Slice Fruit Free

بازی اندروید Slice Fruit Free v1.0 بریدن میوه ها

با بازی Slice Fruit Free میوه ها را قاچ کنید و سرعت و دقت خود را محک بزنید. با این بازی می توانید اوقات فراغت خود را به خوبی و راحتی بگذرانید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های تلفن های همراه می توانند همراه بسیار خوبی برای اوقات بیکاری ما باشند. بسیاری برای ما پیش آمده که در طول روز زمانی را بیکار شدیم و کار …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۵-۱۸ 621 بار دیدگاه‌ها برای بازی اندروید Slice Fruit Free v1.0 بریدن میوه ها بسته هستند فراز مهرآیین

با بازی Slice Fruit Free میوه ها را قاچ کنید و سرعت و دقت خود را محک بزنید. با این بازی می توانید اوقات فراغت خود را به خوبی و راحتی بگذرانید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های تلفن های همراه می توانند همراه بسیار خوبی برای اوقات بیکاری ما باشند. بسیاری برای ما پیش آمده که در طول روز زمانی را بیکار شدیم و کار خاصی برای انجام دادن نداشته باشیم. این اوقات عموما برای ما بسیار کسل کننده و خسته کننده پیش می رود. در این اوقات وجود یک بازی هیجان انگیز با گیم پلی ساده و روان می توان کمک زیادی به ما کند تا این زمان بیکاری برای ما سریع تر و مفرح تر سپری شود. بازی Slice Fruit Free یکی از همین دسته بازی ها می باشد.

این بازی از گیم پلی ساده و روانی بهره می برد. در این بازی انتهایی وجود ندارد و بازی تا زمانی که شما جان های خود را از دست نداده اید، ادامه پیدا خواهد کرد. روان بودن این بازی باعث می شود تا شما به طور مرتب به این بازی مراجعه کنید و از آن لذت ببرید. گیم پلی و سبک این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی Fruit Ninja دارد.

بازی Slice Fruit Free را Melanie Kepler به تازگی ساخته و به بیرون عرضه کرده است. این بازی توانست فقط در ۹ روز ابتدایی انتشار خود در گوگل پلی بین هزار تا ۵ هزار بار دانلود و نصب شود که یک آمار خوب به حساب می آید.

Slice Fruit Free

در Slice Fruit Free میوه ها ببرید و امتیاز بگیرید

همانطور که گفته شد، گیم پلی و سبک این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی Fruit Ninja دارد. در این بازی نیز شما باید میوه ها را ببرید و امتیاز بگیرید. علاوه بر این ها در این بازی شما چالش های ویژه ای نیز پیش روی خود خواهید دید که به عنوان مثال می توان به شکستن تکه های یخ اشاره کرد.

در برش میوه ها رنگ بندی های زیبایی به چشم می خورد. شما باید در این بازی میوه های مختلفی را قاچ کنید. هر میوه امتیاز های مختلفی دارد که شما با بریدن آن، امتیاز مربوط به آن را بدست خواهید آورد.

بازی Slice Fruit Free یک بازی بسیار زیبا می باشد که با توجه به سبک و گیم پلی روان و گرافیک چشم نوازی که دارد می تواند شما را به خود معتاد کند. شما می توانید بازی Slice Fruit Free را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Slice Fruit Free :

  • گرافیکی زیبا
  • وجود میوه های مختلف
  • وجود چالش ها و مراحل ویژه
  • گیم پلی ساده و روان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Slice Fruit Free :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Slice Fruit Free
بازی اندروید Slice Fruit Free

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 13 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بازی اندروید Slice Fruit Free v1.0 بریدن میوه ها بسته هستند دیدگاه تایید شده