خاله قزی در جست و جوی بچه ها

بازی اندروید Runner :Grandom over drive v1.2.1 خاله قزی در جست و جوی بچه ها

بازی خاله قزی در جست و جوی بچه ها محصول جدید تیم «آنو استودیو» داستان دزدیده شدن بچه‌ها توسط گرگ‌ها را به تصویر می‌کشد. بعد از این واقعه شخصیت اصلی داستان بازی که پیرزنی ۱۱۹ ساله است و مردم روستا او را به نام “خاله قزی” می‌شناسند، برمی‌خیزد  و به جستجوی بچه ها می پردازد. طبق معمول در تمام بازی‌های رانر، در اینجا نیز کاراکتر بازی خودش مسیر را طی می‌کند و …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ 1864 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی خاله قزی در جست و جوی بچه ها محصول جدید تیم «آنو استودیو» داستان دزدیده شدن بچه‌ها توسط گرگ‌ها را به تصویر می‌کشد. بعد از این واقعه شخصیت اصلی داستان بازی که پیرزنی ۱۱۹ ساله است و مردم روستا او را به نام “خاله قزی” می‌شناسند، برمی‌خیزد  و به جستجوی بچه ها می پردازد. طبق معمول در تمام بازی‌های رانر، در اینجا نیز کاراکتر بازی خودش مسیر را طی می‌کند و موقع رسیدن به گرگ ها یا موانع سر راه خود باید با حرکت های سریع و مناسب خاله قزی را از شر خطرات بین راه نجات دهید.

اما نکته هیجان‌انگیزی که بازی را نسبت به بقیه بازی‌های مشابه متفات کرده قابلیت تعامل کاراکتر با محیط اطراف خود است. برای اینکه بتوانید موانع پیش رو عبور کنید، باید لمس شان کنید. برای مثال گاهی اوقات قارچ هایی جلوی راه خاله قزی را سد می‌کنند و اگر آنها را لمس کنید، مسیر باز می شود. Runner :Grandom over drive به تنهایی عنوان سختی است و با سرعت بالایش به راحتی بازیکنان را به چالش می کشد.

 

خاله قزی در جست و جوی بچه ها

 

بازی اندروید خاله قزی در جست و جوی بچه ها

خاله قزی مانند Temple Run  است، اما دارای دو ویژگی منفی است که یکی از آنها تعداد کم مراحل و بعدی استفاده نکردن توسعه دهنده از امکانات بیشتر و برخی باگ‌ها می‌باشد.

با وجود این مشکلات در بازی، تاکنون بازی خاله قزی در جست و جوی بچه ها درجستجوی بچه ها یکی از برترین‌ های امسال در مارکت ها و جشنواره های مختلف بوده و قطعا طبق گفته های توسعه دهنده بازی خاله قزی در بروزرسانی‌های بعدی و با اضافه شدن امکانات بیشتر می تواند یک حس و تجربه به مراتب سرگرم کننده به بازیکنان خود ارائه بدهد. بنابراین اگر مایل هستید که یکی از چالش برانگیزترین بازی های ایرانی را تجربه کنید، توصیه می کنیم بازی خاله قزی را هم اکنون از دانلود کنید .


ویژگی های کلیدی بازی خاله قزی در جست و جوی بچه ها :

  • دوبله همراه با صداهای ماندگار
  • محیط‌های زیبا و ایرانی
  • شخصیت‌های جذاب و دوست‌داشتنی
  • گرافیک و گیم پلی جذاب و رقابتی

تغییرات نسخه جدید بازی خاله قزی در جست و جوی بچه ها :

  • تغییر فصل به آمد بهار جانان
  • اضاهف شدن جدول لید بورد
  • اضافه شدن قدرت های ویژه در محیط جنگل
  • تغییر آیکون
  • اضافه شدن دیگر ویژگی‌ها

پیش نمایش

بازی خاله قزی در جست و جوی بچه ها
بازی خاله قزی در جست و جوی بچه ها

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2.1 حجم 62 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده