بازی اندروید SkillTwins Football Game v1.5 بازی فوتبال تکنیک های دوقلو

فوتبال را شاید بتوان محبوب ترین ورزش دانست. یکی از زیباترین قسمت های فوتبال را هم می توان دریبل زدن و اجرا حرکات نمایشی دانست. با بازی SkillTwins Football Game  می توانید یکی از زیباترین قسمت ها فوتبال را خود اجرا کنید و از آن لذت ببرید. با معرفی این بازی با ما همراه باشید. بازی ها ی بسیار زیادی در زمینه ی فوتبال وجود دارد که همگی توانستند به …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۱۰ 4751 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

فوتبال را شاید بتوان محبوب ترین ورزش دانست. یکی از زیباترین قسمت های فوتبال را هم می توان دریبل زدن و اجرا حرکات نمایشی دانست. با بازی SkillTwins Football Game  می توانید یکی از زیباترین قسمت ها فوتبال را خود اجرا کنید و از آن لذت ببرید. با معرفی این بازی با ما همراه باشید.

بازی ها ی بسیار زیادی در زمینه ی فوتبال وجود دارد که همگی توانستند به نوعی موفقیت کسب کنند و طرفداران خاص خود را پیدا کردند. شاید موفقیت های بسیاری از این بازی فقط به خاطر فوتبال است، به هر حال نمی توان از محبوبیت بیش از اندازه فوتبال چشم پوشی کرد. از بازی های فوتبالی معروف می توان به بازی های Score Hero و FIFA Mobile Soccer  اشاره کرد.

فوتبال طرفداران بی شماری دارد و نمی توان جذابیت زیاد این بازی را نادیده گرفت. در هر صورت، هر ورزشی حرکاتی دارد که بیشترین جذابیت را دارد و علاقه مندان بیشتر دوست دارند تا آن حرکات را در حین بازی ببینند. فوتبال نیز از این حرکات کم ندارد، حرکاتی که وقتی بازیکنان آن ها را اجرا می کنند، همه ی طرفداران ذوق می کنند. شاید بتوان گفت حتی اگر از طرفداران فوتبال نباشید، از دیدن آن حرکات لذت خواهید برد.

SkillTwins Football Game

بازی SkillTwins Football Game دقیقا روی همین حرکات نمایشی فوتبال تمرکز کرده است. حرکاتی که امروزه کمتر در فوتبال حرفه ای جهان می بینیم ولی وقتی بازیکنی  یکی از این حرکات را اجرا می کند، همگان از آن لذت خواهیم برد و اگر از طرفداران پر و پا قرص فوتبال باشیم تا مدت ها فیلم آن حرکت را می بینیم.

حتما حرکات دیدنی فوتبال را دیده اید و یا در مورد آن ها شنیده اید. هر بازیکن فوتبالی دوست دارد، این حرکات را اجرا کند. دریبل های متوالی، حرکات نمایشی با توپ و یا شوت کردن توپ به نقاط خاصی از دروازه جزو همین حرکات می باشند. بازی SkillTwins Football Game دقیقا اجرا همین حرکات زیبا می باشد.

این بازی فوتبالی را استودیوی Hello There AB ساخته است. بازی اصلی این استودیو همین بازی SkillTwins Football Game  می باشد و می توان گفت به نوعی معروف ترین و موفق ترین بازی این استودیو نیز می باشد.

گیم پلی بازی SkillTwins Football Game

کار اصلی و هدف شما در این بازی کنترل و هدایت توپ به بهترین شکل ممکن می باشد. شما برای کنترل توپ دو کنترل در دو طرف صفحه ی خود خواهید داشت. با یکی از آن ها می توانید جهت ها را کنترل کنید و با کنترل دیگر می توانید حرکات مختلفی انجام دهید. این حرکات هم شامل شوت کردن و ضربه به توپ می باشد و هم شامل اجرا حرکات نمایشی می باشد. فراموش نکنید که در این بازی می توانید حرکات نمایشی فوتبال را خود، اجرا کنید.

در این بازی شما با مراحل مختلفی رو به رو خواهید شد. هر مرحله برای خودش قسمت ها و اهدافی دارد و اگر بتوانید به همه ی آن ها برسید، می توانید به ۳ امتیاز مرحله برسید و امتیازات خود را بیشتر کنید. بدیهی است که هر چه قدر به اهداف کمتری در هر مرحله برسید، امتیاز کمتری کسب خواهید کرد.

شما در بازی SkillTwins Football Game با ۵۰ مرحله ی مختلف رو به رو می شوید . شما این مراحل را در ۵ مکان مختلف طی خواهید کرد. شما کار خود را از یک زمین تمرین دبیرستان در سوئد شروع می کنید و سپس به زمین های زیباتر و تماشایی تر در اسپانیا، ژاپن، برزیل و آمریکا می روید. شما می توانید تکنیک خود را در تمامی این زمین ها به نمایش بگذارید.

مسلما هرچه در مراحل پیش بروید، کار شما سخت تر می شود. همچنین شما برای رفتن به مکان جدید و زمین های زیبا تر باید به یک حد معینی از ستاره ها رسیده باشید. پس سعی کنید از مراحل ساده بیشترین امتیاز را کسب کنید.

امکانات بیشتر بازی SkillTwins Football Game

با توجه به امتیازاتی که کسب می کنید، شما می توانید در آخر هر مرحله موارد مختلفی برای خود خریداری کنید. شما می توانید لباس های مختلف و همچنین سایر وسایلی که یک فوتبالیست به آن احتیاج دارد را خریداری کنید. همچنین شما می توانید ظاهر خود را نیز در این قسمت عوض کنید. شما می توانید مدل مو های متفاوتی را امتحان کنید. علاوه بر این ها انواع کلاه ها نیز در این فروشگاه به چشم می خورد.

علاوه بر دریبل کردن، در این بازی قسمتی وجود دارد که مهارت شوت زنی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. شما در این قسمت باید با شوت های خود اهداف را مورد اصابت قرار دهید و امتیاز کسب کنید.

بازی SkillTwins Football Game  از آن دسته از بازی های فوتبالی می باشد که همگان از آن لذت خواهند برد. صحنه های کارتونی دلنشین و اجرای حرکات نمایشی فوتبال برای همه هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود. در این بازی آنچه را که در فوتبال منتظر دیدنش هستید به طور مکرر خواهید دید و از آن خسته نمی شوید. شما می توانید بازی SkillTwins Football Game  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید SkillTwins Football Game :

  • اجرای زیبای حرکات فوتبال
  • گرافیکی جالب
  • مراحل مختلف در مکان های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید SkillTwins Football Game :

  • حذف محدودیت انرژی که به شما اجازه می دهد به هر اندازه ای که میخواهید به بازی کردن ادامه دهید
  • در مقابل دوستان و بازیکنان حرفه ای به رقابت بپردازید
  • اضافه شدن حرکات جدید
  • اضافه شدن رویداد های مناسبتی
  • اضافه شدن موارد جدید در فروشگاه
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید SkillTwins Football Game
بازی اندروید SkillTwins Football Game
بازی اندروید SkillTwins Football Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5 حجم 73 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده