+AppLock

نرم افزار اندروید اپلیکیشن قفل Avira AppLock+ v1.0.8

اپلیکیشن +AppLock  یک نرم افزار کاربردی است که با امکانات فراوانی که دارد، توانسته در این مدت کمی که از انتشار آن توسط استودیوی Avira میگذرد محبوبیت خاصی در بین کاربران اندروید داشته باشد. برنامه رایگان +AppLock به شما اجازه می دهد که به آسانی از حریم شخصی خود با قرار دادن پین کد برای دسترسی به برنامه های شخصی مثل:واتس اپ، اسکایپ، تلگرام و حتی فیسبوک محافظت کنید. این …

۱۳۹۵-۰۳-۱۳ 1383 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

اپلیکیشن +AppLock  یک نرم افزار کاربردی است که با امکانات فراوانی که دارد، توانسته در این مدت کمی که از انتشار آن توسط استودیوی Avira میگذرد محبوبیت خاصی در بین کاربران اندروید داشته باشد. برنامه رایگان +AppLock به شما اجازه می دهد که به آسانی از حریم شخصی خود با قرار دادن پین کد برای دسترسی به برنامه های شخصی مثل:واتس اپ، اسکایپ، تلگرام و حتی فیسبوک محافظت کنید. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که حتی زمانی که دستگاه اندرویدی شما دور از دسترس شما است از آن محافظت کنید. زمانی که تلفنتان را به همکاران قرض می دهید، یا یک عکس را به دوستانتان نشان می دهید، شما نمی توانید همیشه جاییکه آنها خواهند رفت را کنترل کنید. اما با این نرم افزار میتوانید آنچه را که آنها میبینند را محدود کنید.

+AppLock

+AppLock

دیگر نگران دسترسی بیشتر دوستان و افراد را به شبکه های اجتماعی، تاریخچه مرورگر و یا یادداشت های شخصی خود نباشید. این برنامه به شما کمک می کند مجموعه ای از محدودیت های سالم در استفاده از گوشی های هوشمند را بدون مزاحم بودن کودکان  برای خود داشته باشید. شما به راحتی می توانید خرید، تغیرات جدید سیستم و حذف برنامه های نصب شده را محدود کنید. در این نسخه از برنامه میتوانید زمانی که کودکان شما در مدرسه هستند بازی ها را مسدود کنید و یا زمانی برای دسترسی به حساب های فیسبوک ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی تعین کنید.

یکی دیگر امکانات برنامه قفل کردن خودکار نرم افزار ها در یک بازه زمانی مشخص، به عنوان مثال در یک روز کار در بین ساعات ۹ و ۱۸ و یا زمانی که ساعت خواب کودکان است که میتواند یک ایده جالب برای دور از دسترس نگه داشتن کودکان از شبکه های اجتماعی باشد در زمانی که سرکلاس هستند. این اپلیکیشن به صورت خودکار در یک مکانی که شما انتخاب می کنید به عنوان مثال : مدرسه قفل می شود. فقط با وارد کردن یک مکان بر روی نقشه و تنظیم یک شعاع ۱-۱۰ کیلومتری در اطراف خود یک منطقه امن بسازید و زمانی که دستگاه شما در مکان های تعریف شده هستند، برنامه های انتخاب شده شما قفل می شوند. مدیریت تلفن، قفل کردن برنامه ها و باز کردن برنامه ها ار راه دور از دیگر امکانات این نرم افزار است.


ویژگی های کلیدی +AppLock :

  • رابط کاربری زیبا با امکان مشاهده نمای کلی از برنامه های فعال و قفل شده
  • کنترل هوشمند والدین تنها با یک لمس
  • زمانبندی کردن قفل برنامه ها
  • ژئو قفل برای مکان های خاص

پیش نمایش

+AppLock
+AppLock
+AppLock
+AppLock
+AppLock

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.8 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده