پسورد Wifi

آموزش دیدن پسورد Wifi با گوشی اندروید

دیدن پسورد Wifi بارها پیش آمده که به Wifi خانه و یا مکانی دیگر با پسورد آن متصل می شویم. به مرور زمان و مشغله های ذهنی پسورد Wifi را فراموش می کنیم ولی به هر علتی دوست داریم پسورد را بدانیم. خب چاره چیست؟ مودم را ریست کنیم و دوباره تنظیم کنیم؟ نه این راه همه جا کاربرد ندارد و یا حتی به تنظیم مودم مسلط نیستیم. از کارشناس …

۱۳۹۵-۰۹-۲۴ 1223 بار بدون دیدگاه نوید محمدی

دیدن پسورد Wifi

بارها پیش آمده که به Wifi خانه و یا مکانی دیگر با پسورد آن متصل می شویم. به مرور زمان و مشغله های ذهنی پسورد Wifi را فراموش می کنیم ولی به هر علتی دوست داریم پسورد را بدانیم. خب چاره چیست؟ مودم را ریست کنیم و دوباره تنظیم کنیم؟ نه این راه همه جا کاربرد ندارد و یا حتی به تنظیم مودم مسلط نیستیم. از کارشناس کمک بگیریم؟ گذاشتن وقت و هزینه برای یک تغییر پسورد به نظر جالب نیست. پسورد همانجا در گوشی یا تبلت شماست فقط کافیست گوشی شما Root شده باشد!

نکته: این آموزش برای گوشی های Root شده کاربرد دارد. می توانید از نرم افزار Kingroot استفاده کنید و گوشی خود را Root کنید.

آموزش نمایش پسورد Wifi

اگر شما گوشی Root شده دارید می توانید با استفاده از نرم افزاری های مدیریت فایل مانند Astro  ، Root Browser و یا ES File Explorer خیلی راحت به پسورد ذخیره شده در گوشی خود دسترسی داشته و ببینید.

پسورد Wifi

  • پس از نصب یکی از مدیریت فایل های نام برده در بالا، به ریشه یا خانه فایل های خود بروید. جایی که دیگر نتوانید به عقب برگردید. معمولاً اصلی ترین و ابتدایی ترین بخش فایل ها و پوشه های اندروید با علامت “/” نمایش داده می شود.  در آنجا پوشه data را انتخاب کنید.

پسورد Wifi

  • بعد پوشه misc:

پسورد Wifi

  • و بعد وارد پوشه wifi شده:

seewifi-4

  • فایل wpa_supplicant.conf را با ویرایشگرهای فایلی که در پیشفرض گوشی و تبلتتان است را باز کنید.

seewifi-5

  • در فایل wpa_supplicant.conf، تمام پسورد هایی که برای دسترسی به وای فای وارد کرده اید را می توانید ببینید. SSID در واقع نام Wifi ذخیره شده است. می توانید نام Wifi خود را پیدا کنید و درست زیر آن پسورد خودتان که بسته به نوع الگوریتم امنیتی آن مانند WEP یا WPA ذخیره شده است را ببینید.

seewifi-6

البته نرم افزارهایی برای دیدن پسورد Wifi ساخته شده اند که عموماً آنها نیز با اندروید Root شده هماهنگ هستند. اگر روشی دیگری می شناسید ما را در جریان قرار دهید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده