Sky Dancer

بازی اندروید Sky Dancer v1.1.2 رقصنده آسمان

Sky Dancer یک بازی سرگرم کننده و در سبک دوندگی و پرش ساخته شده توسط استودیو  Pine Entertainment می باشد که کنترل پارکورهای مینیمال را درون فضای هنری و سه بعدی می دهد. بازی های دوندگی با توجه به ایده ساده اما پر چالش خود همواره از محبوبیت خاصی میان گیمرهای موبایلی برخوردار می باشند. بازی رقصنده آسمان با توجه به گرافیک هنری و مینیمال خود و همچنین چالش های متنوعی که …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۱-۱۹ 948 بار بدون دیدگاه عماد

Sky Dancer یک بازی سرگرم کننده و در سبک دوندگی و پرش ساخته شده توسط استودیو  Pine Entertainment می باشد که کنترل پارکورهای مینیمال را درون فضای هنری و سه بعدی می دهد.

بازی های دوندگی با توجه به ایده ساده اما پر چالش خود همواره از محبوبیت خاصی میان گیمرهای موبایلی برخوردار می باشند. بازی رقصنده آسمان با توجه به گرافیک هنری و مینیمال خود و همچنین چالش های متنوعی که در مقابل شما قرار می دهد یکی از بهترین بازی دوندگی به حساب می آید که هم اکنون به معرفی گیم پلی و کنترل آن خواهیم پرداخت.

گیم پلی بازی Sky Dancer

Sky Dancer یک بازی دوندگی اصیل می باشد و بدون ایجاد پیچیدگی های غیر ضروری یک گیم پلی سرعتی و هیجانی را در اختیار شما قرار می دهد. با شروع بازی و قرار گرفتن کاراکتر انتخاب شده در مسیر، شما تنها باید با توجه به موانع پیش رو به موقع به جهت های چپ و راست جا به جا شده و یا به هنگام قطع شدن یک مسیر، برای قرار گرفتن بر روی مسیر بعدی، با استفاده از تاچ دو جهت صفحه پرش های بلند را انجام دهید. هر چقدر که دست خود را به مقدار بیشتری بر روی یک جهت اند صفحه نمایش نگه دارید. شخصیت دونده به مقدار بیشتری به جهت متمایل می شود و در صورتی که این دستور را بیش از حد انجام دهید. ممکن است کاراکتر از مسیر خارج شده و سقوط کند. علاوه بر موانع و مقاطع مسیر بازی همچنین سکه هایی مختلفی در این مسیرها قرار دارند که باید برای کسب آن ها تلاش کنید. تا با استفاده از کسب آن ها بتوانید شخصیت های بیشتری را کنترل کنید.

همانند بازی دوندگی Wild City Rush شما توانایی انتخاب شخصیت های مختلفی را برای پیمایش بازی در دسترس دارید. بیش از ۱۰ شخصیت مختلف برای انتخاب در بازی قرار داده شده که این کاراکترها از تنوع طراحی و شخصیتی خوبی بهره برده و سبک دوندگی هرکدام با دیگری متفاوت می باشد.

علاوه بر امکان خرید شخصیت های متنوع، کاربران می تواند بسته های افزایشی را برای بهبود عملکرد دوندگان خریداری نمایند. به طوری که برای مثال می توانید با استفاده از این بسته ها از یک مرحله رد شده و یا سکه ها را به صورت مضاعف دریافت کنید.

بر خلاف دیگر بای های دوندگی روند چالش های رقصنده آسمان بدل از تقسیم بین مراحل مختلف به صورت رکوردی می باشد. به طوری گیمرها باید در هر رکورد مجموعه چالش هایی مانند پرش های مشخص ویا کسب امتیاز تعیین شده را برای رویارویی با چال های بزرگتر پشت سر بگذارند.

Sky Dancer

کنترل بازی Sky Dancer

اسکای دنسر یک بازی سخت به حساب می آید که هر کس نمی تواند رکورد بالایی را در آن ثبت نماید با این حال بازی یکی از ساده ترین کنترل های سبک دوندگی را برخوردار می باشد که برای همه گیمرهای اندرویدی آشنا می باشد. کنترل های شخصیتی بازی با استفاده از تب کردن بر روی صفحه انجام می شود. شما در کل سطوح پیش روی خود تنها نیاز به سه واکنش حرکت به چپ، حرکت به راست و پرس را لازم دارید. اما با توجه به سرعت بالایی دوندگان کاراکترها و موانعی که به سرعت در مقابل شما قرار می گیرند. باید کنترل کاملی بر روی سه کنترل بازی داشته باشید.

با شروع بازی دونده انتخاب شده به صورت خودکار به حرکت در می آید. حال شما باید با تمرکز به مسیر در مقابل خود در لحظه مناسب نسبت به موانعی که پیش روی شما قرار می گیرد پاسخ دهید. مسیر بازی متقاطع بوده و سکوهای مسیر در ارتفاعات مختلف قرار دارند. و شما باید در زمانی که در انتهای یک مسیر قرار می گیرید با قرار دادن دو انگشت از دو دست خود بر روی دو طرف صفحه کاراکتر را به سمت بالا پرتاب کنید. حال در صورتی که مسیر بعدی در راستای شخصیت دونده قرار نگرفته باشد. باید با تاچ مداوم بر روی جهتی که مسیر بعدی قرار دارد. کاراکتر را به سمت مسیر هدایت کنید. در کنار مسیر های متقاطع سکه ها و موانع مختلفی بر روی مسیر پیش روی شما قرار دارند که می توانید با تاچ مداوم و به موقع یک جهت از صفحه کاراکتر را به سمت چپ و یا راست هدایت نمایید.

گرافیک بازی Sky Dancer

قطعا اولین چیزی که در این بازی به چشم خواهد خورد؛ گرافیک سه بعدی و مینیمالیست بازی و بافت های با کیفیت آن می باشد. با الهام گیری از طراحی مینیمال، توسعه دهندگان بازی یکی از بهترین گرافیک های بازی های کم حجم سال را رقم زده اند. رقصنده آسمان از محیط های متنوعی با افکت های مختلفی بهره می برد که با شروع پیمایش مسیر بازی با آن ها برخورد خواهید کرد. با توجه به تهی بودن فضای اطراف شما، افکت های ابری مختلفی را در رنگ های بنفش و زرد می توانید که در حین پرش به سکو های پایین و بالا می توان واکنش برخورد با افکت های ابری را مشاهده کرد. بازی از نظر گرافیکی نمره کامل را می گیرد و با توجه به گرافیک سه بعدی خود از حجم کمی برخوردار می باشد.

بازی Sky Dancer به محض انتشار خود در صدر بازی های دوندگی گوگل پلی قرار گرفت و توانست به سرعت بیش از ۵۰۰ هزار کاربر را به خود جذب کرده و نمره ۴٫۴ از ۵ را از میان گیمرهای اندرویدی کسب نماید. این بازی با توجه به کنترل روان و بدون لگ خود و چالش های بی پایانی که به همراه خود دارد به یک تجربه سرگرم کننده برای علاقه مندان به سبگ دوندگی و پرش شود. هم اکنون می توانید این بازی تفننی اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Sky Dancer :

  • وجود 10 شخصیت متنوع
  • امکان خرید قابلیت های بیشتر برای شخصیت ها
  • تفاوت و تنوع محیطی بازی
  • صداگذاری هماهنگ با جریانات بازی
  • نمای سه بعدی و متحرک
  • گرافیک HD و با کیفیت بازی
  • کنترل روان با استفاده از تب زدن بر روی صفحه
  • چالش ها و تروفی های متعدد برای هر رکورد

تغییرات نسخه جدید Sky Dancer :

  • بهینه سازی عملکرد بازی
  • رفع اشکال و باگ زدایی بازی

پیش نمایش

Sky Dancer
Sky Dancer

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.2 حجم 75 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده