Soccer Revolution 2018

بازی اندروید Soccer Revolution 2018 v1.0.150 انقلاب فوتبال

اگر به بازی هایی در سبک فوتبال و مدیریت آن علاقه دارید بهتر است بازی Soccer Revolution 2018 را نیز تجربه کنید. در این گیم شما در نقش یک مربی فوتبال واقعی در یک تیم واقعی خواهید بود. منظور از کلمه واقعی گیم پلی فوق العاده عالی و گرافیک سطح بالای بازی می‌باشد که بازی را برای کاربر به صورت سه بعدی و کاملا طبیعی به وجود آورده است.همانطور که گفته …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۱-۲۹ 533 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به بازی هایی در سبک فوتبال و مدیریت آن علاقه دارید بهتر است بازی Soccer Revolution 2018 را نیز تجربه کنید. در این گیم شما در نقش یک مربی فوتبال واقعی در یک تیم واقعی خواهید بود. منظور از کلمه واقعی گیم پلی فوق العاده عالی و گرافیک سطح بالای بازی می‌باشد که بازی را برای کاربر به صورت سه بعدی و کاملا طبیعی به وجود آورده است.همانطور که گفته شد در بازی Soccer Revolution 2018 شما در نقش یک مربی ایفای نقش خواهید کرد. حتما با وظایف یک مربی آشنا هستید که می‌توان به بعضی از آن ها مثل کنترل تیم در حین مسابقه، دادن تمرینات مناسب به هر بازیکن و… اشاره کرد که باید هر کدام به نحو احسنت برای تیم خود انجام دهید تا به موفقیت و پیروزی برسید.

برای ایجاد یک تیم موفق می توانید از بازیکنان جوان در هر پست استفاده کنید تا توانایی های شما روز به روز افزایش یابد و در هر تورنومنت پیروز میدان شوید. اگر با بازیکنان فوتبال آشنایی دارید می توانید با بازی مهیج Guess The Soccer Player توانایی خود را در این زمینه به چالش بکشید.

بازی Soccer Revolution به صورت آنلاین است و نیاز به اتصال اینترنتی دارد. به این معنی که برای پلی دادن این بازی باید حتما به نت متصل باشید و بدون اتصال به اینترنت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Soccer Revolution 2018 یک گیم آنلاین در سبک ورزشی با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Idreamsky Creative Limited برای نسخه های اندرویدی تولید شده  و منتشر گشته است. این بازی در حال حاضر تنها عنوان تولید شده این شرکت می‌باشد. دانلود بازی Soccer Revolution 2018 در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۴ از ۵ می‌باشد.

Soccer Revolution

بازی Soccer Revolution 2018

در بازی انقلاب فوتبال همچون یک مربی و مدیر باشگاه واقعی شما می‌بایست تیم خود را از هر جهت به طور کامل مدیریت کنید. همانند یک مدیر باید به بازیکنان خود از لحاظ مالی رسیدگی کنید و به آن ها بر اساس کارکردشان پاداش دهید یا آن ها را مجازات کنید. این پاداش و مجازت می‌تواند اضافه حقوق و یا کسر حقوق باشد که بنا بر تصمیم شما است.

همینطور باید همیشه سعی کنید بهترین تیم را داشته باشید که برای اینکار بهترین روش استخدام بازیکنان با استعداد و مشهور می‌باشد که برای این کار باید محبوبیت و قدرت مالی خوبی داشته باشید که با قهرمان شدن در لیگ ها این ها هم بدست خواهند آمد. اگر به سبک بازی های ورزشی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Soccer Star 2018 و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Soccer Revolution 2018 :

  • قابلیت مدیریت کامل تیم
  • قابلیت مربی گری تیم در مسابقه
  • قابلیت خرید و فروش بازیکن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Soccer Revolution 2018 :

  • اضافه شدن فصل آموزش
  • اضافه شدن قرعه کشی برای تیم های منتخب
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Soccer Revolution 2018
بازی اندروید Soccer Revolution 2018
بازی اندروید Soccer Revolution 2018
بازی اندروید Soccer Revolution 2018

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.150 حجم 90 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده