Score Hero

بازی اندروید Score Hero v1.751 قهرمان فوتبال + مود

طرفداران به فوتبال در سرتاسر جهان بی شمار هستند. اگر شما هم طرفدار فوتبال هستید در دانلود بازی اندروید Score Hero  شک نکنید. هرچه در فوتبال به آن علاقه مند هستید، در این بازی نیز اتفاق می افتد. در دنیای فوتبال همیشه اسطوره هایی وجود داشته و وجود دارد. اسطوره ها نقش کلیدی در تیم خود دارند و شاید بتوان به نوعی گفت که محور اصلی تیم خود هستند. همینطور …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۴ 2037 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

طرفداران به فوتبال در سرتاسر جهان بی شمار هستند. اگر شما هم طرفدار فوتبال هستید در دانلود بازی اندروید Score Hero  شک نکنید. هرچه در فوتبال به آن علاقه مند هستید، در این بازی نیز اتفاق می افتد.

در دنیای فوتبال همیشه اسطوره هایی وجود داشته و وجود دارد. اسطوره ها نقش کلیدی در تیم خود دارند و شاید بتوان به نوعی گفت که محور اصلی تیم خود هستند. همینطور همیشه این اسطوره ها در صدر اخبار روزنامه ها قرار دارند.

همانطور که می دانید، بازی فوتبال چندین قسمت اساسی دارد که در حین بازی برای هر بازیکنی پیش می آید. پاس، شوت و ضربه سر را می توان اساسی ترین حرکات فوتبال دانست. در بازی Score Hero نیز تمامی این اتفاقات برای شما می افتد. در این بازی در هر لحظه مجبور شوید، باید فقط یکی از این حرکات را انجام دهید. نگران نباشید، قضیه خیلی ساده تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

بازی Score Hero ابتدا برای سیستم عامل آی او اس (IOS) منتشر شد. این بازی توانست آن موقع طرفداران بی شماری پیدا کند و سر و صدای زیادی به پا کرد. از آنجا که روز به روز این بازی بیشتر مورد تشویق قرار می گرفت، تقاضا ها برای عرضه ی این بازی برای اندروید (Android) بیشتر و بیشتر شد. بالاخره این بازی برای اندروید نیز عرضه شد و توانست بسیاری از کاربران اندروید را خوشحال کند.

هنگام عرضه شدن این بازی همگان متوجه شدند که این بازی شباهت زیادی به بازی Score دارد. شما دچار این اشتباه نشوید. در بازی Score شما باید گل های واقعی را که توسط ستارگان فوتبال زده شده است را بازسازی کنید. در بازی Score Hero قضیه متفاوت است. در این بازی شما خود قهرمان خود هستید و باید گل های جدیدی به ثمر برسانید و این بازیکن شما هست که تبدیل به ستاره خواهد شد.

بازی امتیاز قهرمانی توسط استودیوی بازی سازی First Touch  ساخته شده است. بازی Score Hero  را می توان بهترین بازی استودیوی First Touch می باشد. ناگفته نماند، این استودیو بازی های زیادی در زمینه ی فوتبال ساخته است و موفقیت های زیادی کسب کرده است.

Score Hero

داستان بازی Score Hero

 همانطور که گفته شد، در بازی ستاره فوتبال شما قرار است خود به یک ستاره ی فوتبال تبدیل شوید. در ابتدای این بازی شما به نوعی بازیکن خود را می سازید. یکی از نکات جالب این بازی  اینجاست که شما وقتی ملیت خود را انتخاب می کنید، می توانید برای تیم ملی خود بازی کنید.

بعد از همه ی این کار ها، شما وارد زمین فوتبال می شوید و بازیکنی با نام شما در میدان دیده می شود. در طول این بازی شما می توانید در تیم های مختلف بازی خواهید کرد. هدف شما بسیار ساده می باشد، شما باید باعث پیروزی تیم خود شوید. گاهی اوقات نیز در این بازی یک بازیکن دیگر قصد دارد به شما پاس بدهد، که شما باید به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهید. پس، کنترل شما فقط روی یک بازیکن نیست.

گاهی اوقات بعد از یک پیروزی شیرین و یا یک بازگشت فوق العاده که شما نقش موثری در آن داشتید، روزنامه ها نیز در مورد شما می نویسند. این قسمت زیبایی بازی را بیشتر می کند و همینطور می تواند انگیزه ی شما را در بازی بیشتر کند.

گیم پلی بازی Score Hero

گیم پلی این بازی برای شما بسیار آشنا خواهد بود. بالای سر بازیکن شما که خودتان آن را نامگذاری کرده اید، یک ستاره دیده می شود. بنابراین شما از دیگر بازیکنان متمایز خواهید بود. فراموش نشود که شما قرار نیست فقط بازیکن خود را کنترل کنید و باید به نوعی کلی تیم را هدایت کنید.

هنگامی که توپ به یکی از بازیکنان شما می رسد، شما باید با تنظیم جهت و میزان انحراف و همچنین قدرت توپ، آن را پاس دهید و یا شوت کنید. کنترل این حرکات بسیار ساده می باشد فقط کافی است جهت آن را با انگشت خود روی صفحه بکشید و قدرت آن نیز، به سرعت رها کردن انگشت خود از صفحه نمایش بستگی دارد. مسلما سختی در این مورد را حس نخواهید کرد، چون بازی های زیادی با این سبک گیم پلی دیده شده است.

سیستم میزان جان در بازی Score Hero

در بعضی از صحنه ها نیز شما در زوایای خیلی تنگی قرار می گیرید، که کار شما را سخت تر می کند. همچنین در بعضی دیگر از صحنه ها بازیکن حریف جلوی شما قرار گرفته که مانند یک مانع ایفای نقش می کند. در این مواقع ممکن است شما موقعیت خود را از دست بدهید.

اگر موقعیت را از دست بدهید، شما باید بازی را از اول شروع کنید و همینطور از جان شما کم می شود، در صورتی که کاملا بدون جان شوید، باید چند ساعتی صبر کنید تا جان شما دوباره پر شود. البته نگران نباشید، به اندازه کافی فرصت خواهید داشت.

بازی Score Hero  را می توان یکی از موفق ترین بازی های فوتبالی دانست. در این بازی صحنه های زیبایی به چشم می خورد که جذابیت این بازی را چندین برابر می کند. در حین این بازی شما گذر زمان را حس نخواهید کرد و از آن لذت خواهید برد. شما می توانید بازی اندروید Score Hero  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Score Hero :

 • بیش از 440 مرحله
 • پاس دهی و شوت زنی هوشمند
 • قابلیت ویرایش بازیکن خود
 • گرافیکی فوق العاده

تغییرات نسخه جدید Score Hero :

 • رویداد زمان محدود "قهرمانی جهان " در دسترس است!
 • پیشنهادات منحصر به فرد در طول تابستان
 • مراحل جدید فصل 28 در دسترس قرار گرفته است
 • مراحل جدید از فصل 27 در دسترس است
 • افزوده شدن مراحل جدید از فصل 27
 • رویداد جدید تعطیلات قهرمان با مدت زمان محدود شروع شده است
 • افزایش حجم بازی
 • مراحل جدید از فصل 26 منتشر شد
 • رفع مشکلات
 • اضافه شدن رویداد های مناسبتی
 • برطرف شدن اشکالات جزئی

پیش نمایش

Score Hero
Score Hero
Score Hero

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.751 حجم 96 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده