آموزش مشاهده سرعت اینترنت اندروید

آموزش مشاهده سرعت اینترنت اندروید به صورت لحظه ای در نوار اعلانات

با آموزش مشاهده سرعت اینترنت اندروید به صورت لحظه ای در نوار اعلانات در خدمتتان هستیم. با آمدن بحث سرعت های شبکه های ۳G و ۴G و رواج یافتن بستر های WiFi یکی از سوالاتی که کاربران همیشه دارند این است که در لحظه کار با گوشی خود از چه سرعت اینترنتی بهره می برند ممکن است. یک سایت یا سرویس اینترنتی بالا نیامده باشد و بخواهید بدانید که مشکل از …

۱۳۹۵-۰۹-۱۰ 4865 بار بدون دیدگاه عماد

با آموزش مشاهده سرعت اینترنت اندروید به صورت لحظه ای در نوار اعلانات در خدمتتان هستیم. با آمدن بحث سرعت های شبکه های ۳G و ۴G و رواج یافتن بستر های WiFi یکی از سوالاتی که کاربران همیشه دارند این است که در لحظه کار با گوشی خود از چه سرعت اینترنتی بهره می برند ممکن است. یک سایت یا سرویس اینترنتی بالا نیامده باشد و بخواهید بدانید که مشکل از اینترنت یا از این سرویس می باشد. اگر میخواهید به طور لحظه ای سرعت اینترنت گوشی خود را دریابید می توانید از این آموزش بهره ببرید با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

آموزش مشاهده سرعت اینترنت اندروید به صورت لحظه ای

مشاهده سرعت لحظه ای اینترنت

 

اندروید به صورت پیشفرش از این امکان بهره نمی برد و برای افزودن این قابلیت نیاز است ابتدا یک نرم افزار جانبی را برای اینکار نصب نمایید پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن  Internet Speed Meter می باشد. با استفاده از برنامه اینترنت اسپید متر می توانید به مشاهده سرعت اینترنت اندروید به صورت لحظه ای در نوار اعلانات بپردازید. ابتدا این برنامه اندرویدی را از اپ استور دانلود و نصب کنید

پس از نصب وارد برنامه شده و به بخش تنظیمات رفته و به تب Notification رفته و کلید Enable Notification را روشن کنید با این کار یک اعلام به منو کشویی گوشی شما افزوده و در قسمت اعلام گوشی خود می توانید سرعت آپلود و دانلود خود را مشاهده و با پایین کشیدن  منوی کشویی اطلاعات کامل را بدست آورید.

Capuuture

اگر فکر می کنید این اعلام برای شما جاگیر و باعث شلوغ شدن گوشیتان می شود می توانید دوباره به تب تنظیمات گوشی رفته و امار سرعت اینترنت گوشی خود را به صورت ویجت در صفحه نمایش گوشی خود قرار داده تا هم در دسترس بوده و هم منوی کشویی شما را اشغال نکند در تب Floating Widget کلید Enable Widget را روشن کنید تا ویجت بصورت شناور در گوی شما نمایش داده شود.

Captuuuuure

نرم افزار  Internet Speed Meter یکی از بهترین و ساده ترین ابزار های مشاهده سرعت لحظه ای اینترنت اندروید می باشد که می توانید از آن استفاده کنید نظر شما چیست شما از چه برنامه ای برای مشاهده سرعت گوشی خود استفاده می کنید؟

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.9 حجم 3 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده