SD Maid Pro – System Cleaning Tool

نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning Tool v4.8.3 ابزار بهینه سازی اندروید

SD Maid Pro یکی از بهترین ابزار های کاربردی موجود برای سیستم عامل اندروید می باشد که به شما کمک می کند دستگاه خود را پاک و مرتب نگه دارید. این نرم افزار مجموعه ای از ابزارها برای مدیریت برنامه ها و فایل ها را ارائه می دهد. نرم افزار اندروید SD Maid توسط گروه نرم افزاری darken ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۸-۰۴ 551 بار بدون دیدگاه AHJ

SD Maid Pro یکی از بهترین ابزار های کاربردی موجود برای سیستم عامل اندروید می باشد که به شما کمک می کند دستگاه خود را پاک و مرتب نگه دارید. این نرم افزار مجموعه ای از ابزارها برای مدیریت برنامه ها و فایل ها را ارائه می دهد.

نرم افزار اندروید SD Maid توسط گروه نرم افزاری darken ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است با نزدیک به پنجاه میلیون دریافت امتیاز  فوق العاده ی ۴٫۵ از ۵ را به دست بیاورد. البته ما در این پست نسخه ی کامل و خریداری شده ی اون یعنی SD Maid Pro را برای شما قرار خواهیم داد. جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار پر کاربرد با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

 

SD Maid Pro – System Cleaning Tool

نرم افزار اندروید SD Maid Pro

شاید فکر کنید که پس از پاک کردن یک برنامه ی نصب شده از روی دستگاه اندرویدی خود، آن نرم افزار به طور کامل پاک شده است. اما این فکر کاملا اشتباه است. هر برنامه ی اندرویدی دارای بخشی شامل داده هایی می باشد که اطلاعات مورد نظر را در آن نگه می دارد. وقتی یک برنامه ی نصب شده را پاک می کنید هنوز این بخش فایل ها بر روی دستگاه اندرویدی خود باقی مانده است در صورتی که هیچ اطلاعی از وجود آن ها ندارید. برای پاک سازی این داده ها توسط خودتان باید مکان تک تک آن ها را بدانید که یقینا کار خیلی سختی است اما می توانید با استفاده از نرم افزار بهینه سازی SD Maid Pro به راحتی این داده ها را پاک سازی کرده و فضای ذخیره سازی قابل توجهی را جهت استفاده دوباره باز گردانید.

یکی دیگر از عملیات هایی که این نرم افزار قادر به انجام دادن است شناسایی فایل هایی که به مدت زیادی استفاده نشده اند از حافظه ی ذخیره سازی و نمایش آن ها به شما می باشد که در صورتی که بخواهید می توانید آن فایل را حذف کنید. با استفاده از این نرم افزار خواهید توانست  فایل ها ی سیستمی که پس از روت در دسترس هستند را مخفی نمایید، چرا که در صورت صدمه دیدن این فایل ها سیستم عامل اندروید دچار اختلال خواهد شد.

در صورتی که به بهینه سازی دستگاه اندرویدی خود فکر میکنید پس حتما نرم افزار اندروید SD Maid Pro را دریافت و استفاده کنید. همچنین می توانید از دیگر ابزار های بهینه سازیی از قبیل Greenify و Clean Master استفاده کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning :

 • رابط کاربری ساده و بدون ابهام
 • قابلیت غیر فعال کردن برنامه هایی که به طور خودکار اجرا می شوند
 • شناسایی حجیم ترین فایل ها جهت مدیریت حافظه
 • بهینه سازی دیتابیس برای افزایش سرعت و افزایش فضای خالی
 • شناسایی فایل های قدیمی و بدون استفاده
 • شناسایی فایل هایی که قبلا متعلق به برنامه های نصب شده بوده اند

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning :

 • بر طرف کردن بهم ریختگی بخش پایگاه داده و بخش زبان
 • امکان انتخاب زبان مورد نظر
 • بهبود در تشخیص حافظه های USB
 • افزایش دامنه جستجو برای پایگاه های داده
 • بهینه سازی بخش اعلانات
 • بهبود دسترسی برای کاربران نابینا
 • بهینه سازی های مختلف

پیش نمایش

نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning
نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning
نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning
نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning
نرم افزار اندروید SD Maid Pro – System Cleaning

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.8.3 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده