Secret Order 3

بازی اندروید Secret Order v3.1.1 دستور سری

بازی Secret Order 3 یک بازی ماجراجویی و معمایی می باشد که با توجه به داستان و گرافیک خیره کننده ای که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. حل کردن معما ها و پازل ها همیشه خوشایند و جذاب بوده است از این رو بسیاری از سازندگان بازی، این موضوع را وارد بازی های خود کرده اند و …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ 674 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Secret Order 3 یک بازی ماجراجویی و معمایی می باشد که با توجه به داستان و گرافیک خیره کننده ای که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

حل کردن معما ها و پازل ها همیشه خوشایند و جذاب بوده است از این رو بسیاری از سازندگان بازی، این موضوع را وارد بازی های خود کرده اند و توانسته اند بازی های موفق زیادی بسازند. از طرفی وجود گرافیک کارتونی و فانتزی در بسیاری از این بازی ها دیده می شود که جذابیت بازی را چندان برابر می کند. بازی Secret Order 3 یکی از همین بازی ها می باشد. شاید بتوان گفت این بازی از نظر نوع گرافیک و نوع داستان حماسی که دارد، به بازی Lanota شباهت دارد.

بازی Secret Order 3 را استودیوی بازی سازی Artifex Mundi ساخته است. این استودیو یکی از معروف ترین استودیو های بازی سازی می باشد و همچنین در میان استودیو های برتر بازی سازی در گوگل پلی قرار دارد. این استودیو بازی های در سبک ماجراجویی زیادی ساخته است که همگی از گرافیک فانتزی و البته بالایی بهره می برند، بنابراین می توان گفت استودیو Artifex Mundi در ساخت چنین بازی هایی مهارت خاصی دارد.

Secret Order 3

داستان بازی Secret Order 3

بازی این داستان را می توان ادامه دهنده ی سری های قبلی این بازی دانست البته در سری جدید ماجرا های جدیدی اتفاق خواهد افتاد. در این قسمت یک سری از مصنوعات جادویی ایمنی دنیا را به خطر انداخته اند. شما در این بازی نقش Sarah Pennington دختر یک استاد معروف، را دارید که دشمنان دنیا  و پدر شما را به گروگان گرفته اند، بنابراین شما باید برای نجات جهان و البته پدر خود دست به کار شوید.

در بازی Secret Order 3 شما باید به گذشته سفر کنید تا بتوانید دنیا و پدر خود را نجات دهید، در این سفر شما باید معما های مختلفی را حل کنید و با ماجرا های مختلفی رو به رو شوید تا بتوانید در این بازی موفق شوید.

بازی Secret Order 3 یک بازی ماجراجویی جذابی می باشد. این بازی با گرافیک و معما هایی که دارد می تواند به راحتی شما را جذب خود کند. شما می توانید بازی Secret Order 3 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Secret Order 3 :

  • وجود بیش از 50 مکان مختلف در حین بازی
  • گیم پلی زیبا
  • گرافیکی خیره کننده
  • بیش از 60 معما و ماجرای مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Secret Order 3 :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Secret Order 3
بازی اندروید Secret Order 3
بازی اندروید Secret Order 3

دانلود باکس Download Box

نسخه 3_1.1 حجم 25 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده