Shadow Bug Rush

بازی اندروید Shadow Bug Rush v1.3 هجوم باگ های تاریکی

بازی اندروید Shadow Bug Rush یک بازی بی پایان پلتفرم و اکشن بازسازی شده از بازی Shadow Bug می  باشد که توسط Muro Studios داده شده و شما باید به مقابله با هجوم اشرار باگ های تاریکی به صورت متوالی بپردازید تا سعی کنید خود را از میان  تیغه های خطرناک با ماندن در هوا نجات دهید. پس از موفقیتی که Shadow Bug بدست آوردند. اینبار توسعه دهندگان بازی به سراغ یک نسخه …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۴ 991 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Shadow Bug Rush یک بازی بی پایان پلتفرم و اکشن بازسازی شده از بازی Shadow Bug می  باشد که توسط Muro Studios داده شده و شما باید به مقابله با هجوم اشرار باگ های تاریکی به صورت متوالی بپردازید تا سعی کنید خود را از میان  تیغه های خطرناک با ماندن در هوا نجات دهید.

پس از موفقیتی که Shadow Bug بدست آوردند. اینبار توسعه دهندگان بازی به سراغ یک نسخه دوندگی و پلتفرم بی نهایت رفته اند که در نوع خود سرگرم کننده است. بازی بدل از بخش های تقسیم شده به مجموعه چالش های متوالی و بی پایان تبدیل شده که روز به روز به چالش ها و ماموریت های آن افزوده می شود. به عنوان یک مبارز جنگل شما باید با حمله به اشرار سایه ها و نابود کردن آن ها از خود و دیگر موجودات جنگل محافظت کنید. و بدینصورت وارد یک ماجراجویی بی پایان امتیازی می شوید.

گیم پلی بی پایان Shadow Bug Rush

همانند بازی Hop Swap روند بازی در عین روان و ساده بودن خود بسیار چالشی می باشد و با وجود کنترل ساده ای که از شما می خواهد در صورت لغزش ثانیه تمامی پیشروی خود را از دست می دهید. کننرل گیم پلی بازی از سیستم نسخه قبلی بازی بهره می برد و برای حرکت دادن کاراکتر قهرمان تنها کافی است برای رفتن به چپ سمت چپ صفحه و برای رفتن به سمت راست، قسمت راست صفحه را لمس کنید.

با شروع بازی در بخش آموزشی تمامی قابلیت ها و حرکات شخصیت ها به شما آموزش داده می شود و کنترل بازی را می توان به راحتی در ۵ دقیقه اول بازی یاد گرفت. با شروع قسمت اصلی بازی شما در جنگلی قرار دارید. و در مقابل شما یک از اشرار پرنده قرار دارد برای حرکت و حمله به دشمن و شروع بازی تنها کافیست بر روی آن دشمن تاچ کرده تا کاراکتر قهرمان پرش کرده و به سمت دمشن اول حمله کند.

اما نکته اصلی بازی در این است که با نابود کردن دشمن شماره ۱ باید فورا دشمن شماره ۲ و بعدی را پیدا کرده و آن را لمس کنید تا قهرمان بازی پس از نابود کردن دشمن ۱ به سمت دمشن شماره ۲ برود و آن را نابود کند.و همین مسیر و روال را تا جایی که می توانید برای کسب امتیاز بیشتر انجام دهید.

بازی اندروید و جذاب Shadow Bug Rush

 

Shadow Bug Rush

 

چالش های پازلی و تله های ناگهانی

اما چالش اصلی شما در بازی که همواره شما را دنبال می کند تیغه هایی است که پست سر شما در حال حرکت هستند و در صورتی که برای لحظه ی کوتاهی از مسیر پرش های متوالی و تیکه تیکه کردن باگ های دشمن خارج شوید به پایین سقوط می کنید و بازی را می بازید.

و مهارت شما در بازی باید در سرعت عمل بالا و تصمیم گیری های به موقع متمرکز شود.و باید سعی کنید تا جایی که می تونید خود را در هوا و در حال نابود کردن دشمنان نگه دارید و اگر لغزشی به وجود آمد سریع خود را به مسیر بازی برگردانید زیر تیغه های از پایین و چپ در حال دنبال کردن شما هستند و لحظه ای معطلی باعص هدر رفتن تلاش های شما می شود.

علاوه بر چالش تیغه و خطر سقوط کردنی که همیشه در حال دنبال کردن شما می باشد. بازی دارای یک المان پازلی و سکویی نیز می باشد که درست محالف سبک سرعتی بازی می باشد و هیجان و استرس بازی را افزایش داده است علاوه بر تلاش شما در یافتن دشمنان باگ به صورت متوالی گاهی مسیر شما آنقدر صاف نیست و ممکن است برای پیمودن بازی باید پازل های محتلفی را را حل کنید و لحظه تاخیر باعص باختن شما می شود.

محیط بازی Shadow Bug Rush

شخصیت های متعددی در بازی وجود دارد که همه از طریق منوی بازی در دسترس هستند. تمام شحصیت های قهرمان بازی ک از تنوع خوبی بهره می برند برای آزاد کردن آن ها نیاز به ۱۰۰۰ سکه سومو دارید که باید آن ها را در طول مسیر بازی بدست آورید. سکه های بازی همیشه در جلوی مسیر شما قرار گرفته نشده اند و برای بدست آوردن آن ها باید لحظه ای خطر کرده و از مسیر خود خارج شوید. با هر بار انجام بازی شما در محیط مختلفی از بار قبل قرار می گیرد و مسیر دیگری را طی می کنید. تنوع خوبی در محیط و پیچش های مسیر های بازی در هر بار دیده می شود و تم های تاریک و روشن را در بخش های مختلف می توان دید.

گرافیک بازی کاملا قابل قبول و هنری و فضای تاریک آن کاملا سازگار با محتوای می باشد. نمای کلی بازی به صورت دو بعدی می باشد. اما با وجود دو بعدی بودن نمای بازی، Shadow Bug Rush  از افکت های سه بعدی با کیفیت و متنوعی برخودار است. در کنار گرافیک با کیفیت بازی، نکته قابل تحسین بازی واکنشگرا بودن موسیقی بازی یورش باگ های تاریکی می باشد که با توجه به اتفاقات رخ داده در بازی موسیقی با ضرب و ریتم هماهنگ با آن پخش می شود.

بازی اندروید Shadow Bug Rush گیم پلی روانی و سرعتی دارد که سرعت عمل و تمرکز حرف محور اصلی این بازی می باشد. این بازی امتیازی بی پایان موفقیت نسخه قبلی را تکرار کرده و می تواند سرگرم کننده باشد. اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده با گیم پلی روان اما پرچالش و نیاز به سرعت عمل و تمرکز بالا هستید پیشنهاد می کنم بازی اندرویدی یورش باگ های تاریکی را از دست ندهید. Shadow Bug Rush توانسته بیش از ۱۰۰ هزار دانلود را تا کنون در گوگل پلی ثبت و نمره ۴٫۳ را از ۵ نمره از میان کاربران اندروید کسب نماید. هم اکنون می توانید این بازی پلتفرم و دوندگی بی پایان اندرویدی را به صورت رایگان از یدز اپلیکیشن دانلود نمایید.

 


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Shadow Bug Rush :

  • تنوع محیط های مراحل بازی
  • تنوع شخصیت های متعدد بازی
  • گرافیک هنری با کیفیت بازی
  • تنوع موسیقی هیجانی بازی
  • تفاوت مسیر بازی در هر بار شروع
  • چالش های پازلی و سرعتی متعددد
  • امکان رقابت با دوستان به صورت آنلاین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Shadow Bug Rush :

  • افزوده شدن قابلیت رقابت با دوستان به صورت آنلاین

پیش نمایش

بازی اندروید Shadow Bug Rush
بازی اندروید Shadow Bug Rush

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3 حجم 93 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده