Rise of Civilizations

بازی اندروید Rise of Civilizations v1.0.4.22 ظهور تمدن ها

بازی جدید Rise of Civilizations ظهور تمدن ها نام دارد که در سبک استراتژیک برای پلتفرم اندروید به تازگی معرفی شده است. مفهوم بازی استراتزیک ذهن هر کاربری را به سمت بازی های پر طرفداری همچون کلش آو کلنز می اندازد. اما سبک استراتژیک فقط به این نوع بازی ها خلاصه نمی شود. اگر بازی های جدید استراتژیک نظیر Caravan War را تجربه کرده باشید، توقعات شما از این سبک …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۱۶ 1974 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی جدید Rise of Civilizations ظهور تمدن ها نام دارد که در سبک استراتژیک برای پلتفرم اندروید به تازگی معرفی شده است. مفهوم بازی استراتزیک ذهن هر کاربری را به سمت بازی های پر طرفداری همچون کلش آو کلنز می اندازد. اما سبک استراتژیک فقط به این نوع بازی ها خلاصه نمی شود. اگر بازی های جدید استراتژیک نظیر Caravan War را تجربه کرده باشید، توقعات شما از این سبک پرطرفدار بیشتر خواهد شد.

Rise of Civilizations

بازی استراتژی Rise of Civilizations

بازی منحصر به فرد ظهور تمدن ها، شما را وارد دنیای جدید بازی های استراتژیک می کند. دنیایی فراتر از آنچه انتظار خواهید داشت. در بازی Rise of Civilizations ساخت و ساز بخش مهمی از توسعه و پیشرفت در هر تمدن می باشد. علاوه بر توجه به توسعه تمدن شما باید از بقا و امنیت خود اطمینان حاصل کنید. جنگ هایی که پیش رو خواهید داشت ضامن بقاء تمدن شما و برای حصول اطمینان از بقاء ضروری است. اتحاد در یک تمدن مزیت یک استراتژی خوب است و قدرت شما را افزایش خواهد داد. با یک فکر عاقلانه تمدن بزرگ خود را در بازی Rise of Civilizations بسازید.

در ظهور تمدن ها، یک نقشه جهانی بسیار دقیق پیدا خواهید کرد. در این نقشه جهانی ۸ تمدن و ۲۰ قهرمان و جود دارد که شما باید استراتژی خود را از بین آن ها انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر یک از سربازان و ساختمان هایی که بنا می کنید قذرت ویژه و امکان ارتقا خواهند داشت. بازی اندروید Rise of Civilizations نیز فناوری های مختلف را از دوران های مختلف در اختیار شما قرار داده است که می توانید با اتحاد و مدیریت شهری تمدن خود را با شکوه تر بسازید.

آیا قهرمان ها هستند که افسانه ها را می سازند؟ و یا افسانه ها، قهرمانان را می سازند؟ جولیوس سزار، کائو کائو، جوان آرک و بیش از ۲۰ رهبر تاریخی دیگر از سراسر جهان را دعوت کنید. از قهرمانان برای رهبری سربازان خود استفاده کنید، در حملات شرکت کنید و دشمنان خود را در بازی ظهور تمدن ها با نیروی قهرمانان شکست دهید!

ظهور تمدن ها

تجربه جنگ حماسی در بازی ظهور تمدن ها

قلب هر تمدن پایتخت آن تمدن می باشد. پس از انتخاب یکی از ۸ تمدن، کنترل توسعه شهری را به دست بگیرید. توسعه و پیشرفت شهر خود را به تدریج از عصر حجر تا دوران فئودال مشاهده کنید. هیچ تمدنی در انزوا رشد نمی کند ان عبارت در بازی Rise of Civilizations به این مفهوم است که شما در هر لحظه ای آماده نبرد باشید. شما در این بازی با هزاران نفر از سراسر جهان برای به دست آوردن منابع به رقابت می پردازید. در بازی اندروید Rise of Civilizations با استفاده از استراتژی خود دشمنان را شکست دهید.

گرافیک فوق العاده بازی ظهور تمدن ها جزییات بیشتری از نقشه ها را در اختیار شما قرار می دهد. مشاهده نقشه ها، ساختمان های شهر، شرایط خوبی را برای انتخاب نوع استراتژی بعدی شما فراهم می کند.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Rise of Civilizations :

 • قابلیت پیوستن به دوستان و ایجاد اتحاد مستحکم
 • در اختیار داشتن فناوری های مختلف در طول تاریخ
 • دارای 8 تمدن مختلق
 • انتخاب کاراکتر قهرمان خود از بین 20 قهرمان با قدرت های منحصر به فرد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Rise of Civilizations :

 • . سیستم فرمانده دوگانه: شما در حال حاضر قادر به راه اندازی دو فرمانده برای جنگ در یک نیروی نظامی هستید!
 • آنلاک شدن هدیه 2.Alliance
 • اکنون می توانید مجموع نیروهای نیروی خود را از طریق مشخصات شخصی چک کنید
 • From Mail یا Leaderboard، شما می توانید نماد فرماندار را فشار دهید برای یادگیری بیشتر!
 • شما هم اکنون می توانید آواتار (نماد) سفارشی خود را آپلود کنید
 • تجارت پست باز است، اعضای اتحاد می توانند منابع را به همدیگر ارسال کنند.
 • سرباز جدید باربارا: اسکورت باربارا اضافه شده است
 • یک رویداد جدید در حال آمدن است به زودی!
 • بهبود شبکه چت
 • زمان بارگیری بازی کاهش یافته است.
 • بهینه در تجربه نبرد در بازی.

پیش نمایش

بازی اندروید Rise of Civilizations
بازی اندروید Rise of Civilizations
بازی اندروید Rise of Civilizations
بازی اندروید Rise of Civilizations
بازی اندروید Rise of Civilizations

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.4.22 حجم 27 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده