Shoot Goal - World Cup Soccer

بازی اندروید Shoot Goal – World Cup Soccer v1.9a جام جهانی فوتبال

Shoot Goal – World Cup Soccer یک بازی جدید و هیجان انگیز در سبک ورزشی می باشد که قصد داریم این بازی را به علاقه مندان به بازی های ورزشی معرفی کنیم. بازی  جام جهانی فوتبال اندروید که با استقبال کاربران رو به رو شده توانسته به محبوبیت جهانی برسد و هر کاربری را شیفته ی خود کند. شما در بازی   Shoot Goal – World Cup Soccer شما موظف هستید …

آنلاین ۱۳۹۵-۱۲-۱۷ 948 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Shoot Goal – World Cup Soccer یک بازی جدید و هیجان انگیز در سبک ورزشی می باشد که قصد داریم این بازی را به علاقه مندان به بازی های ورزشی معرفی کنیم. بازی  جام جهانی فوتبال اندروید که با استقبال کاربران رو به رو شده توانسته به محبوبیت جهانی برسد و هر کاربری را شیفته ی خود کند. شما در بازی   Shoot Goal – World Cup Soccer شما موظف هستید با تیم مورد علاقه خود تمرینات حرفه ای را آغاز کنید. در تمرین های پیش رو مهارت های خود را افزایش دهید تا بتوانید در جام جهانی بازی زیبایی از خود به نمایش بگذارید.

بازی اندروید  Shoot Goal – World Cup Soccer

 

Shoot Goal - World Cup Soccer

در بازی  Shoot Goal – World Cup Soccer شما باید توانایی های فردی خود را از جمله قدرت شوت زدن، کار تیمی، ضربات آزاد و .. را آموزش ببینید. با این مهارت ها می توانید بهترین بازیکن میدان شوید و روز به روز به مهارت های خود اضافه کنید. در بازی  Shoot Goal – World Cup Soccer بهترین بازیکن جهان را به چالش بکشانید و توانایی های خود را به رخ حریفان خود بکشید. اگر به بازی های سبک ورزشی علاقه مند هستید بازی های Online Head Ball و SkillTwins Football Game را نیز تجربه کنید.

بازی فوتبال جام جهانی که نوسط استودیوی بازی ساز Bambo Studio ساخته شده که با بیش از ۱۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۱ یکی از بی نظیر ترین بازی های اندروید در سبک ورزشی به شمار می رود. اگر به بازی های ورزشی علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی  Shoot Goal – World Cup Soccer می باشد. شما می توانید آخرین نسخه از بازی فوتبال جام جهانی اندروید را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی Shoot Goal - World Cup Soccer :

  • امکان ارتقا مهارت ها در تمرینات بازی
  • قابلیت به چالش کشاندن دیگر بازیکنان در سراسر جهان
  • گرافیک خیره کننده و صداگذاری مهیج

تغییرات نسخه جدید Shoot Goal - World Cup Soccer :

  • جام جهانی با بیش از 109 مرحله چالش برانگیز جدید
  • هم اکنون شما می توانید تمام امتیازات و پول های مراحل را جمع آوری کنید
  • رفع مشکل جمع نشدن الماس
  • بازی در هر جام قهرمانی تا پایان جام
  • هم اکنون از دست دادن پول در هر مرحله غیر ممکن شده است

پیش نمایش

Shoot Goal - World Cup Soccer
Shoot Goal - World Cup Soccer
Shoot Goal - World Cup Soccer
Shoot Goal - World Cup Soccer

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9a حجم 23 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده