smashmon

بازی اندروید SmashMon Monster – Jump Action v1.1 اسموش مون حرکات پرشی هیولا

بازی اندروید SmashMon یک بازی آرکید و سرگرم کننده از استودیو SOONSOON می باشد. این بازی اندرویدی جذاب از ابتدای انتشار خود به محبوبیت بالایی رسیده است و داستان چند هیولای دوست داشتنی را در مقابل هیولاهای بزرگ تر خود در یک بازی خطی به نمایش می گذارد که در آن باید با پریدن از جلوی هیولاهای پیش روی شما و کوباندن خود بر سر آن ها مسیر بازی را …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۳۰ 882 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید SmashMon یک بازی آرکید و سرگرم کننده از استودیو SOONSOON می باشد. این بازی اندرویدی جذاب از ابتدای انتشار خود به محبوبیت بالایی رسیده است و داستان چند هیولای دوست داشتنی را در مقابل هیولاهای بزرگ تر خود در یک بازی خطی به نمایش می گذارد که در آن باید با پریدن از جلوی هیولاهای پیش روی شما و کوباندن خود بر سر آن ها مسیر بازی را طی کنید.

بازی اندروید SmashMon یک بازی آرکید و خطی با سبک پرش و امتیاز گیری همانند بازی مهیج Tiny Bouncer با گرافیک خلاق می باشد که گیم پلی ساده اما سرگرم کننده را رقم می زند. بازی به دور از خط داستانی شما را با چند هیولای دوست داشتنی آشنا می کند که باید بی دلیل! در یک مسیر خطی به راه بیافتید و در مقابل شما هیولاهای کوچک و بزرگی وجود دارد که به سمت شما می آیند  و شمات با پرش و فرود آمدن بر کله این هیولا ها می توانید آن ها را نابود و امتیاز کسب کنید.

با SmashMon هیولا را قورت بده!

گیم پلی بازی SmashMon اندروید به صورت ساده و با یک حرکت و آن هم تاچ کردن صفحه انجام می گیرد هر بار که دست خود را بر صفحه نمایش بگذارید و نگه دارید شخصیت های بازی برای مدت محدودی به بالا می پرند و اگر قبل مدت محدود دست خود را رها کنید با سرعت به پایین می آیند تا بر سر دشمنانتان حمله کنند دو نوع هیولای دشمن به صورت کوچک و بزرگ وجود دارد که در شکل های مختلف هستند اما نکته مهم این است که باید تحت هر شرایطی از هیولاهای بزرگ تر از خودتان دوری کنید و تنها هیولاهای کوچک و هم اندازه خود را هدف قرار دهید.

smashmon

در طول بازی سکه هایی در مسیر وجود دارد که می توانید با کسب آن ها شخصیت های بیشتری را آزاد کنید که هر کدام دارای شمال و قابلیت های منحصر به فرد خود هستند. این بازی گیم پلی امتیازی و خطی دارد و هدف شما در بازی باید کسب حداکثر سکه و بیشترین امتیاز می باشد در صورتی که در زمان برخود با هیولاها بر زمین باشید شما بازی را باخته و تمام تلاش هایتان را از دست می دهید و در صورتی که با پرش بر روی هیولاهای بازی با توجه به اینکه چقدر هدف گیریتان خوب بدوه به همان مقدار امتیازی را دریافت می کنید که خط قدرت شخصیت شما را کامل می کند. در کنار گیم پلی، گرافیک بازی قابل تحسین و با رنگ بندی و بافت های زنده می باشد. بازی اندروید SmashMon به جای استفاده از اشیا سه بعدی تیره از گرافیک دو بعدی زنده و مهیج استفاده کرده و در کنار گرافیک قابل قبول خود صداگذاری خوبی را به نمایش می گذارد شخصیت های بازی با توجه به هر حرکت شما صدای خاصی را اجرا می کنند و موسیقی ملایمی را به همراه دارند. بازی اندروید SmashMon یک بازی با گیم پلی فوق العاده ساده اما چالش برانگیز می باشد همانند بازی اندروید Dan the Man که می تواند به دور از پیچیدگی های بازی های پر زرق و برق شما را تا ساعت ها سرگرم کند. هم اکنون می توانید این بازی آرکید و سرگرم کننده را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Smashmon :

  • گیم پلی ساده با یک تاچ
  • وجود شخصیت های مختلف و قابل خرید
  • گرافیک بصری پر انرژی
  • قابلیت های مختلف شخصیت های بازی
  • صداگذاری قوی با موسیقی مهیج
  • گیم پلی بی پایان و مهیج بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Smashmon :

  • بهینه سازی و رفع اشکال بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Smashmon
بازی اندروید Smashmon
بازی اندروید Smashmon

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده