Smart IR Remote

نرم افزار اندروید Smart IR Remote v4.6.5 کنترل از راه دور هوشمند

با نرم افزار Smart IR Remote تلفن هوشمند خود را تبدیل به یک کنترل همه کاره کنید. با این نرم افزار می توانید لوازم دیجیتال مختلفی را کنترل کنید. با پیشرفت تکنولوژی وسایل دیجیتال نیز روز به روز پیشرفت بیشتری کردند و تنوع و امکانات آن ها بیشتر شد. هر کدام از این وسایل امکانات خاص خود را دارند و البته هر کدام از این وسایل مجهز کنترل از راه …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۰۷ 1723 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار Smart IR Remote تلفن هوشمند خود را تبدیل به یک کنترل همه کاره کنید. با این نرم افزار می توانید لوازم دیجیتال مختلفی را کنترل کنید.

با پیشرفت تکنولوژی وسایل دیجیتال نیز روز به روز پیشرفت بیشتری کردند و تنوع و امکانات آن ها بیشتر شد. هر کدام از این وسایل امکانات خاص خود را دارند و البته هر کدام از این وسایل مجهز کنترل از راه دور خاص خود را دارند.

وجود چندین کنترل در یک خانه گاهی باعث سر درگمی می شود، البته گاهی نیز مشکلاتی به وجود می آورند از جمله اینکه ممکن است یکی از کنترل ها گم شود و یا اینکه حتی در موقع نیاز نتوانیم به راحتی کنترل مورد علاقه ی خود را پیدا کنیم. بعضی از ما حتما با این مشکل ها مواجه شده ایم. نرم افزار Smart IR Remote  این امکان را فراهم می کند که بتوانیم از تلفن همراه خود با قابلیت InfraRed (اینفرارد) به عنوان کنترل از راه دور دستگاه دیجیتال مورد نظر خود استفاده کنیم. بنابراین می توان این نرم افزار را جزو نرم افزار های کاربردی دانست.

Smart IR Remote

نکات نرم افزار Smart IR Remote

با نرم افزار  Smart IR Remote می توانید لوازم دیجیتال مختلف از قبیل تلویزیون و یا حتی کولر گازی و حتی دوربین های حرفه ای عکاسی و خیلی از موارد دیگر را کنترل کنید. نا گفته نماند در حال حاضر این اپلیکیشن با ۹۰۰ هزار تلفن هوشمند همخوانی دارد و روز به روز تعداد آن ها افزوده می شود. شما می توانید هم خوانی تلفن هوشمند خود با این نرم افزار را از طریق سایت anymote.io بررسی کنید. در حال حاضر این اپلیکیشن به خوبی با بیشتر گوشی های سامسونگ همخوانی پیدا می کند. بنابراین دارندگان تلفن های هوشمند سامسونگ ، نگران نباشند!

اگر گوشی شما InfraRed (اینفرارد) را پشتیبانی نمی کند، این اپلیکیشن امکان برقراری ارتباط از طریق WiFi را نیز فراهم کرده است که می تواند نگرانی شما را کمتر کند. همچنین شما می توانید برای کنترل های مختلف موجود در این نرم افزار ظاهر های رنگی مختلفی را انتخاب کنید که باعث زیبایی ظاهر این برنامه می شود.

نرم افزار Smart IR Remote یک کنترل از راه دور جامع به حساب می آید که تلفن هوشمند شما را به یک کنترل از راه دور تبدیل می کند. شما می توانید نرم افزار Smart IR Remote را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Smart IR Remote :

  • همخوانی با بیش از 900 هزار تلفن هوشمند
  • همه کاره بودن کنترل ها
  • قطع کردن خودکار صدای تلویزیون هنگام داشتن تماس روی تلفن هوشمند شما
  • امکان شناسایی حرکت دست شما و انجام عملی خاص مثل عوض کردن کانال

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Smart IR Remote :

  • اضافه شدن امکان برقراری ارتباط از طریق WiFi
  • اضافه شدن قابلیت کنترل رنگ
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Smart IR Remote
نرم افزار اندروید Smart IR Remote
نرم افزار اندروید Smart IR Remote

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.6.5 حجم 13 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده