج و ماجراجویی را توسعه دهد که مورد توجه بازیکنان مختلف قرار گیرد. شما می‌توانید آخرین نسخه این بازی جذاب را هم اکنون از وبسایت یزد اپ دریافت و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نمایید.


ویژگی های کلیدی Solomon’s Keep :

  • گرافیک هنری
  • مراحل چالش برانگیز
  • مراحل چالش برانگیز
  • کسب آیتم های مختلف و بهره گیری از نیروی جدید

تغییرات نسخه جدید Solomon’s Keep :

  • رفع مشکلی که مهارت ها اجازه می دادند فراتر از سطح حداکثر حرکت کنند و بی فایده شوند

پیش نمایش

Solomon’s Keep
Solomon’s Keep
Solomon’s Keep
Solomon’s Keep

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.71 حجم 19 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده