Shrek Sugar Fever

بازی اندروید Shrek Sugar Fever – Puzzle Game v1.16 تب شکری و شیرین شرک

با بازی Shrek Sugar Fever وارد دنیای هیجان انگیز و زیبا و دوست داشتنی شرک شوید.  در این بازی شما باید به شرک کمک کنید تا با حل کردن پازل هایی بتواند به دوستان خود کمک کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. حتما بسیاری از ما شخصیت کارتونی شرک را به یاد داریم. این کارتون در زمان خود توانست موفقیت های چشمگیری کسب کند که همین موفقیت …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ 1179 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Shrek Sugar Fever وارد دنیای هیجان انگیز و زیبا و دوست داشتنی شرک شوید.  در این بازی شما باید به شرک کمک کنید تا با حل کردن پازل هایی بتواند به دوستان خود کمک کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

حتما بسیاری از ما شخصیت کارتونی شرک را به یاد داریم. این کارتون در زمان خود توانست موفقیت های چشمگیری کسب کند که همین موفقیت ها باعث شد تا ما شاهد قسمت های بعدی شرک نیز باشیم. همه ی این عوامل باعث شد تا طرفداران شخصیت و کارتون شرک بیشتر و بیشتر شود و در آخر این کارتون توانست محبوبیت زیادی کسب کند و جای خود را در دل ما پیدا کند. همین عامل باعث شد تا سازندگان بازی به فکر ساختن بازی هایی با محوریت شرک باشند. بازی Shrek Sugar Fever نیز یکی از همین بازی ها می باشد.

بازی Shrek Sugar Fever یک بازی کارتونی و در سبک پازل می باشد که در آن شخصیت های با مزه و دوست داشتنی شرک به چشم می خورند و می تواند ما را کاملا یاد کارتون خاطره انگیز شرک بیاندازد.

بازی Shrek Sugar Fever را استودیو بازی سازی Genera Games ساخته است. این استودیو در گذشته بازی های متعددی ساخته است که از بین آن ها می توان به بازی های Ramboat Shoot and Dash و Soccer Stars اشاره کرد. بازی Shrek Sugar Fever نیز توانسته تاکنون موفقیت های خوبی کسب کند که با توجه به تجربه ی سازنده ی بازی دور از انتظار نیز نبوده است. این بازی توانسته در گوگل پلی از طرف کاربران نمره ۴٫۶ از ۵ را کسب کند و در ۳ روز اولیه ی انتشار خود توانسته بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار بار فقط در گوگل پلی دانلود شود که یک آمار بسیار خوب به حساب می آید.

Shrek Sugar Fever

در Shrek Sugar Fever گوی های رنگی را کنار هم بگذارید و دوستان شرک را آزاد کنید

سیلی از شیرینی تمام دنیای شرک را در بر گرفته است و دوستان شرک را گرفتار کرده است، شما باید با کنار هم قرار دادن خانه های یک رنگ دوستان شرک را آزاد کنید. شاید گیم پلی این بازی ما را یاد Angry Birds Match بیاندازد. البته در این بازی های نیرو های ویژه ی شرک می تواند در این بازی در بعضی مواقع که دچار مشکل شده اید به شما کمک کند. هدف شما در این بازی آزاد کردن دوستان خود از جمله خر شرک، خوک های کوچک و … می باشد.

بازی Shrek Sugar Fever یک بازی بسیار زیبا و کارتونی می باشد که وجود شخصیت های کارتون شرک در آن می تواند موفقیت آن را از قبل تضمین کند. شما می توانید بازی Shrek Sugar Fever را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Shrek Sugar Fever - Puzzle Game :

  • وجود مراحل مختلف
  • وجود دوستان با مزه ی شرک بازی
  • امکان بهره بردن از نیرو های مخصوص شرک در بعضی مواقع

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Shrek Sugar Fever - Puzzle Game :

  • 10 مرحله جدید در Far Far Away!
  • زمانی که شما دوباره به بازی در روزهای متوالی وارد می شوید، پاداش های روزانه جدید در دسترس قرار گرفته است
  • افزوده شدن 20 مرحله جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Shrek Sugar Fever - Puzzle Game
بازی اندروید Shrek Sugar Fever - Puzzle Game
بازی اندروید Shrek Sugar Fever - Puzzle Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.16 حجم 87 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده