Snapseed

نرم افزار اندروید Snapseed v2.19.0.201907232 ویرایش عکس اسنپ سید

شاید یکی از نیاز های روزانه ما ویرایش عکس های مختلف باشد که دسترسی به ابزار لازم کمی کار را دشوار کند. امروز در یزد اپ قصد داریم نرم افزار Snapseed را که توسط گوگل طراحی شده را خدمت شما عزیزان معرفی نمایم. نرم افزار Snapseed یک جعبه ابزار کامل از ابزار ویرایش عکس می‌باشد که تقریبا همه نوع امکاناتی را برای ویرایش عکس، در اختیار شما قرار می‌دهد. در صفحه اول Snapseed …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ 1293 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

شاید یکی از نیاز های روزانه ما ویرایش عکس های مختلف باشد که دسترسی به ابزار لازم کمی کار را دشوار کند. امروز در یزد اپ قصد داریم نرم افزار Snapseed را که توسط گوگل طراحی شده را خدمت شما عزیزان معرفی نمایم. نرم افزار Snapseed یک جعبه ابزار کامل از ابزار ویرایش عکس می‌باشد که تقریبا همه نوع امکاناتی را برای ویرایش عکس، در اختیار شما قرار می‌دهد. در صفحه اول Snapseed شما بایستی عکس مورد نظر خود را اننتخاب کنید و در مرحله بعد به طور پیش‌فرض به صفحه فیلتر های رنگی هدایت می‌شوید. نرم افزار به طور کلی از سه بخش looks، Tools، export تشکیل شده است، بخش اصلی این نرم افزار “Tools” است که تمامی امکانات مختلف را برای ویرایش عکس از جمله brush، crop، healing، frames و … در دسترس شما قرار می‌دهد تا بدون هیچ مشکلی عکس خود را به بهترین نحو ویرایش کنید.

از دیگر ویژگی های این نرم افزار ابزار pro-level editing است که با استفاده از آن قارد خواهید بود غلظت رنگ ها را در عکس مورد نظر تغییر دهید. نرم افزار اسنپ سید دارای ۲۹ ابزار مختلف برای ویرایش عکس می‌باشد که هر یک کارایی منحصر به قرد خود را دارد. محیط کاربری نرم افزار بسیار روان و ساده طراحی شده و منو ها طوری قرار گرفته‌اند که کاربر می‌تواند به آنها دسترسی راحتی داشته باشد. همچنین با اسنپ سید می‌توانید بر روی عکس های خود متن اضافه و فونت آنها را تغییر دهید و اگر کمی خلاقیت به کار ببنید می‌توانید آثار خلاقانه‌ای را خلق کنید.

 

Snapseed

ویرایش عکس با Snapseed

از طرفی که این نرم افزار توسط گوگل توسعه یافته است بدون شک باید یکی از بی‌نظیرترین اپ های ویرایش عکس باشد و به همین دلیل تا کنون توانسته بیش از ۵۰ میلیون نصب را از سرتاسر جهان به خود اختصاص دهد. Snapseed با کسب امتیاز ۴٫۵ از بین بیش از ۹۰۰ هزار رای توانسته نیاز های مختلف کاربران را در حوضه ویرایش عکس برطرف کند و به همین دلیل، به عنوان یکی از انتخاب های ویراستاران در پلی استور، برگزیده شده است.


ویژگی های کلیدی Snapseed :

  • دارای 29 ابزار مختلف برای ویرایش عکس
  • امکان اعمال فیلتر های رنگی مختلف
  • امکان بروش کردن و برش عکس
  • امکان استفاده از حالت پرس‌پکتیو

پیش نمایش

Snapseed
Snapseed
Snapseed
Snapseed
Snapseed

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.19.0.201907232 حجم 29 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده