Soccer Star 2018

بازی اندروید ستاره فوتبال ۲۰۱۸ Soccer Star 2018 v3.9.0

با بازی اندروید Soccer Star 2018 به بهتربن بازیکن در جهان تبدیل شوید و تیم خود را برای پیروزی و به ثمر رساندن گل در بهترینورزشگاه ها آماده کنید. مهارت های خود را مانند یک بازیکن فوتبال بهبود ببخشید و با شوت های قدرتمند، پرش های بلند و سرعت بالا آن ها را شکست دهید. این بازی شگفت انگیز و جذاب شما را برای مدیریت حرفه ای فوتبال ترغیب می …

۱۳۹۶-۱۱-۲۷ 746 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

با بازی اندروید Soccer Star 2018 به بهتربن بازیکن در جهان تبدیل شوید و تیم خود را برای پیروزی و به ثمر رساندن گل در بهترینورزشگاه ها آماده کنید. مهارت های خود را مانند یک بازیکن فوتبال بهبود ببخشید و با شوت های قدرتمند، پرش های بلند و سرعت بالا آن ها را شکست دهید. این بازی شگفت انگیز و جذاب شما را برای مدیریت حرفه ای فوتبال ترغیب می کند. در بازی Soccer Star 2018 امکان جذب اسپانسر های مشهور، استخدام مدیر برنامه ، مربی بدنسازی کسب درآمد برای خرید محصولات عجیب و لوکس برای پیروزی و تبدیل شدن به یک مربی واقعی از ویژگی های این بازی است.

Soccer Star 2018

بازی Soccer Star 2018

روابط خود را با طرفداران، هم تیمی ها، مربی و حامیان مالی مدیریت کنید و در جهت پیروزی تیم خود تصمیم های مهمی بگیرید. با دستاورد های خود در ورزشگاه های محبوب مطبوعات ورزشی و فیفا را تحت تاثیر قرار دهید. با تمرین و پشتکار مهارت های خود (قدرت، تکنیک، ضربات آزاد … ) بهبود بخشید. آغاز فصل ۲۰۱۵/۲۰۱۶ را با تیم محبوب خود شروع کنید و در جام های معتبر شرکت کنید. نقش شما در زمین به دستآوردن بالاترین امتیاز و پاداش در هر بازی و موفقیت در این بازی چالش برانگیز و کسب تجربه است.

همچنین امکان خرید بهترین تجهیزات ورزشی و آموزشبه بازیکنان در سالن های ورزشی برای شما فراهم ش است. بازی Soccer Star 2018 توسط استودیوی Genera Games منتشر شده است که با بیش از ۱۰ میلیون نصب در گوگل پلی همانند بازی Ramboat: Shoot and Dash از بازی های پر طرفدار این استودیو محسوب می شود. اگر به بازی های ورزشی و آنلاین علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما یازی ستارگان فوتبال ۲۰۱۶ است.


ویژگی های کلیدی Soccer Star 2018 :

  • انتخاب نوع بازیکن و جایگاه (دفاع، هافیگ و مهاجم) و تحت تاثیر قرار دادن جهان با ضربه های خود
  • بازی با تیم فوتبال مورد علاقه خود
  • گرافیک خیره کننده ، احساس و تجربه حضور در ورزشگاه
  • رابط کاربری جدید و اضافه شدن کنترل های جدید به بازی
  • پاداش های روزانه شگفت انگیز

تغییرات نسخه جدید Soccer Star 2018 :

  • فراهم شدن فرصت های بیشتر گلزنی در وقت های اضافه
  • رفع برخی مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Soccer Star 2018
Soccer Star 2018
Soccer Star 2018

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.9.0 حجم 85 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده