Signal Private Messenger

نرم افزار اندروید Signal Private Messenger v4.9.9 پیام رسان خصوصی سیگنال

نرم افزار Signal Private Messenger یک پیام رسان بسیار قوی می باشد که نقطه ی قوت آن امنیت فوق العاده بالای آن در کنار پیام رسانی رایگان می باشد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه با گسترش اینترنت در سر تا سر جهان، اکثر مردم به آن دسترسی دارند. از طرفی شاهد تعداد زیادی از نرم افزار های پیام رسان برای تلفن های هوشمند هستیم که …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۶-۱۸ 1783 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Signal Private Messenger یک پیام رسان بسیار قوی می باشد که نقطه ی قوت آن امنیت فوق العاده بالای آن در کنار پیام رسانی رایگان می باشد. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه با گسترش اینترنت در سر تا سر جهان، اکثر مردم به آن دسترسی دارند. از طرفی شاهد تعداد زیادی از نرم افزار های پیام رسان برای تلفن های هوشمند هستیم که با استفاده از اینترنت کار پیام رسانی رایگان را انجام می دهند. به دلیل وجود تعداد زیادی از این نرم افزار های پیام رسان، به روی کار آمدن یک پیام رسان جدید و فراگیر شدن آن بسیار سخت می باشد. از قوی ترین پیام رسان های فعلی می توان به تلگرام اشاره کرد که کاربران بسیار زیادی دارد. خوشبختانه امروزه شاهد نرم افزار های پیام رسان ایرانی نیز هستیم که از بین آن ها می توان به پیام رسان گپ اشاره کرد.

نرم افزار Signal Private Messenger نیز یک نرم افزار پیام رسان می باشد که وارد رقابت سخت نرم افزار های مسنجر شده است. این نرم افزار برای اینکه بتواند در این میدان با رقبای زیاد و سر سخت خود رقابت کند روی بخش امنیت و خصوصی سازی پیام رسان خود تمرکز کرده است و توانسته یکی از بهترین نرم افزار های مسنجر در این ۲ زمینه باشد. همین نکته باعث شده تا نرم افزار Signal Private Messenger کمی به موفقیت نزدیک تر شود، طوری که توانسته در گوگل پلی از دیدگاه کاربران نمره ی ۴٫۶ از ۵ را کسب کند.

Signal Private Messenger

Signal Private Messenger ، یک پیام رسان امن به تمام معنا

در این نرم افزار امکان فرستادن پیام های متنی به صورت رایگان وجود دارد. همچنین شما می توانید با بهترین کیفیت با افراد دیگر در آن طرف دنیا نیز یک تماس صوتی با کیفیت برقرار کنید. نکته ی قوت اپلیکیشن Signal Private Messenger امنیت و خصوصی سازی بالای این پیام رسان می باشد. به گفته ی سازندگان این نرم افزار هیچ پیامی چه در چت های ۲ نفره و چه در چت های گروهی در سرور های آن ها ذخیره نمی شود و آن ها برای اثبات ادعا های کد های برنامه را آزاد گذاشته اند، به زبان دیگر نرم افزار Signal Private Messenger اوپن- سورس (open-source) می باشد. آن ها برای حفظ این امنیت از یک رمزگذاری فوق پیشرفته استفاده می کنند.

نرم افزار Signal Private Messenger یک پیام رسان بسیار قوی و سریع می باشد که شما می توانید با خیالی راحت و در امنیت کامل از آن استفاده کنید. شما می توانید نرم افزار Signal Private Messenger را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Signal Private Messenger :

  • سرعتی بالا در پیام رسانی
  • امکان برقراری تماس صوتی با بهترین کیفیت
  • پیام رسانی در امنیت کامل

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Signal Private Messenger :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Signal Private Messenger
نرم افزار اندروید Signal Private Messenger
نرم افزار اندروید Signal Private Messenger
نرم افزار اندروید Signal Private Messenger

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.9.9 حجم 24 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده