Root Explorer

نرم افزار اندروید Root Explorer v4.4.2 جستجوی فایل در حالت روت

با Root Explorer در حالت روت گوشی، به جستجوی فایل ها و ویرایش آن ها بپردازید. امروزه دسترسی کاربران به فایل های سیستمی و محرمانه سیستم عامل محدود شده است ولی با ترفندی خاص که روت نام دارد، می توان به آن فایل ها دسترسی پیدا کرد. نرم افزار اندروید Root Explorer جستجوی فایل در حالت روت شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای استفاده از نرم افزاری خاص و با …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 914 بار بدون دیدگاه seyedata

با Root Explorer در حالت روت گوشی، به جستجوی فایل ها و ویرایش آن ها بپردازید. امروزه دسترسی کاربران به فایل های سیستمی و محرمانه سیستم عامل محدود شده است ولی با ترفندی خاص که روت نام دارد، می توان به آن فایل ها دسترسی پیدا کرد.

Root Explorer

نرم افزار اندروید Root Explorer جستجوی فایل در حالت روت

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای استفاده از نرم افزاری خاص و با کاربرد جالب در قسمت دسترسی ها نوشته شده باشد ” نیاز به روت “. روت در واقع به شما اجازه دسترسی به فایل های سیستمی را می دهد. البته روت کردن برای کاربرانی که اطلاعات زیادی از گوشی ندارند، بسیار خطرناک است. اگر گوشی شما root نیست و قصد استفاده از مدیریت فایل را دارید، میتوانید از مدیریت فایل es xplorer استفاده نمایید.

چرا که ممکن است کلیه اطلاعات خود را در اختیار افراد سودجو قرار دهند. به همین جهت گفته می شود که روت نکنید.  حال اگر گوشی شما روت شده باشد قطعاً گشت و گذار در بین فایل ها کمی برای شما دشوار خواهد بود. به همین دلیل شما نیاز به یک نرم افزار برای جستجو و ویرایش فایل ها در حالت روت دارید که همین الان میتوانید به راحتی این نرم افزار را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.

جستجوی فایل های سیستمی با root explorer

شما با نصب مدیریت فایل root explorer می توانید به راحتی به تمامی فایل های سیستمی که بعد از روت کردن گوشی به شما نشان داده می شوند، دسترسی پیدا کنید. دسترسی به این فایل ها توسط این نرم افزار به قدری ساده است که به این نرم افزار اندروید لقب اخرین کاوشگر را نسبت داده اند. این نرم افزار برای اولین بار در ایران به صورت رایگان منتشر شده است.

نرم افزار root explorer به شما اجازه تغییر نام، مشاهده محتوا و ویرایش فایل ها را می دهد. البته نکته مهم این است که شما نباید بدون اطلاع از کارکرد فایل به محتوای آن دست بزنید یا تغییرنام دهید، چرا که ممکن است برخی از عملکردهای گوشی شما را با مشکل مواجه کند.


ویژگی های کلیدی نرم افزار Root Explorer :

 • پشتیبانی از چندین تب
 • پشتیبانی از گوگل درایو
 • پشتیبانی از DropBox
 • ساخت و اجرای فایل های zipو tar/gzip و rar
 • ایجاد کلید میانبر جهت دسترسی سریعتر به منوها
 • تغییر نام فایل های مختلف
 • قابلیت جستجوی پیشرفته
 • عودت وجه پرداختی حداکثر تا 24 ساعت
 • محیط کاربری ساده

تغییرات نسخه جدید نرم افزار Root Explorer :

 • به روز رسانی Dropbox
 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار Root Explorer
نرم افزار Root Explorer

دانلود باکس Download Box

نسخه 4.4.2 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده