کات مستر

نرم افزار اندروید کات مستر v3.2 SketchCut Lite – Fast Cutting Pro

کات مستر اندروید یکی از کاربردی‌ترین نرم افزارها در کار برش چوب، پلاستیک، شیشه، MDF و… می‌باشد. SketchCut Lite – Fast Cutting در کمترین زمان و با محاسبه دقیق، ابعاد را با بهترین حالت برش محاسبه می‌کند و سپس اطلاعات جالب و مهمی را در اختیار شما می‌گذارد.نرم افزار اسکتچ کات (کات مستر) دارای محیطی ساده و روان می‌باشد و پس از وارد کردن ابعاد قطعات و زدن کلید محاسبه، …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۴ 786 بار بدون دیدگاه جهانبخش

کات مستر اندروید یکی از کاربردی‌ترین نرم افزارها در کار برش چوب، پلاستیک، شیشه، MDF و… می‌باشد. SketchCut Lite – Fast Cutting در کمترین زمان و با محاسبه دقیق، ابعاد را با بهترین حالت برش محاسبه می‌کند و سپس اطلاعات جالب و مهمی را در اختیار شما می‌گذارد.نرم افزار اسکتچ کات (کات مستر) دارای محیطی ساده و روان می‌باشد و پس از وارد کردن ابعاد قطعات و زدن کلید محاسبه، اطلاعات زیر را به شما نمایش می‌دهد.

SketchCut Lite - Fast Cutting

 

اطلاعاتی که کات مستر به شما ارائه می‌دهد

 1. ارائه نقشه برش بهینه
 2. نمایش تعداد ورق (Panel) استفاده شده
 3. نمایش Offcuts
 4. نمایش تعداد قطعات
 5. ارائه دو حالت مختلف در برش MDF
 6. و…

در واقع نرم افزار با محاسبات دقیق خود بسیار کاربردی می باشد، و بهترین حالات برش MDF را به نشان می دهد تا کار های ما دقیق تر و به روز تر باشد.  با استفاده از این نرم افزار مقدار بسیار ناچیزی از MDF بلا استفاده بماند، که می‌توانید باقیمانده ورق خود را به نرم افزار دهید تا در صورت امکان دوباره از آنها استفاده کنید.

با استفاده از کات مستر شما می‌توانید در مصرف MDF و چوب صرفه جویی کنید. اگر می‌خواهید از بهترین قیمت‌های بازار با خبر شوید کافیست نرم افزار ترب و یا شیپور را نصب کنید.


ویژگی های کلیدی کات مستر :

 • امکان وارد کردن ابعاد ورق (MDF) بصورت دستی
 • استفاده از قطعات باقیمانده جهت برش مجدد
 • ارائه نقشه برش دقیق
 • امکان کم کردن خوراک اره
 • وجود واحدهای مختلف اندازه‌گیری
 • محاسبه نوار PVC و جهت آن
 • محاسبه خوراک اره (ضخامت تیغه اره)
 • تغییر راه ورق MDF

پیش نمایش

کات مستر
کات مستر
کات مستر
کات مستر
کات مستر

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.2 حجم 31 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده