Sachin Saga Cricket Champions

بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions v1.1.2 قهرمانی کریکت ساچین

در بازی Sachin Saga Cricket Champions شما در نقش تیم از بازیکن های ورزش کریکت هستید. هدف اصلی شما در این بازی افزایش سطح توامندنی و قدرت تیم خود می‌باشد. شما می‌بایست در مسابقات در استادیوم ها درست مانند شرایط واقعی عمل کنید یعنی گرافیک و فیزیک بازی به قدری خوب ساخته شده که وزش باد را هم احساس خواهید کرد. در بازی بیش از ۱۰۰ بازیکن کریکت وجود دارد …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 649 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Sachin Saga Cricket Champions شما در نقش تیم از بازیکن های ورزش کریکت هستید. هدف اصلی شما در این بازی افزایش سطح توامندنی و قدرت تیم خود می‌باشد. شما می‌بایست در مسابقات در استادیوم ها درست مانند شرایط واقعی عمل کنید یعنی گرافیک و فیزیک بازی به قدری خوب ساخته شده که وزش باد را هم احساس خواهید کرد.

در بازی بیش از ۱۰۰ بازیکن کریکت وجود دارد که شما با بازی و برد های پی در پی می‌توانید آن هارا به تیم خود اضافه کنید. تیم شما اگر یک تیم با بازیکنان حرفه ای به همراه یک مربی عالی باشد حتما به جام جهانی و لیگ های دیگر دست پیدا خواهد کرد.

بازی Sachin Saga Cricket Champions یک گیم در سبک ورزشی با درجه سنی+۳ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اوایل دسامبر توسط شرکت JetSynthesys Inc منتشر شده است. این بازی در گوگل پلی به طور رایگان قابل دریافت می‌باشد. آمار و ارقام دانلود و نصب و همینطور امتیازات گرفته شده این گیم از کاربران در گوگل پلی نشان دهنده مورد پسند واقع شدن بازی بین کاربران و بازیکنان جهان می‌باشد. این آمار و ارقام عابرتنداز: آمار دانلود و نصب بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز ۴٫۱ از ۵ که امتیاز عالی به حساب نمی‌آید ولی بازی در حد پسند می‌باشد.

 

 Sachin Saga Cricket Champions-

 

گیم پلی Sachin Saga Cricket Champions

با دانلود بازی Sachin Saga Cricket Champions شما در نقش یک مربی حرفه ای کریکت یک تیم را رهبری خواهید کرد. حتما بیشتر شما ورزش کریکت را می‌شناسید. کریکت نوعی ورزش پرتاب توپ و دویدن محسوب می‌شود که شما باید این اعمال را به بازیکنان خود آموزش دهید تا بتوانند در مسابقه های بزرگ و کوچک از خود یک بازی خوب را به نمایش بگزارند. بیش از ۵۰ تیم حریف وجود دارد که شما باید بتوانید تمامی آن هارا شکست دهید. برای ساخت تیم شما باید از بین ۱۰۰ کریکت باز ۱۱ نفر آن ها را برای تیم خود انتخاب کنید و یک تیم خوب انتخاب تشکیل دهید.

اگر به بازی های در سبک ورزشی همانند دانلود بازی Sachin Saga Cricket Champions علاقه دارید ما پیشنهاد می کنیم که عنوانین خوبی مانند Y8 Football League Sports Game و FIFA Mobile Soccer را نیز دانلود و تجربه کنید


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions :

  • وجود بیش از 50 تیم
  • وجود بیش از 100 بازیکن کریکت
  • قابلیت تشکیل تیم
  • قابلیت دادن تمرینات به بازیکنان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions :

  • رفع اشکالات جزئی
  • اضافه شدن بازی‌های پلی آف
  • بهینه سازی بازی برای تمام دستگاه‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions
بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions
بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions
بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions
بازی اندروید Sachin Saga Cricket Champions

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.1.2 حجم 98 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده