Slope Down First Trip

بازی اندروید Slope Down: First Trip v2.29.20 سرازیری

در بازی Slope Down: First Trip زمین در خطر نابودی بزرگی قرار دارد. تنها راه رهایی و نجات از این بدبختی و نابودی جهانی محافظت از توپی است که باید در از بیشتر نقاط زمین عبور کند تا به نقطه تعیین شده برسد. این توپ با سرعت فوق العاده ای حرکت می‌کند و ممکن است آسیب های فراوانی در مسیر ببیند.همانطور که گفته شد در مسیر توپ موانع فراوانی وجود …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۵ 294 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Slope Down: First Trip زمین در خطر نابودی بزرگی قرار دارد. تنها راه رهایی و نجات از این بدبختی و نابودی جهانی محافظت از توپی است که باید در از بیشتر نقاط زمین عبور کند تا به نقطه تعیین شده برسد. این توپ با سرعت فوق العاده ای حرکت می‌کند و ممکن است آسیب های فراوانی در مسیر ببیند.همانطور که گفته شد در مسیر توپ موانع فراوانی وجود این موانع می‌تواند تیر برق ها، دست انداز های جاده ای، اتوموبیل های رها شده و.. باشد که هرکدام خطر بزرگی برای توپ محسوب می‌شوند. شما می‌بایست کنترل حرکت کامل توپ را در دست بگیرید برای کنترل این توپ تنها لازم است که با لمس کردن توپ را به سمت های چپ و راست و یا بالا پایین ببرید.

بازی Slope Down: First Trip یک گیم در سبک تفننی و آرکید با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت محبوب holidoli برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از بازی های محبوب دیگر این شرکت می‌توان به Hop in Tunnel اشاره کرد. دانلود بازی Slope Down: First Trip در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۷ از ۵ می‌باشد.

Slope Down: First Trip

گیم پلی Slope Down: First Trip

همانطور که گفته شد وظیفه شما در بازی Slope Down: First Trip کنترل و هدایت توپ برای رساندن آن به مقصد و نجات زمین و بشریت می‌باشد. برای این کار شما باید انگشتان و چشمان سبک و چالاکی داشته باشید تا در موقع دیدن موانع سریعاً عکس العمل نشان دهید. اگر دستان فرز و سریعی داشته باشید مراحل راحت تر و بهتر رد خواهید کرد و با گذراندن مراحل کار شما نیز سخت تر خواهد شد. در ابتدا سطح بازی آسان و جنبه آموزشی خواهد داشت اما بعد ها با رد کردن مراحل بازی مهارت شما ربیشتر محک خواهد زد. اگر به سبک بازی اندروید سرازیری علاقه مند هستید می توانید بازی کم حجم و اعتیاد آور Helix را نیز تجربه کنید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آفلاین بودن آن اشاره کرد که شما ار اتصال به اینترنت بی نیاز کرده و قادر ساخته تا در مکان زمانی به بازی کردن بپردازید. اگر به سبک بازی های تفننی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی تفننی و تجربه آن نیز می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Slope Down: First Trip :

  • گرافیک زیبا و پویا
  • مراحل سرگرم کننده و منحصر به فرد
  • جمع آوری مصنوعات در مکان های خطرناک
  • رقابت با سریع ترین دشمنان
  • انجام بسیاری از مأموریت های ویژه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Slope Down: First Trip :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Slope Down: First Trip
بازی اندروید Slope Down: First Trip
بازی اندروید Slope Down: First Trip
بازی اندروید Slope Down: First Trip

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.29.20 حجم 53 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده