Google Now

لانچر اندروید گوگل نو Google Now Launcher 1.4.large

Google Now Launcher 1.4.large لانچر محبوب گوگل نو اندروید است که توسط توسعه دهندگان شرکت گوگل طراحی شده و در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان قرار داده شده است. پس از رونمایی اندروید M که با عنوان اندروید ۶.۰ مارشمالو معرفی می شود، شرکت گوگل نسخه‌ی دموی آن را در اختیار توسعه دهندگان و کاربران قرار داد. طراحان  و توسعه دهندگان در زمان اندک ماژول‌های قابل استفاده از این نسخه …

۱۳۹۵-۰۳-۳۱ 1494 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Google Now Launcher 1.4.large لانچر محبوب گوگل نو اندروید است که توسط توسعه دهندگان شرکت گوگل طراحی شده و در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان قرار داده شده است. پس از رونمایی اندروید M که با عنوان اندروید ۶.۰ مارشمالو معرفی می شود، شرکت گوگل نسخه‌ی دموی آن را در اختیار توسعه دهندگان و کاربران قرار داد. طراحان  و توسعه دهندگان در زمان اندک ماژول‌های قابل استفاده از این نسخه را تفکیک کرده و برای استفاده توسط کاربران منتشر کرده‌اند. Google Now Launcher  برای داشتن یک صفحه اصلی سریع و تمیز، لانچر دستگاه اندروید خود را ارتقاء دهید. قابل ارائه در تمام دستگاه های با اندروید ۴٫۱ (Jelly Bean) یا بالاتر. طبق مشخصات ارائه شده این ورژن از لانچر اندروید با کد Large.1.2 از آخرین نسخه‌ی دموی اندروید ۶.۰ مارشمالو  گرفته شده است.

Google Now

Google Now

این ورژن از لانچر اندروید تعدادی از خاصیت های متداول لانچر‌های گوگل ناو را به همراه ندارد. بیشتر تمرکز این لانچر بر اساس خدمات مشهور Google Now‌ است و برخی از امکانات در آن باعث منحصر به فرد شدن این لانچر شده است، برای مثال بعد از نصب این لانچر جایگاهی همیشگی در سمت چپ صفحه نمایش یا هوم اسکرین (Homescreen) دستگاه شما خواهد داشت و با این که  در گذشته با گرفتن و کشیدن دکمه ی خانه به بالا می توانستید به این موارد دسترسی داشته باشید ولی دسترسی به آن با یک ژست حرکتی از چپ به راست کار را بسیار آسان تر کرده است.


ویژگی های کلیدی Google Now Launcher :

  • دسترسی سریع به سایت گوگل از صفحه اصلی
  • فضای دید بزرگ تر و شفاف تر بر روی صفحه نمایش
  • یشنهادات برنامه، برنامه ای که می خواهید را به بالای لیست A-Z می آورد.
  • ابزار انتخاب خودکار والپیپر از تصاویر گالری
  • امکان تهیه نسخه پشتیبان از تنضیمات کلی لانچر

تغییرات نسخه جدید Google Now Launcher :

  • تصاویر پس زمینه ی جدید برای اندروید مارشمالو
  • فولدر ها می توانند بزرگتر باشند حتی بزرگتر از یک صفحه
  • جستجوی برنامه های موجود در گوشی یا برنامه های گوگل پلی براساس حروف ازA-Z
  • بهینه سازی و رفع مشکلات

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.4.large حجم 7 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده