بازی اندروید Shadow Wars v1.8.5 جنگ سایه ها

در بازی اندروید Shadow Wars از آنچه در سایه ها رخ خواهد داد، تعجب خواهید کرد. این بازی مهیج نفس شما را در سینه حبس می کند، در بعضی مواقع ممکن است با صحنه هایی ترسناک مواجه شوید. صحنه هایی که به طور بسیار زیبایی طراحی شده اند. بازی اندروید Shadow Wars را می توان نسخه ی ترسناک تر و مهیج تر Pokemon دانست. این بازی را استودیو معروف بازی …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۲-۰۳ 1044 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

در بازی اندروید Shadow Wars از آنچه در سایه ها رخ خواهد داد، تعجب خواهید کرد. این بازی مهیج نفس شما را در سینه حبس می کند، در بعضی مواقع ممکن است با صحنه هایی ترسناک مواجه شوید. صحنه هایی که به طور بسیار زیبایی طراحی شده اند.

بازی اندروید Shadow Wars را می توان نسخه ی ترسناک تر و مهیج تر Pokemon دانست. این بازی را استودیو معروف بازی سازی PIKPOK  طراحی کرده است. گویا این استودیو علاقه و مهارت خاصی در ساخت بازی های مهیج، ترسناک و همراه با اتفاقات عجیب دارد چون جالب است بدانید که بازی موفق Into the dead را نیز همین استودیو ساخته است.

به گفته ی Mario Wynands ، مدیر کارگردانی استودیو ی PIKPOK ،بازی Shadow Wars می تواند آغازگر مجموعه ی جدیدی از بازی ها باشد. طراحان این بازی به نوعی خواسته اند تا دنیای بازی ما را به دنیای واقعی پیرامون ما نزدیک تر کنند.

 کسانی که بازی های استراتژیک را دوست دارند و به غول های غیر واقعی نیز علاقه دارند، بازی اندروید Shadow Wars  می تواند گزینه ی مناسبی باشد. این بازی نیز مانند دیگر بازی های این چنینی در محیطی تاریک و ترسناک رخ می دهد. محیط و صحنه ها بسیار جذاب و خارق العاده طراحی شده اند طوری که کاملا در بازی فرو می روید.

 

shadow wars

گیم پلی بازی Shadow Wars

اساس این بازی به طور ساده ای شامل معماهای جنگی استوار می باشد. شما در بخش آموزش این بازی، به سادگی با نحوه ی بازی آشنا می شوید. به خاطر سادگی محیط بازی با گذراندن چند لحظه در بازی می توانید به آسانی از چگونگی بازی مطلع شوید. به محض اینکه چند نکته ی بازی را یاد بگیرید، گذراندن مراحل برای شما آسان خواهد شد.

این بازی از یک داستان جذابی بهره می برد که شما را به طور جالبی وارد ماجرای بازی می کند، شما باید یک ارباب سایه شوید تا بتوانید زنده بمانید. شما دائما در این بازی با پنج حالت مواجه می شوید و با شرایط خطرناکی مواجه می شوید که باید برای سلامتی جان خود و دیگران بجنگید.

با وجود صحنه های ترسناک در این بازی، طراحی داستان و روند بازی بسیار دل نشین می باشد. مطابق معمول شما باید یک سری از مراحل را پشت سر بگذارید. با گذراندن هر مرحله شما مقداری جایزه دریافت می کنید که می توانید از آن ها برای بهبود غول خود استفاده کنید.

اگر در بازی های اندرویدی مهارت خاصی دارید و بتوانید مراحل به صورت سه ستاره بگذرانید، به صورت خیلی جالبی غول های جدیدی برای  شما باز می شوند تا بتوانید آن ها را مال خود کنید.

قدرت اصلی این بازی در طراحی غول ها می باشد که در کمال ناباوری در کنار ترسناک بودن می توانند دوست داشتنی هم باشند. غول ها افکت های خاصی همراه خود دارند که به خوبی انتخاب و طراحی شده اند. نکته ی جالب تر این است که هر غول شیوه ی جنگیدن خاص خود را دارد که می تواند شما را برای ساعت ها و تا جایی که باتری گوشی به شما اجازه بدهد، سرگرم خود بکند.

در این بازی شما در جنگ سایه ها، ارباب سایه هستید. با این امکان شما می توانید دیگر غول ها را با توجه به  توانایی خاص خود هدایت کنید. در جنگ ها باید غول های خود را رهبری کنید تا بتوانید بر دشمنان خود پیروز شوید.

شما می توانید برای جنگیدن به جاهای مختلف جهان بروید و به شهر های بزرگ مسافرت کنید تا با چالش های هر مرحله رو به رو شوید. غول های جدید در مکان های مختلف پنهان شده اند که می توانید آن ها را برای خود به خدمت بگیرید. همچنین در مکان های ویژه، شما می توانید اشیای مخصوصی برای خود جمع آوری کنید که در آینده از آن ها استفاده کنید. همانطور که می بینید، نو آوری در این بازی موج می زند.

یکی از مواردی که این بازی را بسیار چالش برانگیز و جالب می کند، ترکیب تعداد زیادی از غول ها و اسلحه می باشد که شما می توانید آن ها را برای بازی انتخاب کنید تا بتوانید یک جنگ اساسی را آغاز کنید.

شما باید به دقت توانایی های غول خود را بهبود ببخشید طوری که در تمامی عرصه ها خوب عمل کند. بعد از آماده سازی باید با فکر و نقشه به دشمنان خود حمله کنید تا بتوانید به مراحل بعد بروید چون هر چه مراحل بالاتر می روند دشمنان شما قوی تر خواهند شد، بنابراین به فکر بهبود بخشیدن غول های خود باشید.

از دیگر ویژگی های این بازی می توان به قابلیت تشکیل تیم با دوستان خود اشاره کرد. شما می توانید با دوست خود تیم تشکیل بدهید تا نیرو های خود را تکمیل کنید و بتوانید حریف های واقعی جهانی را شکست دهید.

اگر به بازی های ترسناک، هیجان انگیز و استراتژیک علاقه مند هستید، بازی Shadow Master با داستان زیبا و گرافیکی فوق العاده می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. شما می توانید بازی اندروید Shadow Master را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Shadow Wars :

  • وجود غول های مختلف با مهارت های مختلف
  • امکان برقراری ارتباط و متحد شدن با بازیکنان دیگر
  • اضافه شدن رویداد های جدید به صورت هفتگی
  • استراتژی قوی
  • گیم پلی جذاب و اعتیاد آور

تغییرات نسخه جدید Shadow Wars :

  • بهبود عملکرد و برطرف شدن مشکلات جزئی
  • اضافه شدن قابلیت‌های جدید

پیش نمایش

Shadow Wars
Shadow Wars
Shadow Wars
Shadow Wars

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.5 حجم 30 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده