Run & Gun: BANDITOS

بازی اندروید Run & Gun: BANDITOS v1.3 فرار و شلیک بندیتوس

بازی جدید Run & Gun: BANDITOS یک بازی مهیج در سبک اکشن می باشد که به تازگی در مارکت اندروید معرفی شد است و قضد داریم در این پست بازی فرار و شلیک بندیتوس را بررسی و فایل نصبی بازی را برای کاربران اندروید قرار دهیم. این بازی با یک گیم پلی اعتیاد آور کاربران بسیاری را از سراسر جهان به خود یرگرم کرده است.اگر به بازی های سبک رانر …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ 603 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی جدید Run & Gun: BANDITOS یک بازی مهیج در سبک اکشن می باشد که به تازگی در مارکت اندروید معرفی شد است و قضد داریم در این پست بازی فرار و شلیک بندیتوس را بررسی و فایل نصبی بازی را برای کاربران اندروید قرار دهیم. این بازی با یک گیم پلی اعتیاد آور کاربران بسیاری را از سراسر جهان به خود یرگرم کرده است.اگر به بازی های سبک رانر علاقه مند هستید به هیچ عنوان بازی Run & Gun: BANDITOS رااز دست ندهید.

Run & Gun: BANDITOS

بازی Run & Gun: BANDITOS

در بازی Run & Gun: BANDITOS اموال و طلا های شما به سرقت رفته است و شما باید به سرعت به جستجوی طلا های از دست رفته خود بپردازید. به سرعت به دنبال دزد های اموال خود بروید و با سلاح های خود راهزن ها را از بین ببرید. داستان بازی فرار و شلیک بندیتوس از این فرار است که گنج پر آوازه کاراکتر اصلی بازی یعنی شما، به سرقت رفته است و راهزن هایی که این کار را انجام داده اند در تمام مسیر حرکت شما قرار گرفته اند. از موانع عبور کنید و راهزنان و دشمنان خود را که بر سر راهتان قرار گرفته اند از بین ببرید.شما می توانید دیگر بازی های در این سبک مانند تام دونده طلایی و Danger Dash را تجربه کنید.

این امکان برای شما وجود دارد که با جمع آوری طلا مهارت و کارکتر بازی را ارتقا دهید تا هر چه سریعتر به اموال از دست رفته ی خود برسید. بازی Run & Gun: BANDITOS با امتیاز ۴٫۷ و با بیش از ۵۰۰ هزار نصب که توسط استودیوی بازی ساز Ludus Studio طراحی و ارائه شده در مارکت بزرگ اندروید یکی از جذاب ترین و بهترین بازی های اندروید محسوب می شود. اگر به بازی های اکشن علاقه مند هستید بازی Run & Gun: BANDITOS که یکی از اعتیاد آورد ترین بازی های اکشن می باشد را از دست ندهید. شما می توانید جدید ترین نسخه این بازی را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی Run & Gun: BANDITOS :

  • وجود کاراکتر های مختلف برای انتخاب و بازی کردن
  • ماجراجویی در محیط های مختلف
  • گرافیک خیره کننده و صدا گذاری مهیج
  • قابلیت ارتقا سلاح ها و باز کردن شخصیت های جدید

تغییرات نسخه جدید Run & Gun: BANDITOS :

  • حذف تبلیفات در نسخه مگامود
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Run & Gun: BANDITOS
Run & Gun: BANDITOS
Run & Gun: BANDITOS
Run & Gun: BANDITOS

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3 حجم 43 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده