تصاویر فاش شده از وجود اسکنر عنبیه در گلکسی نوت ۷

اخیرا شایعات فراوان و جالبی در فضای مجازی مبنی بر وجود اسکنر عنبیه در نسل بعدی نوت وجود داشت. اگر تصاویری که امروز منتشر شده به راستی مربوط به نوت ۷ باشند، احتمال وجود اسکنر عنبیه در این دستگاه بسیار زیاد خواهد بود.نگاهی به تصاویر زیر بیاندازید. تصویر اول احتمالا پنل جلویی گلکسی نوت ۷ می باشد که اگر با دقت به این تصویر نگاه کنیم، متوجه چندین برش دایره …

۱۳۹۵-۰۴-۱۱ 1642 بار بدون دیدگاه Mr

اخیرا شایعات فراوان و جالبی در فضای مجازی مبنی بر وجود اسکنر عنبیه در نسل بعدی نوت وجود داشت. اگر تصاویری که امروز منتشر شده به راستی مربوط به نوت ۷ باشند، احتمال وجود اسکنر عنبیه در این دستگاه بسیار زیاد خواهد بود.نگاهی به تصاویر زیر بیاندازید. تصویر اول احتمالا پنل جلویی گلکسی نوت ۷ می باشد که اگر با دقت به این تصویر نگاه کنیم، متوجه چندین برش دایره ای شکل در بالای آن می شویم که تا به حال آن ها را در هیچ یک از گوشی های هوشمند ساخت سامسونگ ندیده ایم.

پنل جلویی نوت 7

پنل جلویی نوت ۷

در تصویر دوم پنل جلویی نوت ۷(پنل احتمالی) و S7 Edge در کنار هم قرار داده شده اند تا به مقایسه آن ها بپردازیم. با مشاهده این تصویر به صورت کاملا آشکار متوجه ۳برش دایره ای شکل بزرگ می شویم که احتمالا مربوط به اسکنر عنبیه و عملکرد مناسب آن می شوند. اگر این پنل مربوط به نسل بعدی نوت باشد، نکته ای که خوب و قابل توجه است مدیریت مناسب فضای بالای نمایشگر برخلاف اضافه شدن لنزهای اسکنر عنبیه است. مورد جالب توجه دیگر این است که سامسونگ لوگوی خود را از فضای بالای نمایشگر حذف کرده تا بتواند فضای بالای نمایشگر را به باریکی نسل های قبلی خود حفظ کند و به طراحی این دستگاه لطمه ای وارد نکند. البته این دستگاه ممکن است مربوط به هر دستگاهی از هر برند دیگری باشد. اما با توجه به شکل و ظاهر کلی آن احتمال اینکه این تصویر با حقیقت تطبیق داشته باشد نیز دور از انتظار نیست.

مقایسه پنل جلویی نوت 7 با S6 Edge

مقایسه پنل جلویی نوت ۷ با S6 Edge

برای جزئیات بیشتر در مورد مشخصات شایعه شده پیرامون این دستگاه و تاریخ عرضه آن به این مطلب مراجعه کنید.

به نظر شما احتمال اینکه این قابلیت در نسل بعدی نوت تعبیه شود چقدر است و آیا این قابلیت یک قابلیت کاربردی در این دستگاه میباشد؟

منبع: gsmarena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده