scad

نرم افزار اندروید اسکاد نسخه ۱۲٫۰٫۱ – اپلیکیشن خدمت رسان چند منظوره

با نرم افزار اسکاد بیشتر امکانات را یک جا در اختیار داشته باشید. خدماتی مختلفی را می توانید با این نرم افزار دریافت نمایید و دیگر نیازی به چندین نرم افزار مختلف ندارید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه نرم افزار های کاربردی زیادی برای خدمت رسانی به شما وجود دارد که هر کدام سعی می کنند بخشی از زندگی را برای ما راحت تر کنند …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۳ 842 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار اسکاد بیشتر امکانات را یک جا در اختیار داشته باشید. خدماتی مختلفی را می توانید با این نرم افزار دریافت نمایید و دیگر نیازی به چندین نرم افزار مختلف ندارید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه نرم افزار های کاربردی زیادی برای خدمت رسانی به شما وجود دارد که هر کدام سعی می کنند بخشی از زندگی را برای ما راحت تر کنند و در کاهش اتلاف وقت به ما کمک کنند. خوشبختانه این نرم افزار ها در کشور ما نیز وجود دارد و بیشتر مردم از آن ها استفاده می کنند. از طرفی بعضی نرم افزار ها برای راحتی بیشتر کاربران چندین نرم افزار را در یک نرم افزار جدید گرد هم آورده اند. نرم افزار اسکاد یکی از همین نرم افزار ها می باشد. از دیگر نرم افزار های این چنینی می توان به اپلیکیشن روبیکا اشاره کرد.

اپلیکیشن اسکاد را استودیو ایده پردازان آیدین فردا ساخته است. این اپلیکیشن در نسخه های ابتدایی خود بیش از ۱۳ شهر را تحت پوشش خود قرار داده است و گفته می شود بر تعداد این شهر ها افزوده نیز خواهد شد. علاوه بر این از آنجا که نرم افزار اسکاد اپلیکیشن خدمت رسانی در حوزه های مختلف می باشد، در نسخه های بعدی تعداد این حوزه ها بیشتر نیز خواهد شد و مسلما در حوزه های بیشتری به مردم خدمت رسانی خواهد کرد.

اسکاد

کاربرد های نرم افزار اسکاد

همانطور که گفته شد، نرم افزار اسکاد، یک اپلیکیشن کاربردی چند منظوره می باشد. در این نرم افزار شما می توانید درخواست خدمات کارواش، خشک شویی و قالی شویی، ارسال کتاب، خدمات رایانه ای دهید. همچنین به زودی امکان درخواست خدمات حوزه ی نظافت نیز به این نرم افزار اضافه می شود. در مورد خدمات رایانه ای، خدمات این دسته به ۲ گروه سخت افزار و نرم افزاری تقسیم می شود و شما می توانید از بین خدمات موجود، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا مشکل رایانه ای شما حل شود.

با اسکاد به راحتی می توانید زمان مراجعه کارشناس را تعیین نمایید تا مشکلی حین خدمت رسانی به وجود نیاید. برای خدمت رسانی هر چه بهتر می توانید آدرس خود را از نقشه پیدا کنید و در اختیار خدمت رسانان هر دسته قرار دهید. علاوه بر این می توانید به ۲ صورت، پرداخت نقدی و اعتباری پرداخت های خود را انجام دهید و سفارش ها و درخواست های خدمات شما همگی در اپلیکیشن قابل پیگیری می باشد.

نرم افزار اسکاد یک نرم افزار کاربردی چند منظوره می باشد که می تواند در حوزه های مختلف به شما خدمت رسانی کند با استفاده از این نرم افزار درخواست های خدماتی خود را در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام شده ببینید. شما می توانید این اپلیکیشن را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید اسکاد :

  • خدمت رسانی در حوزه ی قالی شویی و فرش شویی
  • خدمت رسانی در حوزه ی لباس شویی و خشک شویی
  • خدمت رسانی در حوزه ی کارواش
  • خدمت رسانی در حوزه ی امداد رایانه در 2 بخش نرم افزاری و سخت افزاری
  • خدمت رسانی در حوزه ی فروش و ارسال کتاب
  • امکان پرداخت به صورت نقدی و اعتباری
  • امکان پیگیری و زمان بندی سفارش های شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید اسکاد :

  • اضافه شدن بخش بانوان
  • اضافه شدن بخش تخفیف
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید اسکاد
نرم افزار اندروید اسکاد
نرم افزار اندروید اسکاد
نرم افزار اندروید اسکاد

دانلود باکس Download Box

نسخه 12.0.1 حجم 14 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده