Galaxy A4

احتمال عرضه سامسونگ Galaxy A4 در بین دستگاه های میان رده

سامسونگ بعد از موفقیت آمیز بودن مدل های مختلف از سری A،حالا برنامه ای برای گسترش این سری از دستگاه های میان رده ی خود دارد. بنا بر فهرست zauba سامسونگ اخیرا تصمیم به عرضه مدل دیگری از این سری دستگاه های میان رده خود با نام Galaxy A4 و با کد SM-A430U دارد. از این لیست آشکار شده است که این مدل جدید دارای نمایشگر ۵٫۵ اینچی با کیفیت فول اچ دی …

۱۳۹۵-۰۲-۱۹ 792 بار ۳ دیدگاه Mr

سامسونگ بعد از موفقیت آمیز بودن مدل های مختلف از سری A،حالا برنامه ای برای گسترش این سری از دستگاه های میان رده ی خود دارد. بنا بر فهرست zauba سامسونگ اخیرا تصمیم به عرضه مدل دیگری از این سری دستگاه های میان رده خود با نام Galaxy A4 و با کد SM-A430U دارد. از این لیست آشکار شده است که این مدل جدید دارای نمایشگر ۵٫۵ اینچی با کیفیت فول اچ دی FULL HD خواهد بود. هنوز اطلاعات بیشتری از این دستگاه به دست نیامده اما پیش بینی می شود که در بین میان رده های بازار از ویژگی های خوبی برخوردار باشد.

احتمال عرضه سامسونگ Galaxy A4 با نمایشگر ۵٫۵ اینچی بنابر گفته zauba

Galaxy A4

Galaxy A4

چند روز پیش عکس هایی واقعی از دو دستگاه به نام سری جدید Galaxy C منتشر شد که یکی از آن ها C5 بود که دارای بدنه تمام فلزی و احتمالا دارای دوربین قدرتمندی در پشت خواهد بود. با توجه به این مطالب آنچه مشخص می باشد این است که سامسونگ در روزهای آتی دو دستگاه میان رده قدرتمند را راهی بازار خواهد کرد.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۳ دیدگاه تایید شده

 • عباس دلاوری 0 - پاسخ

  گوشب و تبلت

 • عباس دلاوری 0 - پاسخ

  ایا این نرم افزار ب رانندگان اسنپ ربطی داره

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام کدام نرم افزار؟