save dan

بازی اندروید Save Dan v1.0 نجات دن

اگر به دنبال هیجان هستید، ما به شما جنجالی ترین بازی در سبک اکشن و تیراندازی را معرفی و پیشنهاد می کنیم. بازی Save Dan (نجات دن) همان بازی ای است که شما به دنبال آن هستید. سبک زندگی Dan با آرامش در تناقض است. از همین رو، بازی Save Dan این فرصت را در اختیارتان می گذراند تا مزه یک زندگی پرفراز و نشیب را بچشید و هرگز از …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ 552 بار بدون دیدگاه mahgol azad

اگر به دنبال هیجان هستید، ما به شما جنجالی ترین بازی در سبک اکشن و تیراندازی را معرفی و پیشنهاد می کنیم. بازی Save Dan (نجات دن) همان بازی ای است که شما به دنبال آن هستید. سبک زندگی Dan با آرامش در تناقض است. از همین رو، بازی Save Dan این فرصت را در اختیارتان می گذراند تا مزه یک زندگی پرفراز و نشیب را بچشید و هرگز از تجربه کردن آن پشیمان نشوید.

معرفی بازی اندروید Save Dan

از میان اسلحه هایتان یکی را بردارید و به سوی بیابان روانه شوید. در این بازی شما به عنوان دن باید با زامبی ها به جدال بپردازید و برای نجات جان خود آنها را به هر نحوی از سر راه بردارید.

اما چه می شود اگر به واسطه یک آزمایش از سوی حکومت سرگرمیتان به بدترین تجربه تان در زندگی مبدل شود؟ همانطور که مشغول تیراندازی هستید، متوجه می شوید آدم های پیرامونتان به زامبی هایی تبدیل شده اند و شما چاره ای جز هدف گرفتن و کشتنشان ندارید.

بازی save dan

 

گیم پلی بازی Save Dan

سریع باشید! به سرعت فکر کنید، تصمیم بگیرید و اقدام کنید! اسلحه و مهماتتان را بردارید و با هدف گرفتن زامبی های دور تا دورتان تلاش کنید تا خودتان را از بدبختی پیش آمده نجات دهید.

مرگ در یک قدمی شماست و اگر اقدام نکنید احتمالا زندگی تان نابود شود. پس بنجبید!

از مزیت های بازی Save Dan می توان به سازگاری آن با تمام دستگاه های اندرویدی بدون هیچ گونه مشکل در نصب و اجرا اشاره کرد. در صورتی که علاقه مند به این سبک از بازی ها هستید از بازی های اکشن، بازی اندروید گانز آف بوم و از بازی های ترسناک Best Sniper و بازی زامبی دربی ۲ (Zombie Derby 2) را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

گرافیک Save Dan

بازی تنها در حالت آفلاین ارائه داده شده است. و شما در طول بازی بسته به شیوه و الویتتان قادر خواهید بود تا سلاح هایتان را از میان ۱۰ سلاح معمول و ۶ سلاح ویژه انتخاب کنید. زامبی ها به مراتب کشتن از ساده تا دشوار در رنگ های سبز، زرد و قرمز موجود می باشند و رنگ قرمز زامبی نشان گر دشوارترین نوع کشتن است. در طول بازی شما با نقشه ها و ویژگی های قفل شده ای مواجه خواهید شد که در مراحل بعدی آشکار می شوند. با کشتار بیشتر به جمع آوری پاداش هایی می پردازید که شامل Smushball (درمانگر زخم های دن) و Zeus (آهسته کردن زمان برخورد گلوله) می باشد.


ویژگی های کلیدی Save Dan :

  • در دسترس بودن بازی در حالت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
  • وجود سلاح های متنوع در هر مرحله
  • گرافیک بالای HD به همراه صدا گذاری مهیج

پیش نمایش

Save Dan
Save Dan
Save Dan
Save Dan

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 88 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده