Soccer Dribbler: Football Ace

بازی اندروید Soccer Dribbler: Football Ace v1.2.3 دریبل زن فوتبال: یگانه ی فوتبال

با بازی Soccer Dribbler: Football Ace هیجان دریبل کردن را خود به صورت کاملا متفاوتی تجربه کنید و از اوج هیجان لذت ببرید. بی شک فوتبال یکی از هیجان آور ترین ورزش های روی کره ی زمین می باشد و طرفداران بسیار بی شماری در سر تا سر دنیا دارد. فوتبال قسمت های جذاب بسیاری دارد که همه ی عاشقان فوتبال حداقل چند صحنه ی آن را در ذهن خود …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۲۹ 793 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Soccer Dribbler: Football Ace هیجان دریبل کردن را خود به صورت کاملا متفاوتی تجربه کنید و از اوج هیجان لذت ببرید.

بی شک فوتبال یکی از هیجان آور ترین ورزش های روی کره ی زمین می باشد و طرفداران بسیار بی شماری در سر تا سر دنیا دارد. فوتبال قسمت های جذاب بسیاری دارد که همه ی عاشقان فوتبال حداقل چند صحنه ی آن را در ذهن خود دارند. دریبل کردن های متوالی یک بازیکن و حرکت او از بین چند بازیکن حریف می تواند یکی صحنه های خاطره انگیز هر عاشق فوتبالی باشد.

بازی Soccer Dribbler: Football Ace دقیقا موارد بالا را در نظر گرفته است. فوتبال همیشه و هر جا طرفداران خاص خود را دارد. همچنین این بازی ، دریبل کردن را در نظر دارد و به این نکته توجه دارد که دریبل زدن یکی از حرکات مورد علاقه ی فوتبال دوستان می باشد. در گذشته نیز شاهد چنین بازی بودیم که نام آن بازی SkillTwins Football Games بود و توانسته بود، موفقیت های چشمگیری کسب کند.

بازی Soccer Dribbler: Football Ace را استودیو بازی سازی Peeksoft ساخته است. در گذشته نام این استودیو را در زمینه ی ساخت نرم افزار های اندرویدی دیده بودیم. این بار این استودیو وارد زمینه ی ساختن بازی شده و است و با هدف قرار دادن موضع اصلی خود روی فوتبال، هدف های بزرگی در ذهن خود دارد.

Soccer Dribbler: Football Ace

گیم پلی بازی Soccer Dribbler: Football Ace

همانطور که گفته شد، موضوع اصلی این بازی دریبل کردن و حرکت از بین بازیکنان حریف می باشد. در این بازی قرار نیست شما دریبل هایی نمایشی اجرا کنید. در بازی Soccer Dribbler: Football Ace شما باید بازیکن خود که صاحب توپ می باشد را از بین بازیکنان مقابل خود رد کنید.

بازیکنان مقابل شما به صورت گروه هایی ۴ تایی رو در رو شما قرار می گیرند و با عبور از هر لایه از آن ها لایه ای دیگر از مدافعان سراغ شما می آیند. در هنگام دریبل کردن باید مواظب برخورد بازیکن حریف با خود باشید چون در این بازی خطا وجود ندارد و برخورد بازیکن حریف با شما به معنی لو رفتن توپ و شکست شما می باشد. همچنین نباید با توپ از زمین نیز خارج شوید.

شما می توانید با لمس سمت چپ یا راست صفحه ی تلفن همراه خود، جهت حرکت بازیکن را خود را کنترل کنید.

بازی Soccer Dribbler: Football Ace یک بازی فوتبالی جذاب می باشد که با توجه به سبکی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. شما می توانید بازی Soccer Dribbler: Football Ace را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Soccer Dribbler: Football Ace :

  • گیم پلی آسان
  • بی انتها بودن بازی
  • کنترلی فوق آسان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Soccer Dribbler: Football Ace :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Soccer Dribbler: Football Ace
بازی اندروید Soccer Dribbler: Football Ace
بازی اندروید Soccer Dribbler: Football Ace

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.3 حجم 10 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده