Rolling Sky

بازی اندروید Rolling Sky v1.7.9.2 آسمان نورد

بازی اندروید Rolling Sky یک بازی اعتیاد آور و سرگرم کننده بوردی و آرکید می باشد که توسط Cheetah Games توسعه داده شده است. در این بازی شما کنترل یک توپ را در یک هزارپیچ متحرک بدست می گیرید و باید با کنترل توپ و عبور دادن آن از میان پیچش و دور کردن از خطرات پیش رو، مسیر بازی را و حداکثر امتیاز ممکن را کسب کنید. Rolling Sky بازی فوق العاده …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۹ 1175 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Rolling Sky یک بازی اعتیاد آور و سرگرم کننده بوردی و آرکید می باشد که توسط Cheetah Games توسعه داده شده است. در این بازی شما کنترل یک توپ را در یک هزارپیچ متحرک بدست می گیرید و باید با کنترل توپ و عبور دادن آن از میان پیچش و دور کردن از خطرات پیش رو، مسیر بازی را و حداکثر امتیاز ممکن را کسب کنید.

Rolling Sky بازی فوق العاده سرگرم کننده می باشد که ایده معمولی پیمایش یک توپ در یک مسیر را به یک بازی پرچالش و هیجانی تبدیل کرده که در کمتر بازی در این سبک می توان ترکیب هیجان و پازل را دید. ایده بازی Rolling Sky بسیار ساده و در پی آن کنترل بازی نیز بسیار راحت می باشد. با شروع بازی یک توپ در جلوی مسیر شما قرار داده می شود و شما باید با کنترل توپ و حرکت دادن آن به سمت راست و چپ توپ را از موانع و چاله ها دور کنید و به خط پایان هر مرحله برسانید تا مرحله جدیدی را با چالش های بزرگتر را تجربه کنید.

تنوع بالا گیم پلی در هر مرحله از بازی Rolling Sky

بازی از ۱۴ مرحله متفاوت بهره می برد که در طی به روزرسانی های متداول به تعداد مراحل بازی افزوده می شود. هر مرحله از بازی دارای چالش و مسیر مخصوص به خود است و با پیمایش بازی رفته رفته با چالش های سخت تری رو به رو می شویم.

اگر فکر می کنید که بازی آسمان نورد یک بازی ساده و کسل کننده است سخت در اشتباهید در واقع Rolling Sky یکی از سحت ترین بازی های سبک خود می باشد که برای پیمایش هر مرحله باید چندین بار طعم شکست را بچشید چراکه یک لحظه لغزش باعث می شود تا تمامی پیشروی های خود را از دست بدهید به طوری که در تجربه های اولی بازی ممکن است تنها چند کاشی را بیشتر طی نکنید اما با وجود گیم پلی موزیکال و چالش های متعدد آسمان نورد یکی از بازی های اعتیاد آور می باشد.

همانند بازی ZigZag بازی Rolling Sky دارای رودن سریع و چالش های متعددی می باشد که در ادامه به معرفی المان های این بازی می پردازیم. هر قسمت از بازی دارای یک مسیر مشخص می باشد و بدون هیچ گونه چک پوینت و سیستم ذخیره سازی برای اتمام هر مرحله و باز کردن مراحل بالاتر نیاز هست تا مرحله را از ابتدا تا پایان به طور کامل و با موفقیت انجام داده در غیر اینصورت تمام پیشرفت خود را در مسیر آن مرحله از دست داده و مجبور هستید مرحله را از اول شروع کنید.

بازی Rolling Sky

Rolling Sky

کنترل تک انگشتی و روان بازی Rolling Sky

بازی آسمان نورد به صورت عمودی اجرا می شود که کنترل آن را در هر شرایطی ممکن می سازد. کنترل بازی به صورت تک انگشتی می باشد و در واقع آنقدر ساده است؛ که نیازی به لمس کردن چندگانه نمی باشد. تنها با شروع بازی باید دست خود را بر روی صفحه قرار بدهید؛ با قرار دادن دست خود بر روی صفحه توپ شروع به حرکت می کنید. مسیر شما به صورت یک باریکه می باشد که در آسمان قرار گرفته و دو سمت آن چیزی وجود ندارد و اگر از پهنای باریکه خارج شوید سقوط کرده و بازی را می بازید. و در مقابل شما چالش و موانع مختلفی به سرعت سبز می شود و شما باید با حرکت دادن دست خود بر روی صفحه بدون بلند کردن آن توپ را به چپ و راست هدایت کنید تا از موانع دور بماند و مسیر بیشتری را طی کند.

توجه کنید که نیاز به حرکات اضافی برای پرش توپ و تغییر مسیر آن ندارید و با نگه داشتن دست خود بر صفحه و حرکت دادن آن به چپ و راست می توانید توپ را کنترل کنید. در بین مسیر کاشی های رنگی و تیره تری وجود دارد که در صورتی که توپ را به سمت این کاشی ها هدایت کنید می توانید توپ را پرتا کرده و از بالای موانع عبور دهید.

رفته رفته با پیمایش بازی با بعد از موانع ثابت و ساده با کاشی های متحرک، چاکش های کوبنده، ارواح و جعبه های نامرئی رو به رو می شوید و تنوع بازی تا آخرین مرحله آن حفظ می شود. با کسب امتیاز می توانید در هر بار تلاش در پیمایش مراحل یک سپر را بخرید که به شما یک فرصت از اولین شکست را می دهد و برای چند ثانیه از اولین برخورد از شما حفاظت می کند.

محیط و گرافیک و موسیقی متنوع و پر انرژی بازی Rolling Sky

محیط بازی به بهترین نحو ممکن در هر مرحله مجزا از دیگری می باشد و مسیر و چالش های مخصوص به خود را دارد. استودیو Cheetah Games در هر بروز رسانی بدل از افزودن قابلیت های غیر ضروری یک مرحله کامل را توسعه و به بازی اضافه می کند که قابل تحسین است. گرافیک بازی کاملا پر انرژی و به دور از بافت شبیه سازی شده، سری بافت های تک رنگی و پر انرژی را به شما می دهد. افکت های محتلفی را برای هر اتفاق در بازی تخصیص داده شده و بازی در بخش گرافیک کاملا قابل قبول عمل می کند.

در کمترین بازی اندرویدی می توان این چنین تنوع بالای موسیقی را دید و می توان گفت بازی آسمان نورد از بهترین های بخش موسیقی می باشد. هر کدام از مراحل بازی دارای موسیقی خاص به خودش است و هر کدام از موسیقی ها کاملا هماهنگ با ریتم بازی پخش می شود. سبک موسیقی این بازی الکترو می باشد و در بعضی از قسمت های بازی هماهنگ با حرکات توپ عمل می کند که تجربه یک بازی موزیکال را به شما می دهد.

Rolling Sky را می توان از بهترین بازی های در سبک خود دانست که به لطف  گیم پلی تک انگشتی و روان خود در هر شرایطی قابل انجام است. بازی آسمان نورد با گیم پلی پر چالش و موزیکال خود تنوع بالا در هر مرحله توانسته بیش از ۱۰ میلیون دانلود را در گوگل پلی کسب کند و نمره ۴٫۴ را از میان کاربران گوگل پلی کسب نماید. هم اکنون می توانید این بازی بوردی و تفننی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Rolling Sky :

  • گیم پلی متنوع بازی در هر مرحله
  • گرافیک سه بعدی و پر انرژی بازی
  • کنترل روان و تک انگشتی بازی
  • اجرای بازی در حالت عمودی
  • موسیقی متنوع و هماهنگ بازی
  • چالش های مختلف مخصوص به هر مرحله
  • تنوع محیط و مسیر بازی در هر مرحله

تغییرات نسخه جدید Rolling Sky :

  • بهینه سازی عملکرد بازی
  • افزوده شدن یک مرحله جایزه

پیش نمایش

Rolling Sky
Rolling Sky

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.9.2 حجم 51 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده