Snappy Photo Filters Stickers

نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers v2.8.0 فیلتر و استیکر بر روی عکس

با نرم افزار Snappy Photo Filters Stickers به راحتی میتوانید از تصاویر ساده، آثار خلاقانه ای را خلق کنید. قراردادن صورت گربه بر روی صورت خودتان، آرایش صورت خودتان و هر کاری که فکرش را بکنید. امروزه با رواج نرم افزارهایی مانند تلگرام و واتس اپ، تصاویر حرفه ای پروفایل نشان از حرفه ای بودن فرد در عکاسی و روتوش تصاویر است. امروز ما قصد داریم به شما برترین نسخه …

۱۳۹۷-۰۶-۰۸ 3422 بار بدون دیدگاه seyedata

با نرم افزار Snappy Photo Filters Stickers به راحتی میتوانید از تصاویر ساده، آثار خلاقانه ای را خلق کنید. قراردادن صورت گربه بر روی صورت خودتان، آرایش صورت خودتان و هر کاری که فکرش را بکنید.

امروزه با رواج نرم افزارهایی مانند تلگرام و واتس اپ، تصاویر حرفه ای پروفایل نشان از حرفه ای بودن فرد در عکاسی و روتوش تصاویر است. امروز ما قصد داریم به شما برترین نسخه ویرایشگر تصاویر در سال ۲۰۱۷ را به شما معرفی کنیم. توسط نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers میتوانید تصاویر خود را زیباتر و جذاب تر از قبل کنید. به شما پیشنهاد می شود، برای داشتن یک استودیو حرفه ای ویرایش تصاویر، از اپ تغییر چهره نیز استفاده نمایید.

 

Snappy Photo Filters Stickers

نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers برچسب های فیلتر عکس

در این نرم افزار، تعداد بسیار زیادی فیلتر و قاب برای هرچه بهتر شدن تصاویر شما آماده سازی شده است. می توانید با قراردادن چند فیلتر، قاب و لنز در کنارهم ، آثار فوق العاده ای را ایجاد کنید. در نرم افزار Snappy Photo Filters Stickers میتوانید چشم ها، گوش ها و هرنقطه از تصویر را که در نظر دارید، تغییر دهید و از تماشای آن لذت ببرید. در این نرم افزار علاوه بر استیکرهای ثابت، چند استیکر متحرک نیز در نظر گرفته است که شما را بیش از پیش حرفه ای کند. می توانید به تصاویر خود emoji و متن اضافه کنید و در موقعیت های مختلف از تصاویر ویرایش شده، استفاده نمایید و هنر خود را به دیگران نشان دهید.

شما می توانید با استفاده از فیلترهای موجود در نرم افزار، تصاویر جالب و خنده داری را ایجاد نمایید. هم چنین میتوانید تصاویری را خلق کنید که تا به حال در هیچ پروفایلی مشاهده نشده باشد. پس فرصت را غنیمت بشمارید و هرچه سریعتر این نرم افزار جالب و جدید و جذاب را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers :

  • تعداد بسیار زیادی برچسب ثابت و متحرک
  • نوشتن متون به راحتی
  • استفاده از Emoji در خلق تصاویر جذاب تر
  • تغییر حالت چشم ها و گونه و لب ها
  • سهولت در استفاده
  • امکان zoom in / zoom out
  • امکان استفاده از تصاویر موجود در گالری و یا استفاده از دوربین
  • قابلیت ذخیره سازی تصاویر ویرایش شده

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers :

  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات
  • اضافه شدن چند فیلتر رنگی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers
نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers
نرم افزار اندروید Snappy Photo Filters Stickers

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.8.0 حجم 10 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده