Avast Mobile Security

آنتی ویروس اندروید Avast Mobile Security – Antivirus & AppLock v6.7.1

AVAST Mobile Security & Antivirus آنتی ویروس های زیادی برای موبایل و تبلت وجود دارد که دستگاه شما را از ویروس ها و بد افزارها مصون نگه می دارد. Avast  یکی از برنامه هایی است که برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است. این برنامه دارای موتور تشخیص ویروس هاست که دستگاه شما را اسکن می کند و آن را بر علیه فایل های آلوده ،فایل های ناخواسته ،بد افزارها ،نرم …

۱۳۹۶-۰۸-۱۲ 650 بار بدون دیدگاه امین

AVAST Mobile Security & Antivirus آنتی ویروس های زیادی برای موبایل و تبلت وجود دارد که دستگاه شما را از ویروس ها و بد افزارها مصون نگه می دارد. Avast  یکی از برنامه هایی است که برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است. این برنامه دارای موتور تشخیص ویروس هاست که دستگاه شما را اسکن می کند و آن را بر علیه فایل های آلوده ،فایل های ناخواسته ،بد افزارها ،نرم افزار های جاسوسی و سایر ویروس های مخرب از قبیل تروجان ها مقاوم می سازد.

 

AVAST Mobile Security & Antivirus

در این نسخه توانایی های جدیدی اضافه شده است که تماما رایگان هستند. همچنین علاوه بر آنتی ویروس بودن، می تواند از آسیب های وارده به وای فای دستگاه شما نیز جلوگیری کند. همچنین این برنامه مانند یک لیست سیاه به شما اجازه میدهد تا از دست مزاحمین آسوده باشید و براحتی آن ها را برای شما بلاک می کند.

AVAST Mobile Security & Antivirus

در وب گردی نیز این برنامه شما را تنها نمی گذارد و با اسکن کردن لینک ها ،شناسایی آگهی های تبلیغاتی ویروسی ،شناسایی تروجان هایی که حافظه دستگاه را پاک می کنند و یا پسورد های شما را از دستگاهتان به سرقت می برند نیز به کمکتان می آید.

با نرم افزار های امنیتی پیشرو، در سیستم عامل اندروید احساس امنیت کنید. اپلیکیشن AVAST Mobile Security با امتیاز عالی ۴٫۵ و با بیش از ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون بار دانلود در گوگل پلی از نرم افزار های محبوب اندروید به حساب می آید.


ویژگی های کلیدی AVAST Mobile Security & Antivirus :

  • دارای موتور تشخیص ویروس و تروجان به صورت خودکار و برنامه های جدید برای ایمنی پس از اولین اسکن
  • محافظت کامل دستگاه در وب و اسکن فایل های دریافتی
  • شناسایی لینک های آلوده و آگهی های تبلیغاتی ویروسی
  • صدور مجوز برای app های نصب شده واطلاع رسانی از نحوه صحیح عملکرد آنها
  • امکان block کردن مخاطبین مزاحم
  • امکان قفل گذاری محتواهای حساس و امنیتی با PIN

پیش نمایش

AVAST Mobile Security & Antivirus
AVAST Mobile Security & Antivirus

دانلود باکس Download Box

نسخه v6.7.1 حجم 22 | 10 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده