Slash Mobs

بازی اندروید Slash Mobs v2.3.0 شکست هیولا‌ها

Slash Mobs یک بازی مهیجی است که در سبک نقش آفرینی طراحی و توسعه یافته است. بازی شکست هیولا‌ها توسط شرکت DoubleJump بر بروی سیستم عامل اندروید به تازگی و به صورت رایگان منتشر شده است. در بازی جذاب Slash Mobs باید با هیولاها و موجودات بیگانه و جهش یافته که زمین را تسخیر کرده‌اند و سایر این موجودات به مبارزه بپردازدی و صلح و امنیت را برای زمین به بازگردانید، اینها …

۱۳۹۷-۰۱-۰۴ 495 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Slash Mobs یک بازی مهیجی است که در سبک نقش آفرینی طراحی و توسعه یافته است. بازی شکست هیولا‌ها توسط شرکت DoubleJump بر بروی سیستم عامل اندروید به تازگی و به صورت رایگان منتشر شده است. در بازی جذاب Slash Mobs باید با هیولاها و موجودات بیگانه و جهش یافته که زمین را تسخیر کرده‌اند و سایر این موجودات به مبارزه بپردازدی و صلح و امنیت را برای زمین به بازگردانید، اینها تنها وظیفه شماست تا کار ناتمام نیاکان خود در این بازی را به پایان برسانید!

به مکان‌های مختلف و عجیب غریب سفر کنید و در دالان های مخوف به مبارزه بپردازید و هرچه در مسیرتان است را نابود کنید، ویژگی‌ها و مهارت‌های خود را ارتقاء دهید، سلاح های قوی‌تر را خریداری و انتخاب کنید و با جمع آوری سکه قهرمانان افسانه‌ای مختلفی را با ویژگی‌های منحصر به فرد به تیم خود اضافه کنید تا یک ارتش بسیار قوی از  قهرمانان را گردآوری نمایید. این بازی تقریبا از همان الگوریتم و گیم پلی بازی معروف ۲ Tap Titans پیروی می‌کند و بر همین اساس پایه گذاری شده که شما با لمس صفحه به مبارزه بپردازید و با استفاده از عناصر مختلف و کاراکترهای خود را تقویت و به آنها قدرت ببخشید. در بازی Slash Mobs در پایان هر یک از مراحل شما باید با یک غول آخر و یا باس مبارزه کنید تا بتوانید به مراحل بعدی راه پیدا کنید، برای این کار شما به ابزار و تجهیزات قدرتمند نیاز دارید که میتوانید آنها را از فروشگاه بازی تهیه کنید.

 

Slash Mobs

 

بازی نقش آفرینی اندروید Slash Mobs

با اتمام هر مرحله قهرمانان جدید با قدرت‌های مختلف را پیدا کنید. از مهارت‌ها و توانایی‌های  جدید خود بیشترین بهره را ببرید و از این بازی مهیج در سبک یک بازی نقش آفرینی نهایت لذت را ببرید. این بازی با بیش از ۵۰۰ هزار دانلود و امتیاز ۴٫۵ از ۵ از بین ۱۹ هزار رای یکی از بازی‌های نقش آفرینی موفق می‌باشد، اما هرگز به پای بازی Tap Titans نخواهد رسید!

این بازی هیجان انگیز، جذاب و نقش آفرینی را میتوانید همینک از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی دستگاه اندرویدی خود به صورت رایگان نصب کنید، لازم به ذکر است که این بازی برای اجرا نیازمند اندروید ۳ به بالاتر است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Slash Mobs شکست هیولا‌ها :

  • گیم پلی دو بعدی با صداگذاری عالی
  • دارای بیش از 20 کاراکتر مختلف از هیولاهای جهش یافته
  • امکان باز کردن توانایی‌ها و قدرت‌های جدید
  • امکان حضور در وقایع هفتگی
  • پیشرفت از بین هزاران سطح

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Slash Mobs شکست هیولا‌ها :

  • کمتر شدن زمان تبلیغات در بازی
  • ارتقای سطح سرعت کاراکتر‌ها در لول‌های بالا

پیش نمایش

بازی اندروید Slash Mobs شکست هیولا‌ها
بازی اندروید Slash Mobs شکست هیولا‌ها
بازی اندروید Slash Mobs شکست هیولا‌ها
بازی اندروید Slash Mobs شکست هیولا‌ها
بازی اندروید Slash Mobs شکست هیولا‌ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.0 حجم 64 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده