Shadow Fight 3

بازی اندروید Shadow Fight 3 v1.13.1 جنگ سایه ۳ (شادو فایت۳)

بازی Shadow Fight 3 (شادو فایت ۳) مسلما یک خبر بسیار خوب برای طرفداران سری قبلی این بازی می باشد. با این بازی بار دیگر می تواند اوج هیجان یک بازی اکشن را با سبک جنگی متفاوت تجربه کنید. بازی های اکشن زیادی در دنیای اندروید وجود دارد. در بسیاری از این بازی ها صحنه های جنگی زیادی دیده می شود، همین امر باعث افزایش جذابیت این گونه بازی ها …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۳۱ 4544 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Shadow Fight 3 (شادو فایت ۳) مسلما یک خبر بسیار خوب برای طرفداران سری قبلی این بازی می باشد. با این بازی بار دیگر می تواند اوج هیجان یک بازی اکشن را با سبک جنگی متفاوت تجربه کنید.

بازی های اکشن زیادی در دنیای اندروید وجود دارد. در بسیاری از این بازی ها صحنه های جنگی زیادی دیده می شود، همین امر باعث افزایش جذابیت این گونه بازی ها می شود. جنگ های تن به تن نیز نوع خاصی از جنگیدن می باشد که در بعضی بازی ها به شکل بسیار جالبی آورده شده است. این گونه بازی ها می توانند حس یک مبارزه ی تن به تن را به بازی کننده انتقال بدهند.

جنگیدن با سلاح های سنتی، امروزه همواره توانسته جذابیت زیادی ایجاد کند. از این رو، سازندگان بازی، بیشتر به فکر ساختن بازی های اکشن با سبک جنگ سنتی  افتادند. بسیاری از این بازی ها توانستند موفقیت چشمگیری کسب کنند. به عنوان مثال می توان به سری قبلی بازی Shadow Fight یعنی Shadow Fight 2 اشاره کرد که می توان با جرات گفت توانست آمار بی نظیری از خود به جای بگذارد.

 

معرفی شادو فایت ۳

بازی Shadow Fight 3 را نیز استودیو معروف بازی سازی Nekki ساخته است. این استودیو یکی از موفق ترین استودیو های بازی سازی می باشد. با موفقیت سری قبلی این بازی، استودیو Nekki به فکر ساختن سری جدید این بازی افتاد. این استودیو بازی های موفق دیگری نیز ساخته است که از بین آن ها می توان به بازی Vector 2 اشاره کرد.

Shadow Fight 3

 

Shadow Fight 3 ، تحولی عظیم

بازی Shadow Fight 3 نسبت به اجداد خود، دچار دگرگونی های زیادی شده است. شاید بتوان گفت اصلی ترین آن، استفاده از موتور گرافیکی ۳ بعدی می باشد. این امکان باعث می شود بتوانیم صحنه های گرافیکی فوق العاده ای در این بازی ببینیم. همچنین اجرا حرکات جنگی سنتی همراه با پرش هایی پر هیجان، واقعی تر به نظر برسد.

علاوه بر این ها، در Shadow Fight 3 شخصیت ها دیگر سایه نیستند و شما می توانید لباس های شخصیت خود و چهره ی او را به طور کامل ببینید که باعث زیبایی بیشتر این بازی می شود. نا گفته نماند، برای حفظ اصالت این بازی، هنوز هم بعضی شخصیت ها به صورت سایه وجود دارند.

بازی Shadow Fight 3 یک بازی اکشن فوق العاده می باشد که ادامه دهنده سری بازی های Shadow Fight  می باشد. با تغییراتی که در این بازی دیده می شود، پیش بینی می شود که این سری بازی ها به بازی هایی جاودانه تبدیل شوند. شما می توانید بازی Shadow Fight 3 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

 

بازی در حال حاضر برای کشور کانادا عرضه شده است و کاربران تنها با IP کانادا و کد دریافتی از تیم توسعه دهنده این بازی می توانند وارد آن شوند. اما یزد اپلیکیشن با ارائه یک ترفند توانسته بدون هیچ مشکلی این بازی را اجرا کند برای اطلاع از چگونگی اجرای بازی آموزش اجرای Shadow Fight 3 را مطالعه کنید.

آموزش اجرای Shadow Fight 3


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Shadow Fight 3 :

  • بهره بردن از موتور گرافیکی 3 بعدی
  • وجود شخصیت های مختلف
  • وجود مکان های مختلف در بازی
  • شبیه سازی حرکات جنگی سنتی به زیباترین شکل ممکن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Shadow Fight 3 :

  • نبرد با رهبر دزدان دریایی و تیم او!
  • رفع مشکل محو شدن کاراکتر در حین نبرد
  • رفع باگ های آموزشی و تعدادی از مشکلات دیگر
  • بهبود عملکرد بازی در مسابقات

پیش نمایش

بازی اندروید Shadow Fight 3
بازی اندروید Shadow Fight 3
بازی اندروید Shadow Fight 3
بازی اندروید Shadow Fight 3
بازی اندروید Shadow Fight 3
بازی اندروید Shadow Fight 3
بازی اندروید Shadow Fight 3

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.13.1 حجم 70 - 43 - 545 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده