Snipers vs Thieves

بازی اندروید Snipers vs Thieves: FPS Clash v2.2.27148 تک‌تیراندازان و دزدان

در بازی Snipers vs Thieves شما به عنوان یک سرپرست باند حرفه ای تبهکاران که شامل اسنایپر های زبده و دزدان می‌باشد وظیفه دزدی از بانک های دیگر بازیکنان را دارید. هر بازیکنی که در گیم وجود دارد درست مانند شما یک کاربر واقعی می‌باشد و همینطور امکاناتی همانند شما دارند حتی بعضی از آن ها بیشتر از شما امکانات دارند.همانطور که اشاره شد در بازی Snipers vs Thieves شما به عنوان …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۱-۱۹ 678 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Snipers vs Thieves شما به عنوان یک سرپرست باند حرفه ای تبهکاران که شامل اسنایپر های زبده و دزدان می‌باشد وظیفه دزدی از بانک های دیگر بازیکنان را دارید. هر بازیکنی که در گیم وجود دارد درست مانند شما یک کاربر واقعی می‌باشد و همینطور امکاناتی همانند شما دارند حتی بعضی از آن ها بیشتر از شما امکانات دارند.همانطور که اشاره شد در بازی Snipers vs Thieves شما به عنوان رهبر یک باند سرقت وظیفه دزدی از مکان هایی را که عمدتاً بانک هستند را دارید. البته باید گفت که شما هم دارای یک بانک هستید که بعد از هر دزدی غنائم خود را در آن انباشته می‌کنید وظیفه دیگر شما حفاظت با استراژی مناسب از این مکان می‌باشد تا چیزی از دست ندهید.

بازی Snipers vs Thieves به صورت کاملا آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد. به این صورت که شما برای بازی کردن حتما باید به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Snipers vs Thieves یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت PlayStack برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر عنوان های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Stardust Battle: 3v3 MOBA و Tiny Armies اشاره کرد. دانلود بازی Snipers vs Thieves در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵٫۰ می‌باشد.

Snipers vs Thieves

بازی اکشن اندروید Snipers vs Thieves

در بازی اسنایپر ها و دزدان شما دارای بانک هایی هستید که بعد از هر دزدی اموالتان را به آن ها منتقل می‌کنید. همانطور که شما بانک هایی دارید کاربران دیگر هم امکانات شما را دارند و قصد تصرف پول های شما را دارند. برای حمله و بدست آوردن غنیمت باید استراژی مناسبی داشته باشید که بتوانید با تلفات کم به پیروی بزرگ دست پیدا کنید. همینطور باید برای دفاع کردن از بانک خود از استراژی های مخصوص دفاع استفاده کنید بهترین منابعی که شما دارید تک تیرانداز های شما هستند که در هر نبرد به شما کمک های فراوانی می‌کنند. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Survivor Royale و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Snipers vs Thieves :

  • آنلاین
  • قابلیت بازی با دیگر بازیکنان از سراسر جهان
  • وجود سلاح های مختلف
  • قابلیت ارتقاء تمامی بخش های از جمله سلاح ها
  • وجود بیش از 100 ماسک و لباس مخفی
  • قابلیت خرید و فروش از بازار سیاه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Snipers vs Thieves :

  • تغییراتی ذکر نشده است

پیش نمایش

بازی اندروید Snipers vs Thieves
بازی اندروید Snipers vs Thieves
بازی اندروید Snipers vs Thieves
بازی اندروید Snipers vs Thieves

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.27148 حجم 44 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده