Smash Champs

بازی اندروید Smash Champs v1.7.6 نبرد تن به تن قهرمانان له کردن

اگر از طرفداران بازی هایی در سبک نبرد های تن به تن همچون Mortal Combat هستید و از این دسته از بازی ها لذت می برید، به احتمال زیاد به یکی از طرفداران بازی Smash Champs تبدیل خواهید شد. البته این بازی تفاوت هایی با بازی Mortal Combat دارد و شباهت آن نبرد تن به تن موجود در هردو بازی می باشد. در این مطلب به نقد و بررسی تخصصی این بازی …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۸ 2449 بار بدون دیدگاه Mr

اگر از طرفداران بازی هایی در سبک نبرد های تن به تن همچون Mortal Combat هستید و از این دسته از بازی ها لذت می برید، به احتمال زیاد به یکی از طرفداران بازی Smash Champs تبدیل خواهید شد. البته این بازی تفاوت هایی با بازی Mortal Combat دارد و شباهت آن نبرد تن به تن موجود در هردو بازی می باشد. در این مطلب به نقد و بررسی تخصصی این بازی هیجان انگیز برای شما عزیزان خواهیم پرداخت. با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا به نکات منحصر به فرد این بازی دست یابید.

Smash Champs

معرفی شرکت سازنده بازی Smash Champs

کمپانی بازی سازی Kiloo در سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را شروع کرده و بازی های این کمپانی تا به حال حدود ۱ میلیارد بار توسط کاربران در سراسر دنیا دانلود شده اند. دفتر مرکزی این کمپانی در کشور دانمارک است و این شرکت تنها حدود ۱۰۰ کارمند دارد. از استودیوی بازی سازی Kiloo تا به حال بازی های خوبی همچون Dawnbringer و Subway surfers منتشر شده است.

Smash Champs و نظرات کاربران این بازی 

یکی از مهمترین نظرات کاربران این بازی در مورد اجرای بی نقص و روان این بازی است. تعدادی زیادی از کاربران نیز به گرافیک خوب و رنگ های شاد و زنده استفاده شده در این بازی اشاراتی کرده اند. اما مهمترین نکته که در مورد آن به بررسی خواهیم پرداخت این موضوع می باشد که قسمت هایی از این بازی جالب و منحصر به فرد کاربران را به یاد بازی پرطرفدار Fruit Ninja می اندازد. در ادامه نقد و بررسی این بازی با ما همراه باشید.

معرفی، نقد و بررسی

Smash Champs در واقع ترکیبی از مدیریت نبرد، تمرین دهی و آیتم بندی برای هیروی شما است. ۶ هیرو در این بازی وجود دارد و هر دو هیرو در یک دسته از انواع هیرو ها قرار دارند که هر کدام از این دسته ها قدرت مخصوص به خود را دارند.

شما در ابتدا باید یکی از این قهرمانان را برای خود انتخاب کنید و به تمرین دادن قهرمان خود بپردازید، به خرید انواع گاردها و سلاح های نبرد برای قهرمان خود بپردازید و وارد میدان نبرد شوید.

نکته ای که کاربران این بازی را به یاد بازی Fruit Ninja می اندازد قسمت تمرین دهی قهرمان است که یادآور گیم پلی این بازی جالب و دوست داشتنی می باشد. با پیروزی در نبرد ها لول هیروی شما افزایش می یابد و به قدرت آن افروده می شود. در ادامه باید به تقویت، تمرین و مجهز کردن آن قهرمان بپردازید و به رقابت با حریفان آنلاین خود و یا دوستان خود در فیسبوک بپردازید.

در این بازی نقش شما در میدان نبرد همانند دیگر بازی های موجود در این سبک نیست. چرا که شما در میدان نبرد و در هنگام مبارزه نقش مربی گری و مدیریت هیروی خود را دارید و نکته ای که این بازی را از بازی های همانند خود جدا می کند، همین ویژگی Smash Champs می باشد.

گیم پلی و گرافیک بازی  

از نظر گیم پلی این بازی را می توان یک بازی سرگرم کننده و وقت گذران به حساب آورد. اما بهتر است این بازی را به عنوان یک بازی تفننی برای اوقات فراغت خود و به مدت کوتاه انتخاب کنید. همانطور که بیان کردیم گیم پلی این بازی در قسمت تمرین دهی قهرمانان کاملا شبیه به بازی فروت نینجا می باشد. اما در قسمت های دیگر این بازی، با یک سبک کاملا جدید در بازی های آنلاین رو به رو خواهید شد.

در رابطه با گرافیک و سنگین بودن بازی از نظر یزد اپلیکیشن می توان Smash Champs را یک بازی متوسط رو به بالا دانست. اما با این وجود تصاویر به کار رفته در این بازی کاملا با کیفیت و رنگ ها نیز کاملا زنده و جذاب می باشند. همچنین اجرای بدون خطا و لگ، بسیار مورد توجه کاربران این بازی می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Smash Champs :

  • گرافیک زیبا و رنگ های زنده
  • گیم پلی متنوع و منحصر به فرد
  • امکان خرید آیتم های مختلف برای قهرمانان
  • امکان رقابت با دوستان به صورت آنلاین
  • اجرای بدون نقص و روان بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Smash Champs :

  • رفع مشکلات جزئی و بهبود اجرای بازی
  • امکان باز کردن قهرمانان هم اکنون با استفاده از سکه
  • اضافه شدن بخش‌های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Smash Champs
بازی اندروید Smash Champs
بازی اندروید Smash Champs

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.6 حجم 18 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده