Snake in Hand Joke

نرم افزار اندروید Snake in Hand Joke v3.2.2 تفریح مار در دست

نرم افزار Snake in Hand Joke می تواند لحظات مفرح و ترسناکی را برای شما و دوستان شما ایجاد کند. این نرم افزار یبشتر جنبه ی تفریحی دارد که شما می توانید به خوبی با این نرم افزار با دوستان خود شوخی کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه نرم افزار های زیادی در دنیای تلفن های هوشمند وجود دارد که دنیای اندروید نیز از این …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ 1218 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Snake in Hand Joke می تواند لحظات مفرح و ترسناکی را برای شما و دوستان شما ایجاد کند. این نرم افزار یبشتر جنبه ی تفریحی دارد که شما می توانید به خوبی با این نرم افزار با دوستان خود شوخی کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه نرم افزار های زیادی در دنیای تلفن های هوشمند وجود دارد که دنیای اندروید نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین روز به روز بر تعداد این نرم افزار ها افزوده می شود و نرم افزار های بیشتر و با کاربرد های گوناگونی به بیرون عرضه می شوند. هر کدام از این نرم افزار ها کاربرد های متفاوتی دارند به عنوان مثال نرم افزار های ویرایش عکس و یا شبکه های اجتماعی از آن دسته اپلیکیشن های محبوب زیادی به حساب می آیند.

از این بین، نرم افزار هایی نیز هستند که تعداد زیادی از آن ها ساخته نشده است و سبکی خاص و متفاوت را دنبال می کنند. نرم افزار Snake in Hand Joke نیز دقیقا یکی از همین نرم افزار ها می باشد که بیشتر کاربردی تفریح گونه دارد. با این نرم افزار شما می توانید به وسیله ی تلفن هوشمند خود با دوستان خود شوخی کنید، البته به کمک مارها!

نرم افزار Snake in Hand Joke را استودیو Eijoy Entertainment ساخته است. این استودیو قبلا نیز اپلیکیشن هایی به بیرون عرضه کرده بود و شاید همین تجربه باعث شده است تا این نرم افزار خاص بتواند موفقیت خوبی کسب کند. نرم افزار Snake in Hand Joke توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شود و همچنین نمره ی ۴٫۷ از ۵ را از طرف کاربران به دست بیاورد. این آمار برای یک نرم افزار با سبکی خاص فوق العاده محسوب می شود.

Snake in Hand Joke

با Snake in Hand Joke با دوستان خود شوخی کنید

در این نرم افزار مار های مختلفی وجود دارد. شما می توانید یکی را انتخاب کنید و سپس به این اپلیکیشن یک زمان بدهید و سپس گوشی خود را به دوست خود واگذار کنید و یا آن را روی یک میز و در معرض دید قرار بدهید. سپس در آن زمان مشخص، آن ماری را که انتخاب کرده اید روی صفحه ظاهر می شود و علاوه بر این می تواند از خود صدا نیز تولید کند. با این کار می توانید دوستان خود را کمی بترسانید و با آن ها شوخی کنید. همچنین شما می توانید با این نرم افزار گربه ی خانگی خود را نیز سرگرم کنید.

نرم افزار Snake in Hand Joke یک نرم افزار خاص و در سبکی متفاوت می باشد که شما با آن می توانید لحظات شاد و ترسناکی را برای خود و دوستان خود ایجاد کنید. شما می توانید نرم افزار Snake in Hand Joke را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Snake in Hand Joke :

  • وجود مار های مختلف
  • صداگذاری جالب برای حرکت مار ها
  • امکان تنظیم تایمر برای به نمایش گذاشتن مار ها در زمانی مشخص

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Snake in Hand Joke :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Snake in Hand Joke
نرم افزار اندروید Snake in Hand Joke
نرم افزار اندروید Snake in Hand Joke

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.2.2 حجم 7 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده