نمایشگرهای انعطاف پذیر

نمایشگرهای انعطاف پذیر به زودی در تلفن های هوشمند

مدیر شرکت سامسونگ در آمریکای شمالی Gregory Lee، در مورد نمایشگرهای انعطاف پذیر بیان کرده است که این نوع نمایشگرها تقریبا آماده استفاده هستند. این مقام مسئول بیان کرد که تولید این نمایشگر ها از لحاظ فنی امکان پذیر می باشد اما تولید آن ها با هزینه معقول مشکل اصلی این پروژه می باشد. نمایشگرهای انعطاف پذیر این مسئول پیشتر در مورد عرضه نمایشگرهای انعطاف پذیر و اینکه چگونه این …

۱۳۹۵-۰۳-۲۱ 690 بار بدون دیدگاه Mr

مدیر شرکت سامسونگ در آمریکای شمالی Gregory Lee، در مورد نمایشگرهای انعطاف پذیر بیان کرده است که این نوع نمایشگرها تقریبا آماده استفاده هستند. این مقام مسئول بیان کرد که تولید این نمایشگر ها از لحاظ فنی امکان پذیر می باشد اما تولید آن ها با هزینه معقول مشکل اصلی این پروژه می باشد.

نمایشگرهای انعطاف پذیر

نمایشگرهای انعطاف پذیر

نمایشگرهای انعطاف پذیر

این مسئول پیشتر در مورد عرضه نمایشگرهای انعطاف پذیر و اینکه چگونه این مدل گوشی های هوشمند حتی از پرچمداران سری S در سال ۲۰۱۷ بیشتر قابل توجه خواهند بود صحبت کرده است. سامسونگ زمان زیادی است که در زمینه نمایشگر های منحنی در دستگاه های مختلف فعالیت می کند و یقینا به تکنولوژی آن رسیده است، اما متاسفانه با هزینه ای بسیار گران.

تاکنون نمایشگر های منحنی زیادی را از جانب این شرکت کره ای در دستگاه هایی مانند Note Edge, Galaxy S6 Edge, و Nexus S با صفحه نمایش منحنی ۴ اینچی AMOLED و دستگاه های دیگر که اواخر به بازار عرضه شدند مانند Galaxy S7 Edge شاهد بوده ایم. در هر صورت در سال های اخیر به این نکته دست یافته ایم که نمایشگر های انعطاف پذیر تا چه حد می توانند به عنوان یک ویژگی مهم در تلفن های هوشمند و تبلت ها باشند. در صورتی که تمام دستگاه های هوشمند دارای نمایشگر های انعطاف پذیر باشند، این موضوع می تواند کاربرد و فواید نمایشگرهای انعطاف پذیر را افزایش دهد.

تولید کنندگان سخت افزار دستگاه های هوشمند در حال کار بر روی پیشبرد تکنولوژی به سمت تلفن های انعطاف پذیر هستند.

یکی از مشکلات اساسی مطرح که برای این روند وجود دارد این است که قطعات سخت افزاری اصلی این دستگاه های هوشمند انعطاف پذیر نیستند. چیپست ها، باتری ها و خیلی از قطعات دیگر نمیتوانند انعطاف پذیر باشند. به جای آن شرکت های بزرگ در حال کار بر روی دستگاه هایی می باشند که شامل قطعات سخت افزاری مختلف انعطاف ناپذیر هستند، که توسط اتصالات انعطاف پذیر به هم متصل شوند و یک مجموعه هوشمند را تشکیل دهند. این رویکرد نیز فواید جالب و قابل گسترش دیگری دارد.

اینترنت نسل ۵ (۵G)

از مطالب جالب دیگری که این مدیر شرکت سامسونگ به آن اشاره کرد، در مورد آغاز تکنولوژی اینترنت نسل ۵ (۵G) زودتر از زمان مورد نظر می باشد. او به نقش خدمات دهندگان اپراتور های تلفن در این توزیع زود تر از موعد مورد انتظار اشاره کرد. این در حالی است که هنوز استاندارد های اینترنت نسل ۵، از طرف سازمان استاندارد های شبکه های موبایل (۳GPP) تعیین نشده است.

به نظر شما آیا نمایشگر های انعطاف پذیر به طور قطعی و کامل جای نمایشگر های امروزی را می گیرند؟ لطفا دیدگاه خود را برای ما در قسمت نظرات بنویسید.

منبع: androidheadlines.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده