Sniper: Ghost Warrior

بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior v1.1.2 تک تیرانداز: شبح جنگجو

Sniper: Ghost Warrior نام یکی از جدید ترین بازی های سبک اکشن می باشد که شما در آن نقش یک تک تیر انداز ماهر را ایفا خواهید کرد که باید با استفاده از سلاح های در دسترس خود به یک باند مواد مخدر نفوذ کرده و سپس آن را واژگون کنید. بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior توسط استودیوی بازی سازی CI GAMES SA ساخته و به صورت رایگان در گوگل پلی …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ 1122 بار بدون دیدگاه AHJ

Sniper: Ghost Warrior نام یکی از جدید ترین بازی های سبک اکشن می باشد که شما در آن نقش یک تک تیر انداز ماهر را ایفا خواهید کرد که باید با استفاده از سلاح های در دسترس خود به یک باند مواد مخدر نفوذ کرده و سپس آن را واژگون کنید.

بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior توسط استودیوی بازی سازی CI GAMES SA ساخته و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز فوق العاده ی ۴٫۳ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند. جهت آشنایی بیشتر با این بازی فوق العاده با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Sniper: Ghost Warrior

 

بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior

داستان بازی Sniper: Ghost Warrior درباره یک تک‌ تیرانداز بسیار ماهر است که ماموریت دارد وارد یک باند مواد مخدر شده و رئیس باند را از بین ببرد. اما قطعا کار بسیار سختی است. این بازی شامل چهار بخش  هیجان انگیز Sniper و Assault و Story و Contract می باشد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.

در بخش Sniper، تک‌ تیرانداز در حالت اول شخص در جایی دور از دید دشمنان مخفی شده باید آن ها را یکی پس از دیگری نابود کند. در بخش Assault باید بازیکن با استفاده از سلاح های تهاجمی به سمت دشمنان حمله ور شده و آن ها را نابود کند. در بخش Story که همان بخش پر هیجان داستانی می باشد، بازیکن روند ورود شخصیت بازی به باند تا کشتن رئیس باند را دنبال خواهد کرد. در بخش Contract باید با استفاده از تجهیزات در دسترس خود بیشترین تعداد از دشمنان که در حال حمله به شما هستند را نابود کنید.

بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior همانند بازی های Sniper Fury و need for speed no limits vr  دارای گرافیک سه بعدی کنسولی و صداگذاری بسیار فوق العاده می باشد. مثلا یکی از بهترین جلوه های گرافیکی این بازی، دنبال کردن گلوله توسط دوربین تا برخورد به هدف می باشد که باعث افزایش هیجان بازی می شود.

در صورتی که به بازی های سبک اکشن و تک تیر اندازی علاقه مند هستید پس حتما بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior را تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior :

  • گرافیک سه بعدی کنسولی فوق العاده
  • وجود بیش از 200 ماموریت چالش انگیز
  • وجود انواع سلاح های مختلف از قبیل تیربار ها، نارنجک پرت کن ها و ...
  • امکان ارتقای سلاح های خود و افزایش قدرت آن ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior :

  • انتشار اولین نسخه بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior
بازی اندروید Sniper: Ghost Warrior

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.2 حجم 30 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده