Soldier Reborn

بازی اندروید Soldier Reborn v1.5 سرباز تاره متولد شده

بازیهای اکشن موبایلی برای گیمرهای موبایل بسیار مهیج است از این رو بسیاری ترجیح می دهند برای کسب هیجان و سرگرمی لازم بازی اکشن و شوتر  را دریافت کرده و به اجرا آن بپرداند. Soldier Reborn یکی از جدیدترین بازیهای اکشن بوده که توسط استودیو مطرح Game Basic Studio توسعه یافته و هم اکنون برای سیستم عامل اندروید دردسترس است. بازیکنان می توانند به تجربه بازی بپردازند و شاهد گیم پلی لذت …

۱۳۹۶-۱۰-۰۶ 931 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازیهای اکشن موبایلی برای گیمرهای موبایل بسیار مهیج است از این رو بسیاری ترجیح می دهند برای کسب هیجان و سرگرمی لازم بازی اکشن و شوتر  را دریافت کرده و به اجرا آن بپرداند. Soldier Reborn یکی از جدیدترین بازیهای اکشن بوده که توسط استودیو مطرح Game Basic Studio توسعه یافته و هم اکنون برای سیستم عامل اندروید دردسترس است.

بازیکنان می توانند به تجربه بازی بپردازند و شاهد گیم پلی لذت بخشی باشند که می تواند قابل توجه باشد. این بازی تاکنون هزاران بار دانلود شده و به کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ پرداخته که نشان می دهد با عنوان شوتر موفقی از استودیو Game Basic Studio رو به رو هستیم. البته بیشتر عناوین این استودیو هیجان انگیز هستند و در این میان می توان بازی معمولی و سرگرم کننده ای نیز یافت.

Soldier Reborn

 Soldier Reborn بازی اندروید

عناوین اکشن از طرفداران بسیاری برخوردار است و عنوان  Soldier Reborn شرکت Game Basic Studio نیز در این دست قرار می گیرد. استودیو موردبحث بازی را به شکل رایگان دردسترس قرار داده تا طرفداران برای دانلود نیاز به پرداخت مبلغی نداشته باشند. با این حساب تجربه بازی اکشن و شوتر Soldier Reborn به شکل رایگان صورت می گیرد و نیازی به پرداخت نیست.

شما می توانید با کماندو خود که یک سرباز حرفه ای محسوب می شود، به جنگ دشمنان رفته و آنها را از پای درآورید. وجود سلاح های مختلف ، آیتم های برای عملکرد بهتر در برابر دشمنان و برخی دیگر، ویژگی های بازی Soldier Reborn را تشکیل می دهد. گفتنیست این بازی دارای صداگذاری قابل توجهی بوده که در کنار آن گرافیک باکیفیت می توانید تجربه گیم پلی لذت بخشی را فراهم آورد. شما باید از صفحه نمایش لمسی برای کنترل شخصیت کماندو کمک گیرید و گیم پلی مبتنی بر لمس است.


ویژگی های کلیدی بازی Soldier Reborn :

  • وجود انواع بسیاری از دشمنان برای مبارزه
  • گیم پلی روان و صداگذاری عالی
  • گرافیک پیکسلی دو بعدی
  • سازگار با تمام دستگاه های اندرویدی

تغییرات نسخه جدید بازی Soldier Reborn :

  • رفع برخی مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی Soldier Reborn
بازی Soldier Reborn
بازی Soldier Reborn

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5 حجم 11 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده