Root App Delete

نرم افزار اندروید Root App Delete +VIP v7.3.0 پاک کردن برنامه های سیستمی

با نرم افزار Root App Delete برنامه هایی که از آن ها خسته شده اید را به راحتی پاک کنید تا تلفن همراه و یا تبلت شما عملکرد بهتری پیدا کند. این نرم افزار را می توان یک نرم افزار بهینه ساز دانست. در معرفی نرم افزار پاک کردن برنامه ها با ما همراه باشید. بسیاری از مواقع شده که شما دیگر از نرم افزار های موجود بر روی تلفن …

۱۳۹۶-۰۵-۰۹ 920 بار دیدگاه‌ها برای نرم افزار اندروید Root App Delete +VIP v7.3.0 پاک کردن برنامه های سیستمی بسته هستند فراز مهرآیین

با نرم افزار Root App Delete برنامه هایی که از آن ها خسته شده اید را به راحتی پاک کنید تا تلفن همراه و یا تبلت شما عملکرد بهتری پیدا کند. این نرم افزار را می توان یک نرم افزار بهینه ساز دانست. در معرفی نرم افزار پاک کردن برنامه ها با ما همراه باشید.

بسیاری از مواقع شده که شما دیگر از نرم افزار های موجود بر روی تلفن همراه با تبلت خود خسته شده اید و یا به هر دلیلی دیگر نمی خواهید از آن ها استفاده کنید و آن ها را روی تلفن همراه خود داشته باشید. بنابراین شما تصمیم به پاک کردن این گونه نرم افزار ها و یا بازی ها گرفته اید اما نمیتوانید آن ها را از تلفن همراه خود پاک کنید.

با نرم افزار Root App Delete برنامه های سیستمی و پیش فرض گوشی خود را پاک کنید تا سرعت کارکرد تلفن و شارژدهی باتری شما بیشتر شود.

حذف برنامه های پیش فرض با Root App Delete

با پاک کردن نرم افزار های اضافی و بلا استفاده، تلفن هوشمند شما عملکرد بهتری خواهد داشت و سریع تر عمل خواهد کرد، به نوعی با این کار شما تلفن همراه خود را بهینه خواهید کرد. نرم افزار هایی بهینه ساز معروفی دیگری نیز وجود دارد که می تواند در این مورد برای شما پر کاربرد باشد که از بین آن ها می توان به نرم افزار Clean Master اشاره کرد.

Root App Deleter

با امکاناتی که نرم افزار Root App Delete دارد، شما می توانید به راحتی نرم افزار ها و یا بازی های پیش فرض تلفن هوشمند یا تبلت خود را پاک کنید تا سرعت عملکرد تلفن همراه شما بهتر شود، از این رو می توان این نرم افزار را جزو نرم افزار های کاربردی دانست.

نرم افزار Root App Delete قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه های اندروید روت شده را دارد.

 

«« اگر می خواهید از این اپلیکیشن استفاده کنید و دیوایس شما روت نشده است »»

«« با مطالعه این آموزش و نصب نرم افزار کینگ روت به سادگی می توانید این کار را انجام دهید »»

 

امکانات نرم افزار Root App Delete

همانطور که گفته شد، با نرم افزار Root App Delete شما می توانید برنامه هایی که دیگر به آن ها نیازی ندارید را به راحتی پاک کنید. در این نرم افزار، شما می توانید لیست برنامه های موجود در تلفن هوشمند خود را با روش های مختلفی بچینید، بر اساس نام، حجم و غیره. همچنین شما می توانید از بین برنامه های موجود، نام برنامه ی مورد نظر خود را نیز جست و جو کنید تا به نوعی در وقت صرفه جویی کرده باشید.

یکی دیگر از امکانات فوق العاده این نرم افزار، امکان حذف نرم افزار های پیش فرض موجود در تلفن های هوشمند می باشد که بعضی از آن ها به ندرت برای ما کاربردی دارند.

نرم افزار Root App Delete یک نرم افزار کاربردی می باشد که به آن می توانید به برنامه های زائد تلفن خود را پاک کنید تا سرعت کارکرد تلفن هوشمند شما بیشتر شود.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Root App Delete :

  • استفاده ی آسان و محیط کاربر پسند
  • قابلیت پاک کردن برنامه های پیش فرض تلفن همراه (با دسترسی به روت)
  • قابلیت جست و جو بین برنامه های موجود
  • قابلیت انتخاب چند برنامه و پاک کردن همزمان آن ها

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Root App Delete :

  • برطرف کردن مشکلات گزارش شده

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Root App Delete
نرم افزار اندروید Root App Delete

دانلود باکس Download Box

نسخه 1 حجم v7.3.0 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای نرم افزار اندروید Root App Delete +VIP v7.3.0 پاک کردن برنامه های سیستمی بسته هستند دیدگاه تایید شده