Sandbox Evolution

بازی اندروید The Sandbox Evolution – Craft! 2 v1.5.0 تکامل شنی + نسخه ی مود

دوست دارید دنیایی بسازید و در آن بازی کنید؟ خوب، The Sandbox Evolution 2 را بازی کنید. شاید کمتر بازی در این سبک دیده باشید. این بازی آزادی خاصی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید جهانی برای خود بسازید. بازی شبیه ساز ساخت جهان سبک خاصی دارد و داستانی دارد که شاید آن را کمتر در دنیای اندروید دیده بودیم. ابزار و انتخاب های زیادی در این …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۱۵ 2515 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

دوست دارید دنیایی بسازید و در آن بازی کنید؟ خوب، The Sandbox Evolution 2 را بازی کنید. شاید کمتر بازی در این سبک دیده باشید. این بازی آزادی خاصی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید جهانی برای خود بسازید.

بازی شبیه ساز ساخت جهان سبک خاصی دارد و داستانی دارد که شاید آن را کمتر در دنیای اندروید دیده بودیم. ابزار و انتخاب های زیادی در این بازی در اختیار شما قرار می گیرد و با آن می توانید تقریبا هر کاری که دوست دارید را انجام دهید.

بازی Sandbox Evolution The برای کسانی ساخته شده است که علاقه زیادی به ساختن و آفریدن اشیا مختلف دارند. در این بازی دنیای خود را مطابق میل خودتان طراحی کنید و آن را به پیش ببرید. شاید به نوعی در این بازی شما جهان خود را می آفرینید. پس می توان این بازی را در سبک شبیه سازی نیز دانست.

بازی The Sandbox Evolution را استودیوی Pixowl INC ساخته است. همگان این استودیو را به خاطر همین بازی می شناسند. Pixowl با ساخت این بازی ریسک زیادی کرد اما مزد این ریسک را با استقبال طرفداران گرفت. هم اکنون بازی شبیه ساز ساخت جهان آنقدر محبوب شده که روز به روز نسخه های جدید تر آن به بیرون عرضه می شود و حتی این بازی روی رایانه هم طرفداران خودش را پیدا کرده است.

Sandbox Evolution

داستان بازی The Sandbox Evolution

شاید در ابتدا کمی داستان بازی Sandbox Evolution برای شما گیج کننده و پیچیده باشد، اما اینطور نیست، داستان بسیار ساده تر از آنچه می باشد که حتی فکرش هم می کنید. شما می توانید آزادانه هر چیزی که علاقه دارید را خلق کنید! این بازی همانطور که گفته شد از داستان عجیبی و منحصر به فردی بهره می گیرد. اساس این بازی طراحی و خلق جهان مورد نظر خود می باشد. شما باید یک آفریننده باشید. شما هستید که تصمیم می گیرید که چه نوع آفرینشی می خواهید.

شما می توانید جهان خود را به شکل بهشت گونه ای بسازید و یا آن را به یک جهنم واقعی تبدیل کنید. علاوه بر همه ی این ها شما به عنوان یک آفریننده می توانید مخلوقات مختلفی خلق کنید و آن ها را در جهان خود قرار دهید. همینطور می توانید جهان خود را از سیاه چاله ها پر کنید و یا آن را از موارد فانتزی و دوست داشتنی پر کنید. همه چیز در دستان شما می باشد. اگر به بازی های سبک شبیه سازی علاقه مند هستید بازی های Dream City و Townsmen و Infinite Flight Simulator را که بهترین بازی های شبیه ساز هستند را تجربه کنید.

ویژگی های بازی The Sandbox Evolution

این بازی سرشار از ویژگی و موارد مختلف برای شما می باشد. این امکان ها به شما کمک می کند تا بتوانید جهان خود را آزادانه تر بسازید. شما همچنین می توانید این موارد را با هم ترکیب کنید تا ویژگی ها و انتخاب های ترکیبی جدید تری داشته باشید.

شما به عنوان یک آفریننده می توانید با یک کلیک سگ ها، خرس ها و یا ببر ها را خلق کنید. همچنین می توانید انواع درخت را ها نیز بیافرینید. امکان ساخت شهر های متعدد با قلعه ها و ساختمان های مجزا نیز در این بازی فراهم می باشد. نکته ی مهم، شما می توانید انسان ها را نیز خلق کنید.

با آفرینش انسان ها شما می توانید تمدن و شهرسازی را نیز آغاز کنید. به عنوان آفریننده می توانید با جمع آوری انسان های مختلف از سرتاسر جهان خود، تمدن را به پیشروی وادار کنید. بنابراین شما می توانید به راحتی ساختمان های معروف و همچنین حتی عجایب جهان هستی را نیز خلق کنید.

در بازی The Sandbox Evolution شما حتی می توانید باعث بوجود آمدن تکنولوژی ها مختلف نیز بشوید و به تمدن و انسانیت کمک کنید. به عنوان یک آفریننده شما باید بدانید که زندگی بدون برق و سایر تکنولوژی های اولیه چه قدر دشوار خواهد بود و می توانید زندگی را ساده تر کنید، البته اجباری نیست، شما می توانید جهانی بدون تکنولوژی نیز خلق کنید. همچنین می توانید قهرمان هایی برای جهان خود نیز بیافرینید.

امکانات در این بازی فراوان می باشد. شاید یکی از جالب ترین آن بلا های طبیعی باشد. شما می توانید به عنوان خالق، زلزله و سیل به راه بیاندازید. همچنین می توانید با یک دکمه کل جهان خود را منفجر کنید و آن را نابود سازید. امکانات در این بازی بی شمار می باشد.

Sandbox Evolution

گیم پلی بازی The Sandbox Evolution

با وجود تعداد زیاد انتخاب ها و ویژگی های این بازی گیم پلی آن بسیار ساده می باشد. شما می توانید تنها با یک کلیک به منظور مورد نظر خود برسید. گرافیک این بازی به صورت پیکسلی ولی بامزه می باشد و نقصی در آن دیده نمی شود. همچنین شما می توانید نقشه ها و جهان های دیگران را ببینید و همینطور ساختار جهان خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین شما می توانید برای جهان خود بازی و مراحل مختلف بسازید و در آن  مشغول به بازی شوید.

بازی The Sandbox Evolution مسلما سبک و داستانی دارد که کمتر بازی تا به حال از آن بهره گرفته است. با این بازی شما می توانید جهان خود را با تمام جزئیات خلق کنید و آن را مدیریت کنید. با امکانات متعدد این بازی به هیچ وجه احساس نقص و یا کمبود نمی کنید  و می توانید به راحتی آنچه را که دوست دارید، خلق کنید. شما می توانید بازی اندروید The Sandbox Evolution  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Sandbox Evolution 2 :

  • سبکی تازه و منحصر به فرد
  • گیم پلی ساده
  • وجود انتخاب های متعدد و کارآمد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The Sandbox Evolution 2 :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید The Sandbox Evolution 2
بازی اندروید The Sandbox Evolution 2
بازی اندروید The Sandbox Evolution 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5.0 حجم 74 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده