Chronus

نرم افزار اندروید Chronus – Home and Lock widget مجموعه ویجت

Chronus –Home and Lock widget یکی از قابلیت های شگفت انگیز اندروید امکان شخصی سازی آن میباشد و بدون شک یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین بخش های این سیستم عامل محبوب ویجت های متنوع آن میباشد. نرم افزار های زیادی در زمینه ی ویجت وجود داشته که امکان شخصی سازی را برای کاربران فراهم میسازد، اما Chronus نرم افزاری عالی و کاربردی در زمینه ی ویجت برای سیستم عامل اندروید می …

۱۳۹۴-۱۲-۲۹ 664 بار بدون دیدگاه mansouri

Chronus –Home and Lock widget یکی از قابلیت های شگفت انگیز اندروید امکان شخصی سازی آن میباشد و بدون شک یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین بخش های این سیستم عامل محبوب ویجت های متنوع آن میباشد.

نرم افزار های زیادی در زمینه ی ویجت وجود داشته که امکان شخصی سازی را برای کاربران فراهم میسازد، اما Chronus نرم افزاری عالی و کاربردی در زمینه ی ویجت برای سیستم عامل اندروید می باشد که با آن می توانید ویجت هایی کاملا سفارشی با ظاهری شیک را در هوم اسکرین و یا صفحه قفل تلفن همراه  اندرویدی خود قرار داده و  ظاهر آنرا زیباتر از همیشه نمایش دهید.

بررسی Chronus

این نرم افزار توانسته امتیاز ۴٫۲ از ۵ را در میان کاربران گوگل پلی کسب کند که ازین نظر یکی از بهترین نمونه هاست. این نرم افزار  ویجت های مختلف آب و هوا، تقویم و ساعت های دیجیتیال و آنالوگ را در اختیار کاربر قرار داده تا کاربر بتواند با سلیقه ی شخصی از کلکسیون موجود بهترین گزینه را انتخاب کند. با این نرم افزار شما میتوانید ساعت های دیجیتال را تراز نموده و بک گراند خود را با ویجت ها همسان کنید.


ویژگی های کلیدی Chronus :

  • قرار دادن ویجت های آب و هوا، ساعت و تقویم در صفحه اصلی و قفل صفحه
  • تعیین و نمایش رویدادهای تقویم با رنگ های سفارشی شده و فونت دلخواه شما
  • تغییر فونت متن همه ی ویجت های قرار داده شده درتمامی بخش های تلفن همراه
  • نمایش اطلاعات ویجت با ضربه زدن بر روی آن
  • انتخاب آیکون های مختلف و شیک آب و هوا توسط کاربر
  • تعیین محل قرارگیری ویجت در مکان های دلخواه کاربر بر روی صفحه نمایش
  • انتخاب انواعی از ساعت های مختلف دیجیتال و آنالوگ برای نمایش
  • محیط کاربری ساده و کلاسیک و استفاده ی آسان

پیش نمایش

Chronus
Chronus

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.5.0 حجم 13 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده